Sesderma HIDRADERM HYAL - nawilżanie skóry

Dermokosmetyki Hidraderm Hyal, są polecane dla osób, które poszukują nowoczesnych i skoncentrowanych kosmetyków o silnym działaniu nawilżającym. To preparaty bezpieczne dla skóry, które nie zawierają żadnych konserwantów i syntetycznych barwników.

Kosmetyki Sesderma HIDRADERM HYAL zapewniają nawilżanie skóry od najgłębszych warstw po naskórek - specjalna formula liposomowego kwasu hialuronowego zapewnia wysoką skuteczność oraz zapobiega pogłębianiu się efektów starzenia się skóry.

Nowoczesna linia kosmetyków Sesderma HIDRADERM HYAL to preparaty dedykowane dla skóry szczególnie wrażliwej, suchej lub uszkodzonej. Ich działanie zapewnia:

  • ochronę przed czynnikami zewnętrznymi - mrozem, wiatrem, słońcem,
  • ochronę przed skutkami stosowania kosmetyków - detergentów, kortykoidów, retinoidów,
  • regenerację skóry w procesach starzenia,
  • odbudowę skóry uszkodzonej po peelingach, mikrodermabrazji, zabiegach laserowych.

 

Nowoczesna linia Hidraderm Hyal została opracowana z myślą o potrzebach osób, poszukujących wysokiej jakości dermokosmetyków, służących do wielowarstwowego nawilżenia skóry. to wyroby oparte na trzech formach kwasu hialuronowego, który jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Linia Hidraderm Hyal, zawiera największe stężenie kwasu hialuronowego, dlatego też kosmetyki te, przeznaczone są, przede wszystkim dla skóry, wymagającej natychmiastowego i bardzo intensywnego nawilżenia. Trzy różne masy cząsteczkowe kwasu hialuronowego, będącego głównym składnikiem tych dermokosmetyków, bardzo korzystnie wpływają na wygląd i kondycję ludzkiej skóry. To preparaty, które zostały starannie opracowane i poddane wielu rygorystycznym badaniom, zarówno w laboratorium, należącym do hiszpańskiej marki Sesderma, jak i w niezależnych ośrodkach naukowych. Różne masy cząsteczkowe kwasu hialuronowego, zostały połączone w jedną, unikalną kompozycję, dzięki czemu wyroby z serii Hidraderm Hyal, działają we wszystkich warstwach skóry i skutecznie nawilżają ją od wewnątrz. Tym sposobem jej wygląd ulega zasadniczej zmianie, już po kilku aplikacjach wyrobów z tej linii. Należy dodać, że Hidraderm Hyal, może być stosowany, zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, ponieważ skoncentrowana formuła tych dermokosmetyków, głęboko przenika przez epidermę, docierając do wszystkich warstw skóry, bez względu na jej położenie. Wyroby marki Sesderma, można aplikować na cerę, która była już poddana zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, ponieważ nie przyczyniają się one do powstawania stanów zapalnych naskórka, czy też gwałtownych reakcji uczuleniowych. Linia Hidraderm Hyal, zawiera niskocząsteczkowe, zamknięte w liposomach, związki kwasu hialuronowego, które mają bardzo silne właściwości regenerujące. Ich skuteczne działanie potęguje czysty retinol, a także retinaldehyd, który znany jest ze swoich wyjątkowych właściwości syntetyzujących i aktywizujących odnowę skóry.

 

Hidraderm Hyal – dermokosmetyki, zawierające czysty kwas hialuronowy o silnym działaniu nawilżającym

Wyjątkowej jakości kosmetyki z linii Hidraderm Hyal, marki Sesderma, zostały wielokrotnie wyróżnione na targach urodowych, a także w plebiscytach, dotyczących najlepszych preparatów dermatologicznych, przeznaczonych do zaawansowanej pielęgnacji skóry. Efekt nawilżenia, jaki gwarantuje linia Hidraderm Hyal i znajdujące się w niej wyroby, przyczynia się do widocznego odmłodzenia, odżywienia i ujędrnienia skóry. To zaawansowane technologicznie dermokosmetyki, przeznaczone również dla tych osób, które są narażone na stres miejski i oksydacyjny, powodujący przedwczesne starzenie się naskórka. Kwas hialuronowy ma wyjątkowe właściwości antyoksydacyjne, jak również wspomaga walkę ze skutkami negatywnego działania czynników środowiskowych, w tym także zanieczyszczeń, smogu i promieniowania UV. Natychmiastowy efekt nawilżenia, jaki gwarantują regularnie stosowane kosmetyki z linii Hidraderm Hyal, eliminuje potrzebę korzystania z inwazyjnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wolny kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej, działa świetnie na powierzchnię skóry, jak również przenika do jej najgłębszych warstw. Dzięki temu chroni on naskórek przed przesuszeniem, odwodnieniem, a także utratą jędrności, spowodowaną czynnikami stresogennymi, nieprawidłowym odżywianiem, jak również ubogo witaminową dietą. Preparaty Hidraderm Hyal, aplikowane na skórę, zgodnie z zaleceniami producenta, marki Sesderma, tworzą na skórze warstwę ochronną, która zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem promieni UVA, UVB i UVC. Dzięki temu można zredukować negatywne skutki fotostarzenia. Luksusowe kosmetyki z linii Hidraderm Hyal, wspomagają przyswajanie składników odżywczych z innych preparatów pielęgnacyjnych, wykorzystywanych do codziennego nawilżania i dotleniania skóry. Produkty marki Sesderma, dodatkowo chronią naskórek przed takimi czynnikami atmosferycznymi, jak ujemna temperatura, czy zbyt suche powietrze. To wyroby polecane również dla tych osób, które cierpią na przedwczesne starzenie się skóry i atopię, spowodowaną gwałtownym przesuszanie się naskórka, a także pojawiającymi się w nim stanami zapalnymi.

 

Innowacyjne preparaty kosmetyczne Hidraderm Hyal- wyjątkowe preparaty do pielęgnacji całego ciała 

 Wyjątkowo skuteczne kosmetyki z linii Hidraderm Hyal, zostały stworzone na bazie najnowocześniejszych technologii, między innymi z zakresu botaniki, biofizyki, chemii molekularnej, a także genetyki. Wykorzystanie do produkcji tych wyrobów nanotechnologii, powoduje szybsze przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, dzięki czemu już po pierwszej aplikacji tych kosmetyków, wygląda ona promiennie, młodo i atrakcyjnie. Wyroby marki Sesderma, które wchodzą w skład linii Hidraderm Hyal, mogą być stosowane jako wspomaganie terapii odmładzających i tych z serii anty - aging. To wysokiej jakości wyroby, które dzięki swojemu unikatowemu składowi, a także obecności w 100% naturalnych komponentów, wspomagają regenerację po agresywnych zabiegach peelingujących, laserowych, a także mikrodermabrazji i z użyciem retinoidów. Linia Hidraderm Hyal, zawiera skoncentrowane składniki odżywcze, wzbogacone kompleksem witamin i związków mineralnych. W asortymencie marki Sesderma, dostępne są produkty Hidraderm Hyal, przeznaczone do nakładania na skórę twarzy, szyi i dekoltu, jak również całego ciała. Firma Sesderma, opracowała nowoczesne wyroby na bazie liposomów, przechowywane w opakowaniach szklanych, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby obecny w składzie tych dermokosmetyków kwas hialuronowy, nie tracił swoich pierwotnych właściwości w kontakcie z wysoką temperaturą powietrza, czy intensywnym promieniowaniem słonecznym. Seria Hidraderm Hyal, obejmuje także luksusowe kremy do twarzy, których zadaniem jest natychmiastowa poprawa wyglądu cery, bez względu na wiek, czy stopień zaawansowania zmian. Od kilku lat marka Sesderma produkuje także nowoczesne mleczka do ciała, zawierające skoncentrowany kwas hialuronowy w najczystszej postaci. To kosmetyki pielęgnujące, przeznaczone do całego ciała, które zatrzymują wodę w naskórku i zapobiegają jego odwodnieniu oraz przesuszeniu. Codzienne aplikowanie mleczek do ciała z linii Hidraderm Hyal, jest polecane także osobom, które borykają się ze zmianami, związanymi z atopowym zapaleniem skóry, egzemą, pokrzywką i innymi wykwitami.

W skład kosmetyków z linii Sesderma HIDRADERM HYAL wchodzą aż trzy rodzaje kwasu hialuronowego, co zapewnia skuteczne nawilżenie skóry. Zależnie od struktury kwasu hialuronowego zapewniane jest nawilżanie i wygładzanie na powierzchni skóry (wysoka masa cząsteczek w wolnej postaci), a jednocześnie dogłębne odżywienie skóry, z wygładzeniem zmarszczek (niska i bardzo niska masa cząsteczkowa w liposomach). Dzięki temu jeden kosmetyk zapewnia szeroką gamę możliwości i doskonałe efekty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl