Linia cieni do oczu Morocco powstała dzięki wspólnej pracy Elżbieta Korbutt i jej córki. To właśnie one, po ogromnym sukcesie Bikor Ziemia Egipska, chciały wprowadzić na rynek coś świeżego i odkrywczego. Obie panie oprócz pokrewieństwa łączy szczególny sentyment do kobiecego piękna, które czasami skrywa się i trzeba je na nowo odkryć. W ten sposób matka i córka pracowały przy stworzeniu nowej linii kosmetyków. Od samego początku panie wiedziały o tym, że chcą stworzyć produkty, które przez wiele godzin będą dodawały uroku płci pięknej i podkreślały jej największe atuty.

Bikor Morocco cienie do oczu

Owocem współpracy pań stały się kultowe do dnia dzisiejszego Morocco cienie do oczu. Od samego początku był to bardzo innowacyjny kosmetyk, nie tylko ze względu na swoje przeznaczenie, ale również formę, w jakiej jest do tej pory sprzedawany. Morocco to powiew ponadczasowej elegancji z nutką ekstrawagancji. Ich kremowa konsystencja i bardzo dobra pigmentacja sprawiają, że cienie do powiek z tej kolekcji można bez wysiłku doskonale rozprowadzić po powiece dolnej i górnej. Już niewielka ilość tych jedynych w swoim rodzaju produktów wprowadzi co Twojego makijażu świeżość, tajemniczość i niesamowity efekt wizualny.

Paletki z cieniami do powiek Morocco dobrane są w ten sposób, żeby poszczególne kolory z mini paletki uzupełniały się nawzajem i dawały razem jedyne w swoim rodzaju połączenia barw, od których trudno oderwać wzrok. Bikor Morocco to seria 10 paletek. Na każdej z nich znajdują się aż 4 różne cienie do powiek. Poszczególne odcienie doskonale współgrają ze sobą, dzięki czemu makijaż oka prezentuje się olśniewająco. Całą seria cieni do powiek składa się z 10 zestawów – po 4 kolory w każdym. Kobiety mają do swojej dyspozycji kolory od bardzo zimnych, przez neutralne aż do ciepłych. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że w tej kolekcji nawet najbardziej wymagające użytkowniczki znajdą coś dla siebie. Obok tych paletek naprawdę trudno przejść obojętnie, a wiele kobiet zakochuje się w nich już od pierwszego użycia.

Cienie do powiek Bikor Morocco to kosmetyki, które wyróżniają się nie tylko na nowoczesne i bardzo oryginalne opakowanie, ale przede wszystkim doskonałe krycie. Do ich produkcji wykorzystuje się tylko najlepsze jakościowo składniki, które są łagodne dla skóry, ale jednocześnie świetnie wyglądają nawet kilka godzin po aplikacji. Ogromne znaczenie ma również wykorzystanie nowoczesnych zdobyczy techniki, dzięki czemu finalny produkt długo zachowuje swoją jakość, odpowiednią konsystencję i oryginalną kolorystykę. Formuła tych kosmetyków została tak przemyślana, by już niewielka ilość cieni dawała niesamowite rezultaty – jest to możliwe dzięki skoncentrowanej formule i doskonałej pigmentacji. W praktyce oznacza to, że makijaż oka jest trwały, nawet przy niewielkiej ilości wykorzystanego produktu.

Aby ułatwić prawidłową aplikację cieni do powiek, polska firma Bikor stworzyła specjalnie do nich cały zestaw profesjonalnych akcesoriów przeznaczonych do wizażu. Zostały one stworzone w ten sposób, żeby dać możliwość bardzo precyzyjnej aplikacji. Różne kształty pędzli perfekcyjnie sprawdzają się podczas wykonywania bardzo wymagającego make-upu. Pędzle doskonale leżą w dłoni dzięki ergonomicznym kształtom i są wykonane z surowców najwyższej jakości. Nie dziwi więc fakt, że cienie do powiek Morocco Bikor, jak i szeroka gama pędzli są wykorzystywane w najbardziej wymagających branżach show biznesu i modelingu. Tę samą jakość możesz wprowadzić do swojego domu i wykonywać w nim stylizacje, które zwracałyby uwagę nawet w światowych stolicach mody.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu na co dzień z Bikor!