4 kosmetyki Dermaquest, które skuteczniej ochronią Twoją twarz

Dostępne są 4 kosmetyki Dermaquest, które skuteczniej ochronią Twoją twarz. Krem przeciwsłoneczny, środek oczyszczający, nawilżający i płyn do mycia twarzy doskonale nadają się do codziennego użytku. Nawilżacz, środek do demakijażu twarzy i filtr przeciwsłoneczny do ciała pomagają chronić skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Filtr przeciwsłoneczny jest skuteczny przeciwko promieniom UVA i UVB, ale nie blokuje naturalnej produkcji sebum w skórze.

Kompleks Stem Cell 3D w produktach do pielęgnacji skóry DermaQuest to najnowszy przełom w badaniach nad przeciwdziałaniem starzeniu się od czasu neuropeptydów. Jest pełen roślinnych i Biotech Marine komórek macierzystych, które są najpotężniejszymi składnikami przeciwstarzeniowymi, jakie kiedykolwiek opracowano. Zawiera również silne przeciwutleniacze i rozjaśniające peptydy. Wszystkie te składniki sprawią, że Twoja skóra będzie wyglądać i czuć się młodziej niż kiedykolwiek.

Nadtlenek benzoilu jest najpopularniejszym aktywnym składnikiem serum i środków nawilżających Dermaquest. Działa poprzez wprowadzanie tlenu do porów, eliminując p. bakterie trądzikowe i przywrócenie naturalnej bariery ochronnej skóry. Najlepiej sprawdza się jako zaawansowana kuracja przeciwtrądzikowa. Ten składnik najlepiej łączy się z nawilżaczami, aby poprawić elastyczność skóry. Pomimo korzyści płynących z tego produktu, nadal dobrym pomysłem jest przestrzeganie rutyny pielęgnacji skóry zawierającej ten składnik.

Formuła SPF 30 w Serum Dermaquest to skuteczny wybór dla każdego rodzaju skóry. Zawiera najwyższej jakości mikronizowane proszki mineralne. Te minerały pomagają chronić skórę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Zarówno cynk, jak i tytan są bezpieczne i skuteczne dla wszystkich rodzajów skóry i są idealne dla skóry wrażliwej i starzejącej się. Produkty te są szczególnie polecane do codziennego użytku.

SPF 30 jest najskuteczniejszym filtrem przeciwsłonecznym, a Dermaquest wykorzystuje zarówno cynk, jak i tytan jako składniki aktywne. Jest to jedyny minerał, o którym wiadomo, że chroni skórę lepiej niż inne minerały. SPF 30 to najskuteczniejszy SPF na bazie minerałów, ale to nie jedyny składnik, który ochroni Twoją skórę. Ochroni Twoją cerę przed promieniami UVA i UVB.

Oprócz SPF, Ultra Calm Moisturizer to doskonały krem BIOMARIS Mleczko do demakijażu z rokitnikiem nature cleansing milk 200 ml nawilżający z przeciwutleniaczami i peptydami. krem BIOMARIS Mleczko do demakijażu z rokitnikiem nature cleansing milk 200 ml przeciwsłoneczny to skuteczny wybór, jeśli martwisz się o drobne zmarszczki lub pigmentację. Ma zabarwioną i przejrzystą wersję i zawiera wszystkie aktywne cząsteczki rośliny. Kremy SPF 30 to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje ochrony przed słońcem.

Gama produktów do pielęgnacji skóry w Dermaquest UK obejmuje technologię roślinnych komórek macierzystych. Produkty firmy stały się podstawą w branży kosmetycznej. Filtry SPF marki mają wiele zalet. W szczególności SPF30 SPF ma najwyższe stężenie przeciwutleniaczy na rynku. Jest to doskonały filtr przeciwsłoneczny i ważne jest, aby kupić taki, który działa dobrze dla Twojej skóry.

W miarę rozwoju komórek macierzystych firma tworzy coraz bardziej efektywne. W kolekcji Stem Cell 3D firmy zastosowano najnowszą generację roślinnych komórek macierzystych, które poprawiają nawilżenie skóry i redukują przebarwienia. Linia produktów marki obejmuje wszystko, od kremów po serum do skóry wrażliwej. Cała linia kosmetyków Dermaquest została stworzona z myślą o wszelkiego rodzaju problemach skórnych. Unikalna technologia warstw firmy pozwala na różne sposoby pracy z każdym rodzajem skóry.

Oprócz wysokiej jakości ochrony przeciwsłonecznej, zestawy do pielęgnacji skóry firmy zawierają maskę DermaClear. Posiada również inne produkty, które mogą pomóc w walce z trądzikiem. Nie wysuszające kremy są idealne dla osób o wrażliwej skórze. Pozostałe kosmetyki z tej serii to pomadka do ust Stem Cell 3D, która poprawi wygląd Twoich ust. Stosowanie tych produktów zapobiegnie przebarwieniom wywołanym słońcem oraz zapobiegnie oznakom starzenia.

Skomentuj