Chirurgia usuwania cellulitu vs Cellfina

Jedną z najlepszych opcji usuwania cellulitu jest operacja cellulitu. Ta procedura jest bardzo kosztowna i nie zawsze skuteczna. Chirurg przetnie włókniste sznury powodujące cellulit i wstrzyknie tłuszcz, aby zniechęcić je do odrastania. Jednak ta procedura wiąże się z dużym ryzykiem. Nie jest zalecany dla osób z ciężkim przypadkiem tego schorzenia. To najbardziej drastyczna forma leczenia cellulitu.

Cellfina to stosunkowo nowa kuracja na cellulit. Ta procedura dotyczy pasm, które powodują wgłębienia i depresje. Zabieg jest najskuteczniejszy w przypadku głębokich wgłębień, ale nie jest tak skuteczny w przypadku uogólnionych falistości. Procedura polega na owinięciu dotkniętego obszaru plastikiem i dostarczeniu łagodnego prądu elektrycznego. Prąd elektryczny może powodować lekkie pieczenie. Chociaż ta procedura nie usuwa całkowicie cellulitu, zmniejsza rozmiar obszaru i minimalizuje jego wygląd.

Chociaż operacja usuwania cellulitu jest najskuteczniejszą metodą leczenia tego stanu, może być bolesna, a nawet uszkodzić skórę. Większość zabiegów kosmetycznych nie rozwiązuje podstawowej przyczyny cellulitu, ale jeśli cierpisz na silny cellulit, powinieneś poważnie rozważyć tę opcję. Większość zabiegów nieinwazyjnych ma charakter tymczasowy, dlatego pacjenci powinni być świadomi ryzyka. Ponadto wiele zabiegów kosmetycznych nie jest ukierunkowanych na przyczynę problemu, która jest główną przyczyną cellulitu. Na przykład Cellfina zajmuje się pasmem włóknisto-przegrodowym, który odpowiada za większość wgłębień i zagłębień.

Zabieg Cellfina polega na użyciu mikroostrza. Urządzenie jest wprowadzane pod skórę, co powoduje uwolnienie włóknistych pasm. Ten proces powoduje odbicie wgłębień. W zależności od tego, która część ciała jest poddawana zabiegowi, zabieg można przeprowadzić w kilku sesjach. Procedura jest zwykle wykonywana na nogach. Jeśli jest dobrym kandydatem, pacjent nie odczuje skutków ubocznych ani blizn.

Zabieg Cellfina wykorzystuje podręczne urządzenie do usuwania cellulitu. Procedura wymaga od pacjenta kilkugodzinnego stania. Lekarz wprowadzi pod skórę mikroostrze za pomocą elektrod. To działanie spowoduje uwolnienie włóknistych pasm pod skórą. Ta procedura może zmniejszyć wygląd wgłębień. Po zabiegu pacjent może wrócić do normalnych zajęć. W przypadku niepowodzenia leczenia pacjent może liczyć na trwałe wgłębienie.

Kuracja Cellfina może przynieść rezultaty w ciągu trzech dni. Po zabiegu rezultaty utrzymują się do 3 lat. Jej rezultaty nie są trwałe, ale w większości przypadków są skuteczne. Procedury chirurgiczne mogą być kosztowne, ale koszt Cellulaze jest wart swojej ceny. Oprócz bólu i ryzyka przepukliny ma wiele zalet. Ponadto bardzo skutecznie usuwa cellulit.

Zabieg Cellfina wymaga kilkuminutowego stania pacjenta. Chirurg użyje rękojeści do wprowadzenia mikroostrza pod skórę. Zabieg spowoduje odbicie włóknistych pasm z powrotem w skórze. Rezultaty tego zabiegu widoczne są po około 3 miesiącach. Większość ludzi może osiągnąć swoje cele z cellulitem bez operacji. Całkowite wyeliminowanie cellulitu nie jest możliwe, ale może zmniejszyć jego rozmiar i uatrakcyjnić wygląd.

Cellfina to stosunkowo nowa procedura, która koncentruje się na celowaniu w pasma powodujące wgłębienia i depresje. Jest najbardziej skuteczny w przypadku głębokich wgłębień i mniej skuteczny w przypadku uogólnionej falistości. Wykonywany jest za pomocą małego mikroostrza przypominającego igłę. Pojawienie się wyników zajmuje około miesiąca. Jeśli leczenie się nie powiedzie, pacjent może wymagać powtórnych zabiegów. Czas powrotu do zdrowia po zabiegu może wynosić do sześciu miesięcy.

Zabieg Cellfina polega na użyciu glinki lub alg do leczenia cellulitu. Lekarz owinie leczony obszar folią i wstawi elektrody. Następnie chirurg wykona zabieg za pomocą końcówki próżniowej, aby uwolnić włókniste pasma pod skórą. Zabieg wykonywany jest w szpitalu lub przychodni. Po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego, zdrowego trybu życia.

Skomentuj