Kosmetyki i urządzenia z serii Galvanic SPA, to rewelacyjne produkty, stworzone przez jeden z najbardziej znanych na świecie koncernów Nu Skin. Ta amerykańska firma opracowała linię zaawansowanych preparatów i sprzętu, który można wykorzystać do pielęgnacji całego ciała. Regularne stosowanie urządzeń i kosmetyków z serii Galvanic SPA, wspomaga transport składników aktywnych w głąb skóry, a także poprawia jej kondycję. Opatentowana technologia, użyta do produkcji kosmetyków i sprzętu Galvanic SPA, stymuluje regenerację i odnowę naskórka, a także pomaga usunąć z niego wszelkiego typu zanieczyszczenia. Widocznym rezultatem stosowania produktów Galvanic SPA jest piękna, zdrowa i wyraźnie odmłodzona skóra, która nie ma tendencji do podrażnień i szybszego starzenia się.

Galvanic SPA– zestawy produktów i urządzeń do zaawansowanej pielęgnacji ciała!

Efektywnie działające preparaty kosmetyczne i urządzenia z serii Galvanic SPA, to nowoczesne wyroby, sygnowane marką NuSkin. Zostały one opracowane w taki sposób, aby w domowym zaciszu można było przeprowadzać z ich pomocą kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające, regenerujące i odświeżające skórę, bez narażania jej na uszkodzenia, podrażnienia i stany zapalne. Technolodzy i specjaliści z zakresu kosmetologii, współpracujący z marką Nu Skin, stworzyli innowacyjne kosmetyki, które bardzo głęboko wnikają w skórę, co pomaga zredukować jej niedoskonałości i usunąć zanieczyszczenia. Stosowanie sprzętu i preparatów z linii Galvanic SPA do całego ciała, wspomaga odbudowę skóry. Urządzenia z wyżej wymienionej serii kosmetycznej, wykorzystują pulsacyjny prąd galwaniczny, który stymuluje naturalne procesy, zachodzące w naskórku. Systematyczne używanie sprzętu i kosmetyków z linii Galvanic SPA, sprawia, że skóra jest w stanie wchłonąć nawet do 10 razy więcej składników aktywnych, co skutkuje jej pięknym, młodzieńczym wyglądem przez bardzo długi czas.

4 zalety korzystania z produktów Galvanic SPA

  1. Działanie anty- aging.
  2. Widoczna poprawa wyglądu skóry.
  3. Ujędrnianie i wygładzanie naskórka oraz walka z cellulitem.
  4. Pobudzanie skóry do regeneracji.

Dlaczego warto kupić produkty Galvanic SPA?  

Preparaty kosmetyczne i urządzenia z linii Galvanic SPA można wykorzystać również do redukcji tkanki tłuszczowej i wygładzania skóry objętej cellulitem. Działanie prądu galwanicznego o natężeniu pulsacyjnym, usprawnia przepływ limfy, a także wspomaga naturalne usuwanie szkodliwych produktów, powstających w wyniku przemiany materii. Dzięki temu skóra jest napięta, jędrna i bardziej elastyczna. Prąd galwaniczny, który generują urządzenia z linii Galvanic SPA, może być stosowany jako alternatywa zabiegów antycellulitowych, przeprowadzanych w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologicznych. Stosowanie preparatów kosmetycznych i sprzętu  Galvanic SPA, ma dobroczynny wpływ na kondycję całego ciała i wygląd skóry, dzięki lepszemu przyswajaniu przez nią składników odżywczych, znajdujących się w produktach do pielęgnacji i nawilżania. Zgodne z zaleceniami producenta używanie wyrobów i urządzeń Galvanic SPA, nadaje sylwetce atrakcyjny wygląd i wspomaga walkę z nadmiernym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej. Prąd galwaniczny, generowany przez urządzenia, zaprojektowane przez specjalistów z firmy Nu Skin, opóźnia starzenie się skóry i przywraca jej dawną elastyczność.

Wybierz sprzęt Galvanic Spa. To nowoczesne kosmetyki i sprzęt do regeneracji, oczyszczania i pielęgnacji całego ciała!

Galvanic SPA ageLOC

NuSkin Galvanic Spa ageLOC NuSkin Galvanic Spa ageLOC
Producent: NuSkin
Cena: 1 748,11 zł
szt.
zobacz więcej
NuSkin ageLOC Galvanic Body Trio NuSkin ageLOC Galvanic Body Trio
Producent: NuSkin
Cena: 2 155,55 zł
szt.
zobacz więcej
NuSkin Liquid Body Lufra 250 ml NuSkin Liquid Body Lufra 250 ml
Producent: NuSkin
Cena: 80,47 zł
szt.
zobacz więcej
NuSkin NaPCA Moisture Mist 250 ml NuSkin NaPCA Moisture Mist 250 ml
Producent: NuSkin
Cena: 82,55 zł
szt.
zobacz więcej
NuSkin Tru Face Revealing Gel 30 ml NuSkin Tru Face Revealing Gel 30 ml
Producent: NuSkin
Cena: 256,45 zł
szt.
zobacz więcej
NuSkin Zestaw ageLOC „Dobry” NuSkin Zestaw ageLOC „Dobry”
Producent: NuSkin
Cena: 1 138,07 zł
szt.
zobacz więcej
NuSkin Zestaw ageLOC „Lepszy” NuSkin Zestaw ageLOC „Lepszy”
Producent: NuSkin
Cena: 1 860,58 zł
szt.
zobacz więcej
NuSkin Zestaw ageLOC Body Spa NuSkin Zestaw ageLOC Body Spa
Producent: NuSkin
Cena: 722,86 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl