Colway producent kosmetyków

Firma Colway jest liderem na rynku producentów dermokosmetyków. Ta marka od wielu lat dostarcza klientom wysokiej jakości preparaty przeciwzmarszczkowe i dedykowane zaawansowanej pielęgnacji skóry.

Colway

Colway Peeling Diamentowy 75ml Colway Peeling Diamentowy 75ml
Producent: Colway
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Colway Żel do mycia 250 ml Colway Żel do mycia 250 ml
Producent: Colway
Cena: 137,00 zł
szt.
zobacz więcej
Colway Atelokolagen 50ml Colway Atelokolagen 50ml
Producent: Colway
Cena: 319,00 zł
szt.
zobacz więcej
Colway DetoCol 90 kaps Colway DetoCol 90 kaps
Producent: Colway
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Colway GanoCord 60 kaps Colway GanoCord 60 kaps
Producent: Colway
Cena: 197,00 zł
szt.
zobacz więcej
Colway GRAPHITE 100 ml Colway GRAPHITE 100 ml
Producent: Colway
Cena: 197,00 zł
szt.
zobacz więcej

Colway kolagen naturalny

Colway ma długą historię istnienia na rynku kosmetycznym. Jest to jedna z niewielu firm, która od początku swojej działalności, bazuje wyłącznie na autorskich, innowacyjnych projektach. Jej głównym celem jest tworzenie najwyższej jakości produktów, przeznaczonych do pielęgnacji całego ciała. W badaniach rynkowych, marka Colway, jest wskazywana przez wielu klientów jako druga w Polsce firma, produkująca kosmetyki, która wyróżnia się największą ilością preparatów prozdrowotnych, a także kultowymi produktami zawierającymi kolagen, takimi jak Colvita, czy Witamina C-olway, wyróżnionymi nagrodą Konsumenckiego Lidera Jakości.

W początkach działalności firmy, technolodzy tej marki, najwięcej uwagi poświęcali na opracowywanie kosmetyków, które spełniały wymagania i potrzeby osób, pragnących opóźnić procesy starzenia się skóry. Opracowane w laboratoriach tej firmy molekuły kolagenowe, chronią skórę przed negatywnym działaniem wielu czynników zewnętrznych. Od 2004 roku, marka Colway, bazuje na swoim wynalazku, którym jest kosmetyk o najkrótszym na świecie składzie INCI. Przy jego pomocy można walczyć z negatywnymi skutkami upływu czasu, a także zapobiegać powstawaniu głównej przyczyny starzenia się skóry, czyli deficytu kolagenu.

Colway – innowacyjny kolagen natywny

Naturalny kolagen marki Colway, to niezwykły kosmetyk, który można stosować jako profilaktykę przeciwzmarszczkową, a także ochronę skóry przed namnażaniem się w niej wolnych rodników. Preparat zamknięty jest w ekonomicznym flakonie, wykonanym z nietoksycznych składników. Kolagen Colway to opatentowany wyrób, który stał się znakiem rozpoznawczym tej marki i w ślad za nim stworzono kolagen natywny w liniach - Platinum, Silver i Graphit. To najwyższej jakości preparaty, których powstanie jest  wynikiem zaawansowanych badań z dziedziny biotechnologii, łączącej substancje aktywne z żywymi białkami kolagenowymi.

Nagrody dla Colway kolagen

Niezwykłe osiągnięcia firmy Colway, zostały docenione, nie tylko przez klientów, ale i naukowców, zajmujących się badaniem preparatów przeciwzmarszczkowych, w składzie którego jest kolagen Colway. Atelokolageny, marki Colway, to wyjątkowe dermokosmetyki, zaliczane do kategorii anty-age. Są one najskuteczniejszymi preparatami zawierającymi kolagen, które są w stanie zatrzymać procesy, prowadzące do powstania zmarszczek. Wyroby te łączą w sobie trzy typy aktywnego biologicznie kolagenu: w stadium molekularnym, płynnym i w połączeniu z substancjami aktywnymi o działaniu antyrodnikowym.

Kolagen Colway do pielęgnacji twarzy i ciała 

Innowacyjne preparaty przeciwzmarszczkowe marki Colway, uznawane są za kosmetyki najwyższej jakości. Zostały one wielokrotnie wyróżnione za swój innowacyjny skład, jak również elegancki sposób pakowania i specjalnie zaprojektowane flakony do przechowywania, pozbawione dodatku metali ciężkich, czy innych chemicznych komponentów, wykorzystywanych do produkcji opakowań kosmetycznych.

Marka Colway jest liderem na rynku dermokosmetyków, również z racji tego, że stworzyła serię innowacyjnych w skali świata wyrobów, będących zwieńczeniem wieloletniego wysiłku najwybitniejszych specjalistów z dziedziny kosmetologii i dermatologii estetycznej. Seria Blue Diamond, to specjalnie dobrane kremy, peelingi, a także ampułki o szerokim spektrum działania. Warto wspomnieć, że firma Colway bardzo szczegółowo opracowuje swój kolagen, a zaprojektowane przez nich zestawy kosmetyczne, uzupełniają się wzajemnie, co prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów pielęgnacyjnych.

Preparaty zawierające kolagen tej marki, są w stanie opóźnić procesy starzenia poprzez ich wpływ na epigenom i proliferację fibroblastów. To kolagen, którego celem działania jest pobudzenie odnowy naturalnego kolagenu w skórze, bez ryzyka powstania jakichkolwiek skutków ubocznych.

Innowacje w kolagen Colway

Marka Colway od wielu lat współpracuje z najwybitniejszymi naukowcami i osobami, które zdobyły ogromne doświadczenie w dziedzinie opracowywania innowacyjnych preparatów kosmetologicznych i dermokosmetyków. Wśród naukowców, którzy wnieśli znaczący wkład w rozwój firmy Colway, znajduje się profesor Andrzej Frydrychowski. Jest on wynalazcą polskiej metody pozyskiwania aktywnego biologicznie kolagenu, bezpośrednio ze skóry ryb. To najwybitniejszy polski naukowiec, który do tej pory współpracował z najlepszymi markami kosmetycznymi na świecie.

Firma Colway zatrudnia także specjalistów, zajmujących się opracowywanie metod wzrostu fibroblastów i receptur, mających na celu poprawę wyglądu skóry w okolicach oczu. Zespół zatrudnionych w laboratoriach firmy Colway specjalistów, stworzył nowoczesne preparaty przeciwzmarszczkowe, dedykowane osobom, które od wielu lat borykają się z b, kurzymi łapkami, jak również utratą dawnej jędrności powiek i skóry wokół oczu.

Innowacyjne receptury kosmeceutyczne marki Colway

Kolagen marki Colway, dzięki wysiłkowi naukowców, zaliczane są do kategorii preparatów innowacyjnych i niezwykle skutecznych w działaniu. Przyczynił się do tego dr Krzysztof Słoń, który opracował dla firmy Colway, metodę pozyskiwania 6-nitrostilbenu i diosminy, powstrzymując tym samym nadmierne wypadanie włosów, a także rozwój bakterii na skórze, mogących negatywnie wpłynąć na jej wygląd i aktywizować procesy zapalne, a także zmiany w jej strukturze. Nowoczesne receptury kosmeceutyczne marki Colway to także efekt pracy dr Marii Chełmińskiej, która stworzyła dla tej firmy naturalny Atelokolagen, jak również inne preparaty.

Kolagen Colway dla skóry

Ich celem jest opóźnienie procesów starzenia się skóry. Bardzo duży wkład w dynamiczny rozwój marki Colway wniósł także doktor Filip Porzucek, który opracował dla tej marki autorską metodę pozyskiwania lunazyny. Jest to niezwykły peptyd, który hamuje rozwój nowotworów, jak również ma bardzo pozytywny wpływ na ludzką skórę. Peptyd ten, dodawany do składu niektórych kosmetyków, sygnowanych przez tę markę, pomaga walczyć z niedoskonałościami naskórka, w postaci głębokich bruzd, zmian pigmentacyjnych, a także problemów z pojawianiem się częstych stanów zapalnych, będących wynikiem namnażania się wolnych rodników.

Colway opinie

Kosmetyki i suplementy diety Colway cieszą się niezmiennie bardzo pozytywną opinią klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl