Krem Guam to produkt łączący skuteczność błota Guam i wygodę i czystość używania kremu. To w dalszym ciągu komfort korzystania z zabiegów Guam w domowych warunkach. Jednocześnie pozostawiają skórę bez tłustych śladów i brudu. Doskonałe dla tych, którzy nie chcą zajmować się nakładaniem błota i owijaniem się folią spożywczą. To dobre zastąpienia dla domowego body wrappingu.

Produkty tej marki to ciągle ta sama wysoka jakość uzyskana z alg morskich. Rozpoznawane na całym świecie, słynne ze swej skuteczności algi Guam przyczyniają się do poprawienia jakości skóry, poprawiają jej elastycznośći napięcie, poprawiają koloryt dzięki poprawie ukrwienia. Sól morska, w odpowiednio dobranej ilości koi i uspokaja, usuwając ślady zmęczenia skóry na biodrach, udach czy brzuchu. Już po kilku użyciach efekty są widoczne i odczuwalne, skóra jest gładka, napięta i odżywiona.

Kremy Giuam cieszą się pozytywną opinią, ponieważ poza walorami produktów Guam, dobrze się wchłaniaj. Nie pozostawiają śladów na skórze. Są doskonałe dla tych, którzy nie są zainteresowani brudzeniem się błotem. 

Krem Guam to połączenie skuteczności Guam oraz tego, że nie trzeba się brudzić błotem. Wystarczy nałożyć krem na czystą skórę i odczekać chwilę do pełnego wchłonięcia. Nie pozostawiają śladów na skórze, dzięki czemu nie musimy budzić siebie i łazienki błotem.

W ofercie Guam znajdują się kremy do biustu. To ważne, gdyż marka kojarzona jest zwykle z błotami wykorzystywanymi w profesjonalnych salonach SPA. Poprawiają kształt i wygląd biustu. Cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją skuteczność i szybkie efekty działania.

Krem rozgrzewający na brzuch i biodra jest równie ciekawą alternatywą. Łatwy do stosowania. Skuteczny w stosowaniu. 

Kremy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl