Alkmie - Revolution Mindset

Wspaniałe kosmetyki marki Alkmie zostały opracowane z myślą o potrzebach każdego typu skóry. To innowacyjne preparaty, wspomagające jej naturalną odbudowę i ochronę. Ich naturalny skład, ogranicza ryzyko pojawienia się skutków ubocznych, związanych ze stosowaniem rytuałów pielęgnacyjnych.

Alkmie

Alkemie Don’t be sh(y)iny 50 ml Alkemie Don’t be sh(y)iny 50 ml
Producent: Alkmi
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Hush, NOW! 50 ml Alkemie Hush, NOW! 50 ml
Producent: Alkmi
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Long live the skin! 50 ml Alkemie Long live the skin! 50 ml
Producent: Alkmi
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Magic Mixture 30 ml Alkemie Magic Mixture 30 ml
Producent: Alkmi
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Neurosilencer 30 ml Alkemie Neurosilencer 30 ml
Producent: Alkmi
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Skin (re)synchronizer 50 ml Alkemie Skin (re)synchronizer 50 ml
Producent: Alkmi
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Source of energy 30 ml Alkemie Source of energy 30 ml
Producent: Alkmi
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Take your time 30 ml Alkemie Take your time 30 ml
Producent: Alkmi
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkemie Town de-stress 50 ml Alkemie Town de-stress 50 ml
Producent: Alkmi
Cena: 140,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kosmetyki Alkmie, dawniej Alkemie

Koncern kosmetyczny Alkmie, to jeden z najlepszych producentów kosmetyków naturalnych. Produkty tej firmy, stanowią połączenie wielowiekowych tradycji, starożytnej wiedzy zielarskiej, a także zaawansowanych technologii z dziedziny botaniki, chemii, fizyki i dermokosmetologii. Każdy wyrób marki Alkmie, jest traktowany jako swoisty pokarm dla skóry. Wyroby te mają działanie skuteczne, długofalowe i wielowymiarowe. Wspierają one naturalny skórny ekosystem, dzięki czemu może on szybko wrócić do równowagi, a także prawidłowo funkcjonować, szczególnie w niesprzyjającym środowisku, w którym pojawiają się silne zanieczyszczenia i stres miejski.

Skład kosmetyków Alkmie

Marka Alkmie przywiązuje ogromną wagę do tego, aby na produkowanych przez siebie opakowaniach kosmetycznych, umieszczać bardzo szczegółowe informacje o składzie chemicznym swoich wyrobów, a także opisywać ich unikalne właściwości. Wszystkie surowce, wykorzystywane do produkcji wyrobów tej firmy, są w pełni naturalne, ponieważ pozyskuje się je ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł, potwierdzonych badaniami klinicznymi. Kosmetyki Alkmie, to dermokosmetyki o bardzo wysokim stężeniu składników pielęgnacyjnych, pochodzenia naturalnego. To kosmetyki w pełni ekologiczne, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Innowacyjne wyroby tej marki zawierają w sobie naturalne kompleksy, w postaci peptydów biometrycznych i promotorów przenikania przeznaskórkowego. To wyjątkowo skuteczne, a jednocześnie bezpieczne dla skóry nośniki, które są zawarte w składzie chemicznym wyrobów, sygnowanych nazwą Alkmie.

Alkmie – niesamowite kosmetyki dla bardzo wymagających klientów

 

Od 15 lat jest liderem w branży kosmetycznej, a od dziewięciu zajmuje się produkcją innowacyjnych kosmetyków, przeznaczonych do dystrybuowania, zarówno do profesjonalnych gabinetów urody, jak i do klientów detalicznych. Zróżnicowany asortyment tej firmy, obejmuje nie tylko produkty kosmetyczne, ale również szereg innowacyjnych zabiegów, które można wykonywać, zarówno w domu, jak i w specjalistycznych gabinetach odnowy biologicznej i w salonach SPA. Wszystkie wyroby marki Alkmie, zostały docenione przez grono specjalistów.

Nagrody i wyróżnienia Alkmie

To kosmetyki wielokrotnie nagrodzone za swoją innowacyjność i niespotykaną wręcz skuteczność działania. Marka Alkmie bardzo szybko zdobyła zaufanie wielu klientów, ponieważ wprowadziła na rynek markę MomMe Mother & Baby Natural Care, tworząc pierwszy, profesjonalny program Femi & Baby SPA. Został on dwukrotnie nagrodzony wyróżnieniem w kategorii SPA PRESTIGE AWARDS. To jeden z nielicznych koncernów kosmetycznych na świecie, który stworzył kompletne SPA dla wegetarian i wegan. Wszystkie oferowane tam zabiegi pielęgnacyjne, oparte są na produktach, pozbawionych jakichkolwiek składników odzwierzęcych.

Pielęgnacja skóry z Alkmie

Na uwagę zasługuje sposób pielęgnacji skóry, którą  proponuje marka Alkmie. Zdaniem dermatologów i ekspertów z dziedziny medycyny kosmetycznej, zatrudnionych w tej firmie, każdy rytuał nawilżająco- odżywczy, musi być poprzedzony bardzo skutecznym oczyszczaniem skóry. Ma to za zadanie ułatwić przenikanie do jej struktur, kluczowych składników odżywczych, których działanie ma na celu jej regenerację, odżywienie i natychmiastową odbudowę.

 

Kosmetyki Alkmie - innowacyjny skład i naturalne komponenty

Ekskluzywne produkty i zabiegi, sygnowane marką Alkmie, są cenione przez osoby, zawodowo zajmujące się świadczeniem usług kosmetycznych dla swoich klientów. Wszystkie produkty, przeznaczone do stosowania w profesjonalnych gabinetach SPA, zostały poddane rygorystycznym badaniom. Ich innowacyjność i opatentowany skład, sprawiły, że wyroby te zostały docenione na najważniejszych, Międzynarodowych Targach Surowcowych, konferencjach SPA i sympozjach kosmetycznych.

Firma Alkmie jako pierwsza zaproponowała nowe, rewolucyjne osiągnięcia w dziedzinie dermokosmetyki i dermatologii estetycznej, które spotkały się z entuzjazmem najwybitniejszych naukowców na świecie, od lat zajmujących się tą dziedziną. Firma Alkmie tworzy kosmetyki, które zawierają starannie wyselekcjonowane substancje, mające pozytywny wpływ nie tylko na skórę, ale i dobre samopoczucie. Dzięki zaawansowanym produktom tej firmy, można zadbać o piękny i atrakcyjny wygląd skóry, bez względu na wiek, czy stan zdrowia.

Od kilku lat marka Alkmie wprowadza na rynek kosmetyczny, innowacyjne produkty o potwierdzonej skuteczności działania. Głównymi obszarami pielęgnacji, na których skupia się koncern Alkmie jest twarz, oczy, ciało i dłonie. To jedna z niewielu firm, która opracowała kosmetyki, dedykowane skórze nadwrażliwej, odwodnionej i pozbawionej blasku, bez użycia substancji, mogących powodować powstawanie jakikolwiek niedoskonałości. Preparaty firmy Alkmie są dostępne w ekonomicznych w użyciu opakowaniach. Specjalnie opracowana formuła składu kosmetyków marki Alkmie, jest pozbawiona chemicznych dodatków i tłuszczowych komponentów, mogących powodować zatykanie porów w skórze. Dzięki temu codzienne stosowanie tych wyrobów, nie wpływa na zaostrzenie stanów zapalnych, czy namnażanie się niedoskonałości.

Kosmetyki Alkmie - dedykowane potrzebom każdego rodzaju skóry

Zróżnicowany asortyment marki Alkmie, obejmuje kremy, maski, masła, oleje, toniki, pianki, a także żele i mydła. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów, cieszą się także innowacyjne peelingi, dedykowane, zarówno cerze dojrzałej, wrażliwej, trądzikowej, jak i tłustej oraz potrzebującej natychmiastowej odnowy. W laboratoriach marki Alkmie powstały również zaawansowane serum i boostery, polecane skórze suchej, zmęczonej, pozbawionej blasku, a także tej z licznymi przebarwieniami.

Marka Alkmie, opracowała także innowacyjną linię kosmetyków, skierowanych do osób, które od wielu lat walczą z negatywnymi efektami fotostarzenia, spowodowanymi głównie korzystaniem z solariów i kąpieli słonecznych. Specjalnie dobrana formuła tych preparatów, umożliwia walkę z nadmiernym przesuszeniem skóry, a także pojawiającymi się zmarszczkami, spowodowanymi działaniem promieni UVA, UVB i UVC.

Od wielu lat wybitni dermatolodzy i kosmetolodzy, współpracujący z Alkmie, opracowują także specjalne preparaty, dedykowane cerze naczynkowej. To kremy, toniki i żele do mycia twarzy, które pomagają pozbyć się tego kłopotliwego defektu estetycznego, a także wzmocnić naczynia włosowate w skórze, w taki sposób, aby ograniczyć ryzyko powstawania nowych pęknięć i nieestetycznie wyglądających pajączków na skórze.

Wszystkie produkty firmy Alkmie są pakowane w specjalne flakony, które zapobiegają przedostawaniu się do wnętrza tych wyrobów bakterii i innych zanieczyszczeń, znajdujących się w cyrkulującym powietrzu.

Alkmie opinie

Kosmetyki naturalne Alkmie opinie mają bardzo dobre, ponieważ są to produkty innowacyjne, ekologiczne, przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała. Zawierają one starannie dobrane składniki o skutecznym i potwierdzonym naukowo działaniu. Preparaty Alkmie wyróżniają się neurokosmetyczną aktywnością.To produkty przeznaczone do wszystkich typów skóry, również tej problematycznej, wymagającej bardzo starannej, zaawansowanej pielęgnacji.

Zróżnicowana oferta produktów firmy Alkmie to nowy wymiar kosmetyki naturalnej. Wyroby te stanowią połączenie wiedzy dostarczanej przez zielarzy, botaników, chemików, fizyków, wybitnych kosmetologów, a także osób zajmujących się medycyną niekonwencjonalną. Kosmetyki Alkmie są odpowiednie również dla osób o bardzo wrażliwej skórze, nietolerującej przetworzonych chemicznie komponentów, dlatego zrozumiałe jest, że wyroby te cieszą się ogromną popularnością.

Alkmie opinie o produktach

Wyeliminowanie ze składu chemicznego komponentów, uznawanych za nieodpowiednie spowodowało, że wyroby marki Alkmie mogą być stosowane również przez osoby borykające się z dermatozami i poszukujące preparatów pielęgnacyjnych, przeznaczonych do skóry silnie uwrażliwionej, poddawanej licznym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Kosmetyki Alkmie zawierają kompleksy multiwitaminowe, ekstrakty pozyskiwane z roślin, pochodzących wyłącznie z terenów nieskażonych, a także organiczne hydrolaty, makro i mikroelementy oraz inne składniki odżywcze, które głęboko wnikają w skórę, odżywiając ją i regenerując od wewnątrz. Dzięki temu staje się ona elastyczna, gładka, napięta i bardziej odporna na działanie czynników środowiskowych oraz ataki wolnych rodników. Rewelacyjne działanie tych produktów jest, jak widać bezsporne.

Ekologiczne kosmetyki Alkmie - potęga naturalnych składników

Nowoczesne i wydajne w użyciu kosmetyki Alkmie to produkty, które mogą być używane nie tylko w zaciszu domowym, ale także w profesjonalnych gabinetach SPA i odnowy biologicznej. W ofercie tej marki dostępne są nie tylko preparaty kosmetyczne, ale również zestawy do aromaterapii i relaksacji. Należą do nich ekologiczne i nie wpływające negatywnie na środowisko naturalne świece sojowe Alkmie, wyprodukowane z nietoksycznych składników, ulegających biodegradacji. Zawierają one skoncentrowane olejki eteryczne, które można wykorzystać w trakcie przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych w obrębie skóry twarzy, ciała i włosów. To doskonała propozycja dla stylistek paznokci, fryzjerów, makijażystów, fizjoterapeutów i kosmetologów.

Kosmetyki tej marki bez wątpienia mają szeroki zastosowanie i dzięki temu, równie szerokie grono odbiorców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl