Sesderma Retises – spektakularne efekty dzięki połączeniu retinolu i witaminy C. 

Innowacyjna formuła Sesderma Retises łączy skuteczność retinolu i witaminy C, składników znanych ze swego dobroczynnego wpływu na efekty starzenia się skóry. Dzięki specjalnie opracowanemu składowi kosmetyki te pozwalają rozjaśnić cerę oraz wygładzić zmarszczki nawet w ciągu 4 tygodni od rozpoczęcia stosowania. Warto zadbać także o krem z filtrem, chroniący przed promieniami słońca.

Dermokosmetyki z serii Retises, są bardzo skuteczne w działaniu. To produkty, zawierające w swoim składzie unikalną kompozycję czynników, które mają działanie odmładzające, wygładzające i rewitalizujące, ponieważ docierają one nawet do najgłębszych warstw skóry. Sesderma retinol? Najlepszy Retises, który można aplikować na skórę objętą fotostarzeniem.

 

Sesderma Retises

Sesderma RETISES 0.05% Kontur oczu 15 ml

Sesderma RETISES 0.05% Kontur oczu 15 ml
Sesderma RETISES 0.05% Kontur oczu 15 ml

Lekki, łatwo wchłanialny aktywny krem na noc regenerujący okolice oczu. Ma wyjątkową formułę nawilżającą. Dla wszystkich rodzajów skóry. Zalecany do pielęgnacji konturu oczu, usuwania kurzych łapek, cieni i worków pod oczami, plam barwnikowych, nierówności powierzchni skóry. Krem o działaniu przeciwzmarszczkowym.

Dostępność: chwilowy brak

Cena: 117,99 zł

Sesderma RETISES 0.25% Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 30 ml

Sesderma RETISES 0.25% Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 30 ml
Sesderma RETISES 0.25% Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 30 ml

Sesderma retinol

Terapia przeciwzmarszczkowa i regenerująca na noc z retinolem (0.25%) o silnym działaniu wygładzającym. Uzupełnienie terapii przebarwień i trądziku dla cery suchej i mieszanej. RETISES 0.25 pielęgnuje i odżywia skórę, poprawia wygląd i elastyczność. Złuszcza i odbudowuje – wygładza powierzchnię skóry i zwiększa jej grubość. Przywraca prawidłowe stężenie witaminy A w skórze, które zostało zmniejszone przez negatywny wpływ promieniowania słonecznego, odwraca szkody spowodowane ekspozycją na słońce. Zwiększa syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu, stymuluje proliferację fibroblastów.

Zawiera doskonałą kompozycję retinolu 0,25%, propionianu retinylu 0,22%, roztworu oligopeptydu palmitylu 6%, glukozydu askorbylu 1%, glikoprotein z Oceanu Antarktycznego 1% oraz kwasu bosweliowego 1%. Wszystkie te składniki czynią skórę promienistą, usuwają przebarwienia i redukują głębokie zmarszczki już po miesiącu stosowania.

Dostępność: chwilowy brak

Cena: 140,49 zł

Sesderma RETISES 0.5% Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 30 ml

Sesderma RETISES 0.5% Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 30 ml
Sesderma RETISES 0.5% Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 30 ml

RETISES 0.5% Intensywna terapia przeciwzmarszczkowa dla skóry dojrzałej oraz skóry po terapii z użyciem retinolu. Krem przeciwzmarszczkowy regenerujący na noc o wysokiej zawartości retinolu (0.5%) o silnym działaniu wygładzającym. Pielęgnuje i odżywia skórę.

Dostępność: chwilowy brak

Cena: 140,49 zł

Sesderma Zestaw Azelac RU serum na przebarwienia + Retises 0,25%

Sesderma Zestaw Azelac RU serum na przebarwienia  + Retises 0,25%
Sesderma Zestaw Azelac RU serum na przebarwienia + Retises 0,25%

Przebarwienia i zmarszczki? Pozbądź się ich raz na zawsze!

Zestaw Sesderma RETISESkrem i AZELAC RU serum depigmentujące to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone do redukcji przebarwień i objawów starzenia skóra, takich jak zmarszczki, utrata jędrności. Produkty łączą w sobie silne działanie rozjaśniające i przeciwstarzeniowe retinolu oraz substancje o działaniu stymulującym, antyoksydacyjnym i regulującym pracę komórek barwnikowych.

Dostępność: chwilowy brak

Cena: 299,00 zł

Sesderma SESGEN krem aktywujący komórki 50ml i RETISES 0.5 krem 30ml

Sesderma SESGEN krem aktywujący komórki 50ml i RETISES 0.5 krem 30ml
Sesderma SESGEN krem aktywujący komórki 50ml i RETISES 0.5 krem 30ml

Pierwsza linia dermokosmetyków przeciwstarzeniowych działająca bezpośrednio na geny. Sesgen 32 walczy z oznakami starzenia (odwodnienie, plamy, zmarszczki, zaczerwienienia) od wewnątrz komórki. Aktywuje „CLOCK geny” i wydłuża życie komórek. Przywraca oznaki młodości skóry. Krem jest idealny do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Seria Sesgen 32 polecana jest dla osób narażonych na zaburzenia rytmu dobowego - piloci, stewardesy, lekarze, pracownicy zmianowi, osoby podróżujące, zmianiające strefy czasowe.

RETISES 0.5% Intensywna terapia przeciwzmarszczkowa dla skóry dojrzałej oraz skóry po terapii z użyciem retinolu. Krem przeciwzmarszczkowy regenerujący na noc o wysokiej zawartości retinolu (0.5%) o silnym działaniu wygładzającym. Pielęgnuje i odżywia skórę.

Dostępność: chwilowy brak

Cena: 334,00 zł

Sesderma retinol w Retises

Opracowana w laboratoriach marki Sesderma, luksusowa linia dermokosmetyków Retises, w 100% spełni oczekiwania osób, poszukujących zaawansowanych technologicznie preparatów przeciwzmarszczkowych. To wyroby, których głównym składnikiem jest retinol. Łączy on w sobie kilka funkcji. Przede wszystkim związek ten skutecznie redukuje uszkodzenia włókien kolagenowych, wywołane przez negatywny upływ czasu. Retinol zawarty w formule kosmetyków z linii Retises, ma również działanie ochronne, ponieważ bardzo skutecznie blokuje on kolagenezę, nie dopuszczając do pojawienia się uszkodzeń w strukturze komórkowej skóry. Linia Retises, zawierająca czysty retinol, spełnia także funkcję liftingującą, ponieważ wygładza i zmniejsza widoczne bruzdy i linie mimiczne, bez względu na ich głębokość.

Krem Sesderma

Produkty marki Sesderma Retises, zostały opracowane w taki sposób, aby można było je stosować nie tylko w profesjonalnych gabinetach urody, ale także w zaciszu swojego domu. Wyroby te sprawdzają się także w zaawansowanej pielęgnacji skóry, objętej fotostarzeniem. W trakcie zażywania częstych kąpieli słonecznych, dochodzi bowiem do poważnych uszkodzeń w epidermie, co skutkuje pojawieniem się przesuszenia skóry, nadmiernego łuszczenia, zmian pigmentacyjnych, a także głębokich zmarszczek. Negatywne działanie promieniowania UVA, UVB i UVC, przyczynia się również do powstania stanów zapalnych, a także nadwrażliwości skóry na niektóre składniki, zawarte w tradycyjnych preparatach pielęgnacyjnych.

Zaawansowana linia kosmetyków Retises, wspomaga walkę z oznakami fotostarzenia, głównie poprzez regulację aktywności melanocytów i stymulację proliferacji keranocytów w naskórku. Dzięki temu epiderma ulega procesom samonaprawczym i regeneruje się od wewnątrz. Delikatne działanie złuszczające, wywołane przez obecność retinolu, sprawia, że plamy posłoneczne ulegają znacznemu rozjaśnieniu, co ma niebagatelny wpływ na atrakcyjny wygląd skóry. Naturalne komponenty, zawarte w formule dermokosmetyków z linii Retises, wspomaga również aktywne złuszczanie martwego naskórka, co prowadzi do odblokowania zatkanych porów skórnych, które mogą przyjąć znacznie więcej substancji odżywczych.

Sesderma Retises – nowoczesne dermokosmetyki z czystym retinolem

Nowoczesne dermokosmetyki z linii Retises, mogą być stosowane w zaawansowanej terapii przeciwzmarszczkowej i tej mającej na celu redukcję hiperpigmentacji. To wyroby wzbogacone koktajlem antyoksydacyjnym, chroniącym skórę przed działaniem wolnych rodników. Regularne aplikowanie kremu Sesderma, zapobiega negatywnym skutkom stresu miejskiego i oksydacyjnego.

Preparaty z linii Retises już po miesiącu stosowania, przywracają skórze jej naturalny blask, a także redukują głębokie zmarszczki i rozjaśniają przebarwienia posłoneczne. To kremy skierowane do skóry dojrzałej, a także tej, która została poddana agresywnym zabiegom z zastosowaniem preparatów chemicznych o działaniu złuszczającym i wybielającym.

Sesderma krem z retinolem

Zawarty w kremie czysty retinol, przedłuża efekty kuracji przeciwzmarszczkowej, przeprowadzonej w profesjonalnych gabinetach zabiegowych. Odpowiednie stężenie retinolu, które sięga wartości 0,5%, maksymalnie odżywia, wygładza i pielęgnuje skórę, niezależnie od jej kondycji, czy wieku danej osoby. Warto dodać, że stężenie retinolu, zawarte w kosmetykach z linii Retises jest na tyle bezpieczne dla skóry, że nie powoduje powstawania żadnych reakcji uczuleniowych, czy podrażnienia. 3-miesięczna kuracja wstępna przy pomocy wyrobów z serii Retises, wspomaga naturalną odnowę skóry, a także aktywizuje wytwarzanie kolagenu i elastyny. 

Kremy Sesderma zmniejszają i rozjaśniają plamy pigmentacyjne, a także delikatnie oczyszczają skórę z zanieczyszczeń, spowodowanych przebywaniem w aglomeracji miejskiej. Retinol, który jest podstawowym składnikiem tych preparatów kosmetycznych, aktywizuje produkcję keratynocytów i zwiększa grubość i wytrzymałość powierzchni skóry. Dzięki temu jest ona skutecznie zabezpieczona przed smogiem, gwałtownymi wahaniami temperatury powietrza, a także agresywnym działaniem niektórych preparatów, stosowanych do pielęgnacji naskórka.

Retises - przeznaczony do pielęgnacji skóry, objętej zmarszczkami i plamami pigmentacyjnymi

Marka Sesderma opracowała wyjątkowe wyroby z linii Retises, które mają silne działanie przeciwzmarszczkowe, a jednocześnie chronią skórę przed powstawaniem w niej stanów zapalnych i podrażnień. Czysta postać witaminy A, czyli retinol, reguluje prawidłowe stężenie tego związku chemicznego w skórze, które może być zachwiane poprzez korzystanie z solarium, czy kąpieli słonecznych. Aktywne składniki zawarte w dermokosmetykach Retises, zwiększają syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu, a także stymulują proliferację fibroblastów.

Dzięki temu skóra staje się wyraźnie napięta, odmłodzona i wygląda na bardziej wypoczętą. Wysoka skuteczność produktów z linii Retises, została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi, a także cyklicznie przeprowadzanymi testami konsumenckimi na wybranej grupie osób. Stabilna postać estrowa retinolu, która pojawia się w kosmetykach serii Retises, nie wpływa na ilość produkowanego w skórze sebum, czy też częstotliwość pojawiania się niedoskonałości.

Sesderma retinol

Preparaty z serii Retises nie wykazują działania komodogennego, dlatego też mogą być one stosowane przez osoby, borykające się z nadmiernym łojotokiem, zatykaniem porów skórnych, podrażnieniem gruczołów łojowych, a także wykwitami skórnymi, spowodowanymi trądzikiem u osób dorosłych. Nowoczesne i niezwykle skuteczne dermokosmetyki Retises hiszpańskiej marki Sesderma, przywracają dawną jędrność, elastyczność i napięcie powierzchni skóry.

Zawartość glukozydu askorbylu, przyspiesza syntezę kolagenu i elastyny. Z kolei kwas bosweliowy, chroni komórki skóry przed ich degradacją, spowodowaną negatywnym działaniem czynników środowiskowych, promieniowania słonecznego, czy też stosowaniem nieodpowiednio dobranych preparatów pielęgnacyjnych.

Krem Sesderma

Kosmetyki z serii Retises, które są używane zgodnie z zaleceniami producenta, wspomagają regenerację skóry. Dzięki temu staje się ona promienna, wypoczęta, maksymalnie odżywiona i nawilżona.

Jakie problemy niwelują kosmetyki Sesderma RETISES?

  • Efekty starzenia się skóry - regeneracja zniszczeń od słońca, wygładzenie zmarszczek mimicznych,
  • Przebarwienia cery - wpływ na aktywność melanocytów, zmniejszenie plam na skórze,
  • Trądzik - oczyszczenie skóry i porów, zapobieganie powstawaniu zaskórników, regulacja nadmiaru komorek w mieszkach włosowych. 

Kosmetyki linii Sesderma RETISES wyróżniają się swoim składem. Wyjątkowe działanie zapewnia retinol - działa on na znajdujący się w skórze kolagen trójstopniowo:

  1. Naprawa - regeneruje włókna kolagenowe uszkodzone w miarę upływu czasu
  2. Stymulacja - pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych
  3. Ochrona - blokuje kolagenazę

Dzięki swoim właściwościom retinol wpływa na aktywność melanocytów - komórek odpowiadających za koloryt skóry. Tym samym redukuje przebarwienia i nadaje skórze jednolity kolor i rozświetlony wygląd. Retinol stymuluje również proces proliferacji fibroblastów, a także keratynocytów w warstwie naskórka, działając złuszczająco. Skóra szybciej się regeneruje, jest mocniejsza i gładsza.

Sesderma kremy

Kosmetyki z linii Sesderma RETISES reguluje poziom witaminy A w skórze, niwelując negatywne skutki wystawienia skóry na działanie słońca. Retinol odpowiada również za syntezę kwasu hialuronowego oraz kolagenu, utrzymując właściwe napięcie skóry i nadając jej elastyczność. Dzięki zastosowaniu w kosmetykach proponianu retinylu - stabilnego estru retinolu - efekt zapewniony przez nasze preparaty zachowuje się dłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl