Znana i ceniona przez wielu klientów amerykańska marka Nu Skin, to producent oferujący najwyższej klasy, nowoczesne wyroby pielęgnacyjne. Głównym założeniem tej firmy było stworzenie linii kosmetyków o odpowiednio dobranych składnikach, bez dodatku szkodliwych konserwantów, stabilizatorów, a także chemicznych ulepszaczy i środków negatywnie działających na skórę. Marka Nu Skin opracowała skuteczne i unikalne receptury, które zostały docenione przez osoby, poszukujące wyrobów w pełni naturalnych. Proponowane przez firmę Nu Skin kosmetyki są produktami jedynymi w swoim rodzaju. Ogromne zainteresowanie wyrobami tego koncernu, zaowocowało zwiększeniem ich sprzedaży. Firma zanotowała roczny obrót, przekraczający 1 miliard dolarów. Nu Skin w krótkim czasie rozszerzyło swoją podstawową ofertę o wyroby przeciwstarzeniowe, wellness i akcesoria kosmetyczne, a także doskonałej jakości produkty do makijażu.

Nu Skin– zaawansowane produkty kosmetyczne bez konserwantów!

Wzrost zainteresowania nowoczesnymi i naturalnymi kosmetykami, spowodował, że właściciele firmy Nu Skin rozpoczęli produkcję wyrobów, pozbawionych jakichkolwiek substancji, mogących negatywnie wpływać na atrakcyjny wygląd skóry. To producent, który zrewolucjonizował podejście do pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Produkty tej marki z serii anti-aging są uznawane za innowacyjne. W trakcie opracowywania poszczególnych receptur, marka Nu Skin postanowiła zastosować w nich naturalne humektanty, czyli połączenie kwasu hialuronowego i soli sodowej PCA. Było to rozwiązanie ryzykowne, ponieważ większość film i koncernów kosmetycznych do tej pory stosowała wyłącznie oleje mineralne. Regularne używanie, oferowanych przez Nu Skin kosmetyków, gwarantuje skuteczne nawilżenie skóry i poprawę jej elastyczności, nawet o 70%. Warto podkreślić, że kosmetyki przeciwstarzeniowe marki Nu Skin, w przeciwieństwie do wyrobów z dużą zawartością olejów mineralnych, nie są komedogenne, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, borykających się z niedoskonałościami skórnymi, zatkanymi porami, a także trądzikiem pospolitym i różowatym.

4 zalety korzystania z oferty marki Nu Skin

  1. Widoczna poprawa kondycji skóry.
  2. Szybkie nawilżenie i zaawansowana pielęgnacja naskórka.
  3. Naturalny skład chemiczny preparatów.
  4. Możliwość bezpiecznego stosowania produktów u osób z trądzikiem.

Dlaczego warto kupić produkty marki Nu Skin?  

Firma Nu Skin nie zapomniała także o potrzebach klientów wymagających. Opracowała ona produkty kosmetyczne, których celem jest wzmacnianie bariery ochronnej skóry, a także dostarczanie jej niezbędnych składników odżywczych. W ofercie marki Nu Skin każdy znajdzie wysokiej jakości preparaty, dedykowane potrzebom swojej skóry. Marka po wielu latach zaawansowanych badań, opracowała doskonałe wyroby, przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry i jej ochrony przed negatywnym działaniem środowiska. W asortymencie koncernu Nu Skin, dostępne są także produkty do domowych zabiegów odnowy biologicznej, których celem działania jest wygładzanie zmarszczek, ujędrnianie ciała, a także dostarczanie skórze potrzebnej jej dawki energii. Marka Nu Skin zadbała także o potrzeby osób, zmagających się z problemem wypadania włosów i osłabieniem ich kondycji, spowodowanymi agresywną stylizacją i zabiegami fryzjerskimi. Produkty firmy Nu Skin mogą być także wykorzystywane do podkreślenia naturalnej urody. Koncern stworzył wyjątkowe preparaty do makijażu, które mogą być używane, zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych wizażystów.

Zdecyduj się na produkty firmy Nu Skin. To kosmetyki naturalne, przebadane i skuteczne w działaniu!

Skomentuj