Jaki jest najlepszy sposób na stosowanie suplementu do pielęgnacji skóry, takiego jak ekstrakt ze śluzu ślimaka?

Śluz ślimaka (inaczej serum ślimaka) to naturalny krem pielęgnacyjny do twarzy wytwarzany z złuszczających wydzielin mięczaka zwanego ślimakiem. Istnieje już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno widzieliśmy taką innowację w kremie jak ten. Ten krem wykracza poza typowy krem wybielający i może pomóc w odwróceniu wieloletnich uszkodzeń skóry.

Wiele produktów do pielęgnacji skóry twierdzi, że jest w stanie naprawić zmarszczki i drobne linie. Większość z nich nie robi nic więcej niż chwilowe odmłodzenie skóry. To dlatego, że największe problemy z powierzchnią naszej skóry leżą pod powierzchnią. Dlatego ważne jest, aby powstrzymać uszkodzenia przed ich rozpoczęciem. I to właśnie robi ten krem YASUMI Ekskluzywne serum 50+ ze złotymi drobinkami – Gold Sensation Face Serum 15 ml.

Lista składników jest imponująca. Istnieje wiele opatentowanych składników, takich jak kwas alfa liponowy i koenzym Q10. Ale prawdziwą gwiazdą jest natleniona fosfatydylocholina. Czytałem o tym, że jest używany w niektórych kremach do twarzy, aby leczyć wszystko, od suchej skóry po uszkodzenia słoneczne. Porozmawiajmy więc o tym, co ten składnik może zrobić…

Kolagen to białko znajdujące się w Twojej skórze, które zapewnia elastyczność. To właśnie daje jędrną, gładką skórę. Wraz z wiekiem zmniejsza się zawartość kolagenu. Stosując produkty zawierające CynergyTK, nową formę bioaktywnego kolagenu, możesz ponownie zwiększyć swój naturalny poziom.

Wydaje się, że fosfatydylocholina ma również pewien potencjał wzmacniający kolagen. Niektóre badania wykazały, że zwiększa produkcję kolagenu i elastyny nawet o 160%. To spore osiągnięcie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że sam kolagen jest malutki. Jest tak mały, że praktycznie niewykrywalny.

Co to ma wspólnego z pielęgnacją skóry? Pomyśl o tym, jak wygląda Twoja skóra z wiekiem. Skóra traci swój naturalny połysk i staje się matowa, pozbawiona życia i pomarszczona. Traci zdolność zatrzymywania wilgoci, elastyczności i jędrności.

Ale fosfatydylocholina jest jednym z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy na ziemi. Przeciwutleniacze działają poprzez wiązanie się z wolnymi rodnikami w organizmie i ich zabijanie. Świetnie nadają się do zwalczania oznak starzenia i odwracania uszkodzeń.

Jak widzisz, istnieje wiele powodów, dla których stosowanie ekstraktu ze śluzu ślimaka może być dobrym pomysłem. Dodatkowo jest tani. Nie będziesz musiał wydawać fortuny, aby ponownie wygładzić skórę. Jest delikatny dla wrażliwej skóry. Co najlepsze, to faktycznie działa. Więc śmiało, spróbuj, a może po prostu znajdziesz się bez zmarszczek i tych brzydkich torebek.

Co jeśli powiem Ci, że ten produkt od lat jest używany przez celebrytów i ekspertów od pielęgnacji skóry? Że pojawił się nawet w telewizji i CNN. A jeśli powiem Ci, że jest tam serum, które możesz kupić online za kilka dolarów? Cóż, jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego ten suplement działa, po prostu czytaj dalej.

Snail Serum działa dostarczając Twojej skórze ogromną dawkę kolagenu. Dostarcza organizmowi stały dopływ kolagenu, który jest podstawowym budulcem zdrowej tkanki łącznej. Kolagen utrzymuje mięśnie jędrne, jędrną skórę i pełniejsze włosy.

Suplement zawiera białka stymulujące kolagen oraz enzymy, które powodują, że Twój organizm wytwarza więcej kolagenu. Zawiera również specjalne przeciwutleniacze, które pomagają zwalczyć działanie szkodliwych wolnych rodników. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele świetnych produktów stymulujących kolagen. Niektóre działają dobrze, inne nie. Musisz wybrać produkt, który jest wykonany z najwyższej jakości składników i okazał się skuteczny.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z produktu, który zawiera kolagen lub stymulatory kolagenu, wiesz, jak ważne są. Nie inaczej jest z tym produktem. Tak więc, kiedy nakładasz go na skórę, upewnij się, że nakładasz cały roztwór. Nie tylko trochę dawaj. Nie będzie to działać tak skutecznie, jak gdybyś używał o wiele więcej.

Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co dokładnie stymuluje kolagen i elastynę. Odbywa się to poprzez włączenie enzymów i peptydów białkowych. Ponadto dostarcza niezbędnych składników odżywczych potrzebnych organizmowi do tworzenia większej liczby tych dwóch ważnych tkanek. Krótko mówiąc, suplement ten działa jako silny środek stymulujący kolagen.

Skomentuj