7 filtrów przeciwsłonecznych polecanych przez Skin Coach do kremów do twarzy

Filtry przeciwsłoneczne są bardzo ważnym elementem pielęgnacji twarzy. Nie wszystkie filtry przeciwsłoneczne są tworzone jednakowo. Wiele filtrów przeciwsłonecznych jest opartych na substancjach chemicznych, co nie jest dobre dla Twojej twarzy. Niektóre filtry przeciwsłoneczne są dostępne tylko w kasie kosmetycznej, ale wiele z nich można znaleźć w wysokiej klasy kremach do twarzy.

krem Sesderma ACGLICOLIC Serum liposomowe 30 ml do twarzy powinien zawierać środki nawilżające, filtry przeciwsłoneczne i inne składniki, które nawilżą Twoją twarz i pomogą jej goić. Samoopalacz przeciwsłoneczny powinien chronić Cię przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Upewnij się, że wybrany przez Ciebie krem przeciwsłoneczny zawiera składniki, które ochronią Twoją skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce.

 

Istnieją dwa rodzaje filtrów przeciwsłonecznych rekomendowane przez Skin Care Coach. Istnieją naturalne lub organiczne filtry przeciwsłoneczne oraz filtry przeciwsłoneczne zawierające substancje chemiczne zwane blokadą przeciwsłoneczną. Wybór kremu do twarzy będzie zależał od tego, jakiego rodzaju ochrony przeciwsłonecznej potrzebuje Twoja twarz.

 

Wybór odpowiedniego kremu do twarzy będzie również zależał od tego, jak często go używasz. krem Sesderma ACGLICOLIC Serum liposomowe 30 ml przeciwsłoneczny powinien być używany za każdym razem, gdy jesteś na zewnątrz. Powinieneś często zmieniać krem  zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Niektóre filtry przeciwsłoneczne chronią twoją twarz, podczas gdy inne mogą podrażniać twoją twarz. Wybrane przez Ciebie filtry przeciwsłoneczne będą różne dla każdej osoby.

 

Ważne jest, aby wybrać krem Sesderma ACGLICOLIC Serum liposomowe 30 ml przeciwsłoneczny, który jest przeznaczony do typu twarzy. Istnieją filtry przeciwsłoneczne przeznaczone do każdego rodzaju skóry. Niektóre filtry przeciwsłoneczne mogą powodować oparzenia słoneczne, jeśli zostaną nałożone na otwartą ranę lub oparzenie. Twój dermatolog pomoże Ci wybrać dobry krem do twarzy, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Istnieją specjalne filtry przeciwsłoneczne dla afroamerykańskich, azjatyckich i europejskich typów skóry. Twój dermatolog lub farmaceuta może udzielić Ci informacji o tym, które filtry przeciwsłoneczne są najlepsze dla Twojego typu skóry.

 

Filtry przeciwsłoneczne są bardzo niedrogie i łatwe do nałożenia na skórę. Zapewniają wiele korzyści, a nawet mogą zapobiegać uszkodzeniom słonecznym i innym problemom. Wybierając krem pod oczy przeciwsłoneczny, porozmawiaj z ekspertem w dziedzinie pielęgnacji skóry, aby dowiedzieć się o aktywnych składnikach i wpływie każdego kremu przeciwsłonecznego na konkretny typ skóry. Kiedy używasz filtrów przeciwsłonecznych, upewnij się, że są odpowiednie dla Twojego wieku i stylu życia.

 

Kremy przeciwsłoneczne są dostępne bez recepty, w drogeriach i sklepach z artykułami kosmetycznymi. W sklepach ze zdrową żywnością i działach witaminowych niektórych dużych sprzedawców dostępne są filtry przeciwsłoneczne. W sklepach towarowych i sklepach detalicznych mogą znajdować się specjalnie opracowane filtry przeciwsłoneczne, które lekarz lub farmaceuta mógł przepisać dla Ciebie. Wiele kremów przeciwsłonecznych występuje w mniejszych tubkach, które można nakładać małą gąbką lub palcem, a nie łyżeczką.

 

Eksperci od pielęgnacji skóry często polecają krem Sesderma ACGLICOLIC Serum liposomowe 30 ml na dzień lub krem Sesderma ACGLICOLIC Serum liposomowe 30 ml do twarzy zawierający SPF (współczynnik ochrony przeciwsłonecznej), tlenek cynku lub dwutlenek tytanu. Te trzy składniki są najskuteczniejsze w zapewnianiu ochrony przed promieniowaniem UV. Kremy są dostępne w drogeriach oraz w Internecie. Są łatwe w aplikacji, bez względu na wiek i rodzaj skóry. Porozmawiaj ze specjalistą od pielęgnacji skóry o tym, które filtry przeciwsłoneczne są odpowiednie dla Twojej indywidualnej skóry.

 

Kobiety częściej niż mężczyźni używają filtrów przeciwsłonecznych. W rzeczywistości wielu dermatologów i ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry zaleca codzienne stosowanie skutecznego kremu do twarzy zawierającego filtr przeciwsłoneczny, nawet kobietom w ciąży. Dzieje się tak, ponieważ hormon zwiększa ryzyko przedwczesnego porodu z powodu infekcji. Amerykańska Akademia Dermatologii sugeruje codzienne stosowanie filtrów przeciwsłonecznych. Lekarze zalecają, aby filtry przeciwsłoneczne były stosowane obficie, przez trzy do czterech godzin w ciągu dnia i dwie do trzech godzin w nocy.

 

Istnieje wiele filtrów przeciwsłonecznych zawierających oksybenzon, który blokuje zarówno promieniowanie UVA, jak i UVB. Istnieje wiele naturalnych filtrów przeciwsłonecznych, takich jak olej z pestek winogron, które również blokują oba promienie. Uważaj, aby uważnie czytać etykiety i nie kupuj filtrów przeciwsłonecznych z dodanym filtrem przeciwsłonecznym w połączeniu z innymi produktami, ponieważ może to zakłócić wyniki.

 

Aby uzyskać najlepszą ochronę przeciwsłoneczną, poszukaj kremu do twarzy zawierającego tlenek cynku, niezwykle silny filtr przeciwsłoneczny, który chroni przed promieniowaniem UVB i UVA. Niektóre z innych naturalnych składników to olej makadamia, olej z awokado, witamina E, aloes i wiele innych. Te filtry przeciwsłoneczne są bardzo szybko wchłaniane przez skórę i nie mają skutków ubocznych.

 

Inną opcją jest zrobienie własnego kremu przeciwsłonecznego. To najskuteczniejszy sposób na ochronę skóry przed słońcem bez wydawania dużych pieniędzy na kremy przeciwsłoneczne czy kremy. Składniki znajdziesz w swojej kuchni. Możesz nawet zrobić pyszny domowy krem Sesderma ACGLICOLIC Serum liposomowe 30 ml do twarzy, który będzie świetnie wyglądał i pozostawi Twoją skórę promienną i piękną. Upewnij się, że Twój domowy krem Sesderma ACGLICOLIC Serum liposomowe 30 ml do twarzy zawiera wszystkie zalety kremu przeciwsłonecznego.

Skomentuj