Alkemie - blisko natury

Wspaniałe kosmetyki marki Alkemie zostały opracowane z myślą o potrzebach każdego typu skóry. To innowacyjne preparaty, wspomagające jej naturalną odbudowę i ochronę. Ich naturalny skład, ogranicza ryzyko pojawienia się skutków ubocznych, związanych ze stosowaniem rytuałów pielęgnacyjnych.

Alkemie Digital rehab 30 ml Alkemie Digital rehab 30 ml
Producent: Alkemie
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Don’t be sh(y)iny 50 ml Alkemie Don’t be sh(y)iny 50 ml
Producent: Alkemie
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Hush, NOW! 50 ml Alkemie Hush, NOW! 50 ml
Producent: Alkemie
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Long live the skin! 50 ml Alkemie Long live the skin! 50 ml
Producent: Alkemie
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Magic Mixture 30 ml Alkemie Magic Mixture 30 ml
Producent: Alkemie
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Neurosilencer 30 ml Alkemie Neurosilencer 30 ml
Producent: Alkemie
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Skin (re)synchronizer 50 ml Alkemie Skin (re)synchronizer 50 ml
Producent: Alkemie
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Skin powerbank 50 ml Alkemie Skin powerbank 50 ml
Producent: Alkemie
Cena: 140,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Source of energy 30 ml Alkemie Source of energy 30 ml
Producent: Alkemie
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Take your time 30 ml Alkemie Take your time 30 ml
Producent: Alkemie
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Town de-stress 50 ml Alkemie Town de-stress 50 ml
Producent: Alkemie
Cena: 140,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kosmetyki Alkemie

Koncern kosmetyczny Alkemie, to jeden z najlepszych producentów kosmetyków naturalnych. Produkty tej firmy, stanowią połączenie wielowiekowych tradycji, starożytnej wiedzy zielarskiej, a także zaawansowanych technologii z dziedziny botaniki, chemii, fizyki i dermokosmetologii. Każdy wyrób marki Alkemie, jest traktowany jako swoisty pokarm dla skóry. Wyroby te mają działanie skuteczne, długofalowe i wielowymiarowe. Wspierają one naturalny skórny ekosystem, dzięki czemu może on szybko wrócić do równowagi, a także prawidłowo funkcjonować, szczególnie w niesprzyjającym środowisku, w którym pojawiają się silne zanieczyszczenia i stres miejski.

Skład kosmetyków Alkemie

Marka Alkemie przywiązuje ogromną wagę do tego, aby na produkowanych przez siebie opakowaniach kosmetycznych, umieszczać bardzo szczegółowe informacje o składzie chemicznym swoich wyrobów, a także opisywać ich unikalne właściwości. Wszystkie surowce, wykorzystywane do produkcji wyrobów tej firmy, są w pełni naturalne, ponieważ pozyskuje się je ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł, potwierdzonych badaniami klinicznymi. Kosmetyki Alkemie, to dermokosmetyki o bardzo wysokim stężeniu składników pielęgnacyjnych, pochodzenia naturalnego. To kosmetyki w pełni ekologiczne, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Innowacyjne wyroby tej marki zawierają w sobie naturalne kompleksy, w postaci peptydów biometrycznych i promotorów przenikania przeznaskórkowego. To wyjątkowo skuteczne, a jednocześnie bezpieczne dla skóry nośniki, które są zawarte w składzie chemicznym wyrobów, sygnowanych nazwą Alkemie.

Alkemie – niesamowite kosmetyki dla bardzo wymagających klientów

 

Od 15 lat jest liderem w branży kosmetycznej, a od dziewięciu zajmuje się produkcją innowacyjnych kosmetyków, przeznaczonych do dystrybuowania, zarówno do profesjonalnych gabinetów urody, jak i do klientów detalicznych. Zróżnicowany asortyment tej firmy, obejmuje nie tylko produkty kosmetyczne, ale również szereg innowacyjnych zabiegów, które można wykonywać, zarówno w domu, jak i w specjalistycznych gabinetach odnowy biologicznej i w salonach SPA. Wszystkie wyroby marki Alkemie, zostały docenione przez grono specjalistów.

Nagrody i wyróżnienia Alkemie

To kosmetyki wielokrotnie nagrodzone za swoją innowacyjność i niespotykaną wręcz skuteczność działania. Marka Alkemie bardzo szybko zdobyła zaufanie wielu klientów, ponieważ wprowadziła na rynek markę MomMe Mother & Baby Natural Care, tworząc pierwszy, profesjonalny program Femi & Baby SPA. Został on dwukrotnie nagrodzony wyróżnieniem w kategorii SPA PRESTIGE AWARDS. To jeden z nielicznych koncernów kosmetycznych na świecie, który stworzył kompletne SPA dla wegetarian i wegan. Wszystkie oferowane tam zabiegi pielęgnacyjne, oparte są na produktach, pozbawionych jakichkolwiek składników odzwierzęcych.

Pielęgnacja skóry z Alkemie

Na uwagę zasługuje sposób pielęgnacji skóry, którą  proponuje marka Alkemie. Zdaniem dermatologów i ekspertów z dziedziny medycyny kosmetycznej, zatrudnionych w tej firmie, każdy rytuał nawilżająco- odżywczy, musi być poprzedzony bardzo skutecznym oczyszczaniem skóry. Ma to za zadanie ułatwić przenikanie do jej struktur, kluczowych składników odżywczych, których działanie ma na celu jej regenerację, odżywienie i natychmiastową odbudowę.

 

Kosmetyki Alkemie - innowacyjny skład i naturalne komponenty

Ekskluzywne produkty i zabiegi, sygnowane marką Alkemie, są cenione przez osoby, zawodowo zajmujące się świadczeniem usług kosmetycznych dla swoich klientów. Wszystkie produkty, przeznaczone do stosowania w profesjonalnych gabinetach SPA, zostały poddane rygorystycznym badaniom. Ich innowacyjność i opatentowany skład, sprawiły, że wyroby te zostały docenione na najważniejszych, Międzynarodowych Targach Surowcowych, konferencjach SPA i sympozjach kosmetycznych.

Firma Alkemie jako pierwsza zaproponowała nowe, rewolucyjne osiągnięcia w dziedzinie dermokosmetyki i dermatologii estetycznej, które spotkały się z entuzjazmem najwybitniejszych naukowców na świecie, od lat zajmujących się tą dziedziną. Firma Alkemie tworzy kosmetyki, które zawierają starannie wyselekcjonowane substancje, mające pozytywny wpływ nie tylko na skórę, ale i dobre samopoczucie. Dzięki zaawansowanym produktom tej firmy, można zadbać o piękny i atrakcyjny wygląd skóry, bez względu na wiek, czy stan zdrowia.

Od kilku lat marka Alkemie wprowadza na rynek kosmetyczny, innowacyjne produkty o potwierdzonej skuteczności działania. Głównymi obszarami pielęgnacji, na których skupia się koncern Alkemie jest twarz, oczy, ciało i dłonie. To jedna z niewielu firm, która opracowała kosmetyki, dedykowane skórze nadwrażliwej, odwodnionej i pozbawionej blasku, bez użycia substancji, mogących powodować powstawanie jakikolwiek niedoskonałości. Preparaty firmy Alkemie są dostępne w ekonomicznych w użyciu opakowaniach. Specjalnie opracowana formuła składu kosmetyków marki Alkemie, jest pozbawiona chemicznych dodatków i tłuszczowych komponentów, mogących powodować zatykanie porów w skórze. Dzięki temu codzienne stosowanie tych wyrobów, nie wpływa na zaostrzenie stanów zapalnych, czy namnażanie się niedoskonałości.

Kosmetyki Alkemie - dedykowane potrzebom każdego rodzaju skóry

Zróżnicowany asortyment marki Alkemie, obejmuje kremy, maski, masła, oleje, toniki, pianki, a także żele i mydła. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów, cieszą się także innowacyjne peelingi, dedykowane, zarówno cerze dojrzałej, wrażliwej, trądzikowej, jak i tłustej oraz potrzebującej natychmiastowej odnowy. W laboratoriach marki Alkemie powstały również zaawansowane serum i boostery, polecane skórze suchej, zmęczonej, pozbawionej blasku, a także tej z licznymi przebarwieniami.

Marka Alkemie, opracowała także innowacyjną linię kosmetyków, skierowanych do osób, które od wielu lat walczą z negatywnymi efektami fotostarzenia, spowodowanymi głównie korzystaniem z solariów i kąpieli słonecznych. Specjalnie dobrana formuła tych preparatów, umożliwia walkę z nadmiernym przesuszeniem skóry, a także pojawiającymi się zmarszczkami, spowodowanymi działaniem promieni UVA, UVB i UVC.

Od wielu lat wybitni dermatolodzy i kosmetolodzy, współpracujący z Alkemie, opracowują także specjalne preparaty, dedykowane cerze naczynkowej. To kremy, toniki i żele do mycia twarzy, które pomagają pozbyć się tego kłopotliwego defektu estetycznego, a także wzmocnić naczynia włosowate w skórze, w taki sposób, aby ograniczyć ryzyko powstawania nowych pęknięć i nieestetycznie wyglądających pajączków na skórze.

Wszystkie produkty firmy Alkemie są pakowane w specjalne flakony, które zapobiegają przedostawaniu się do wnętrza tych wyrobów bakterii i innych zanieczyszczeń, znajdujących się w cyrkulującym powietrzu.

Alkemie opinie

Kosmetyki naturalne Alkemie opinie mają bardzo dobre, ponieważ są to produkty innowacyjne, ekologiczne, przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała. Zawierają one starannie dobrane składniki o skutecznym i potwierdzonym naukowo działaniu. Preparaty Alkemie wyróżniają się neurokosmetyczną aktywnością.To produkty przeznaczone do wszystkich typów skóry, również tej problematycznej, wymagającej bardzo starannej, zaawansowanej pielęgnacji.

Zróżnicowana oferta produktów firmy Alkemie to nowy wymiar kosmetyki naturalnej. Wyroby te stanowią połączenie wiedzy dostarczanej przez zielarzy, botaników, chemików, fizyków, wybitnych kosmetologów, a także osób zajmujących się medycyną niekonwencjonalną. Kosmetyki Alkemie są odpowiednie również dla osób o bardzo wrażliwej skórze, nietolerującej przetworzonych chemicznie komponentów, dlatego zrozumiałe jest, że wyroby te cieszą się ogromną popularnością.

Alkemie opinie o produktach

Wyeliminowanie ze składu chemicznego komponentów, uznawanych za nieodpowiednie spowodowało, że wyroby marki Alkemie mogą być stosowane również przez osoby borykające się z dermatozami i poszukujące preparatów pielęgnacyjnych, przeznaczonych do skóry silnie uwrażliwionej, poddawanej licznym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Kosmetyki Alkemie zawierają kompleksy multiwitaminowe, ekstrakty pozyskiwane z roślin, pochodzących wyłącznie z terenów nieskażonych, a także organiczne hydrolaty, makro i mikroelementy oraz inne składniki odżywcze, które głęboko wnikają w skórę, odżywiając ją i regenerując od wewnątrz. Dzięki temu staje się ona elastyczna, gładka, napięta i bardziej odporna na działanie czynników środowiskowych oraz ataki wolnych rodników. Rewelacyjne działanie tych produktów jest, jak widać bezsporne.

Ekologiczne kosmetyki Alkemie - potęga naturalnych składników

Nowoczesne i wydajne w użyciu kosmetyki Alkemie to produkty, które mogą być używane nie tylko w zaciszu domowym, ale także w profesjonalnych gabinetach SPA i odnowy biologicznej. W ofercie tej marki dostępne są nie tylko preparaty kosmetyczne, ale również zestawy do aromaterapii i relaksacji. Należą do nich ekologiczne i nie wpływające negatywnie na środowisko naturalne świece sojowe Alkemie, wyprodukowane z nietoksycznych składników, ulegających biodegradacji. Zawierają one skoncentrowane olejki eteryczne, które można wykorzystać w trakcie przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych w obrębie skóry twarzy, ciała i włosów. To doskonała propozycja dla stylistek paznokci, fryzjerów, makijażystów, fizjoterapeutów i kosmetologów.

Kosmetyki tej marki bez wątpienia mają szeroki zastosowanie i dzięki temu, równie szerokie grono odbiorców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl