Resweratrol w kosmetykach GoldDerma

Resweratrol to podobnie jak retinol, koenzym Q-10 oraz witaminy C i E jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Związek ten znajdziemy w produktach takich jak winogrona, zwłaszcza czerwone, a tym samym w produktach powstających z winogron, jak sok winogronowy, czy wino.

Resweratrol – składnik kosmetyków należy do grupy polifenoli otrzymywanych z winogron. Ma wpływ na ważne dla zdrowia i skóry procesy biologiczne, zapobiega przedwczesnym objawom starzenia i chroni DNA komórkowe. Resweratrol stymuluje i zwiększa obronę antyoksydacyjną organizmu, chroni przed negatywnym działaniem wolnych rodników, zwiększa żywotność komórek. Ostatnie badania naukowe udowadniają skuteczne oddziaływanie resweratrolu bezpośrednio na gen długowieczności. Resweratrol inicjuje serię procesów metabolicznych związanych z wydłużaniem życia komórek poprzez pobudzanie genów z rodziny SIRT i białek, które te geny kodyfikują (sirtuiny).

Nowa generacja antyoksydantów wykorzystuje nanotechnologię, nowoczesny sposób przenoszenia składników aktywnych zamkniętych w nanosomach do głębszych warstw skóry i wzmocnienie ich efektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl