Czy kremy na cellulit mogą bezpiecznie i skutecznie zmniejszyć widoczność cellulitu na udach?

Czy kremy na cellulit są bezpieczne w użyciu? Tak, ale tylko jeśli dokładnie przeanalizujesz przed podjęciem decyzji. Po dokładnych badaniach, indywidualnie skontaktowałem się z jedynymi realnymi kremami antycellulitowymi, które wydawały się mieć ogólnie pozytywny wpływ przy regularnym stosowaniu. Do firm tych zwrócił się znany magazyn o zdrowiu i poproszono o udział w badaniu zdrowia. Zostali oni poddani serii testów, które wykazały, że mają duże prawdopodobieństwo zmniejszenia lub wyeliminowania cellulitu.

Dobry krem, wyprodukowany przez renomowaną firmę z niezbędną wiedzą fachową, będzie miał gładkie i miękkie środki złuszczające, które nie powodują podrażnień skóry. Jest to rodzaj kremu, który można kupić zarówno w USA, jak iw Europie. Test wykazał również, że kremy te zapobiegną dalszym uszkodzeniom skóry spowodowanym wielokrotnym kontaktem z wyboistymi, nierównymi powierzchniami skóry. Firmom zadano pytania dotyczące ich procesów produkcyjnych, technik sprzedaży, opinii klientów oraz kosztów produktów. Rezultatem była publikacja The Great Smooth Skin Review.

Gorące kremy to te, które są najczęściej noszone w miesiącach letnich i mają na celu obniżenie temperatury skóry. Koncepcja gorących kremów polega na tym, że zmniejszają one wygląd cellulitu poprzez zwężanie porów skóry. Producenci twierdzą, że to działanie chłodzące zmniejsza produkcję kolagenu i powoduje rozpuszczenie tłuszczu. Chociaż może to działać na gładką skórę, włókna kolagenowe będą bardziej podatne na pękanie, więc problem będzie się powtarzał. The Great Smooth Skin Review nie znalazł żadnych wiarygodnych danych naukowych wspierających tę praktykę.

Balsamy antycellulitowe to produkty, o których myśli większość ludzi, kiedy rozmawiają o usuwaniu cellulitu. Niektórzy producenci próbują wykorzystać ludzkie pragnienie szybkiego rozwiązania ich problemu, tworząc produkty, które nie robią tego, co mówią. Niektóre są nawet oszustwami. The Great Smooth Skin Review wykazał, że na rynku jest tylko kilka skutecznych produktów antycellulitowych, które mogą skutecznie redukować i eliminować cellulit.

Kolejnym składnikiem, którego należy unikać w skutecznych kremach na cellulit, jest kofeina. Niektórzy eksperci twierdzą, że kofeina nie pomaga zmniejszyć wyglądu tłuszczu. Inni twierdzą, że kofeina może faktycznie stymulować rozpad komórek tłuszczowych. Producenci mogą powiedzieć, że nie ma wystarczających dowodów naukowych na poparcie tego twierdzenia, ponieważ badania nie były całkowicie niezależne. Wynik tego badania jest nadal niejednoznaczny. Jeśli jednak szukasz dobrego kremu na cellulit, trzymaj się z daleka od składnika kofeiny.

Istnieją kremy antycellulitowe, które zawierają składnik dimetyloaminoetanol (DMAE). To niezbędny kwas tłuszczowy. Producenci twierdzą, że ten składnik jest antycellulitowy, ponieważ powoduje zmniejszenie ilości dimetyloaminoetanolu wytwarzanego przez komórki skóry. To odważne twierdzenie, poparte niektórymi, ale niewystarczającymi dowodami. Większość konsumentów wolałaby kupić coś o udowodnionej skuteczności w zmniejszaniu cellulitu, a nie składnik, który po prostu twierdzi, że działa.

Producenci skutecznych kremów antycellulitowych powinni zadbać o kofeinę, krem antycellulitowy z DMAE i naturalne składniki, takie jak zielona herbata. Połączenie tych składników może faktycznie wpłynąć na wygląd komórek tłuszczowych w twoim ciele. Należy pamiętać, że najlepszy krem antycellulitowy niekoniecznie jest najdroższy. Dlatego ważne jest, aby zapoznać się ze składnikami kremu antycellulitowego, aby upewnić się, że przypadkowo nie kupujesz produktu, który nie będzie dla Ciebie działał.

Kremy na cellulit to świetny sposób na redukcję cellulitu na udach. Niektóre kremy skuteczniej niż inne zmniejszają wgłębienia. Pamiętaj, że być może będziesz musiał wypróbować kilka różnych marek, zanim znajdziesz taki, który Ci odpowiada. Poszukaj kremów zawierających składniki takie jak kofeina i naturalne oleje, takie jak oliwa z oliwek. Dobry krem na cellulit może mieć duży wpływ na wygląd Twojej skóry, zwłaszcza jeśli przestrzegasz również zdrowej diety i programu ćwiczeń.

Skomentuj