Czy regeneracja skóry wokół oczu zachodzi naturalnie?

Regeneracja skóry to bardzo ważny element naszego programu pielęgnacyjnego. W rzeczywistości często zdarza się, że ludzie cierpią na zmarszczki mimiczne i obwisłe wokół oczu z powodu braku leczenia skóry. Istnieje wiele przyczyn, które mogą powodować słabą jakość skóry wokół oczu. Jedną z najczęstszych przyczyn jest niedobór kolagenu w skórze.

Kolagen to białko włókniste znajdujące się w naskórku skóry. Jest również niezbędny do utrzymania pulchnych i dobrze zorganizowanych komórek skóry. Niestety tempo utraty kolagenu spada wraz z wiekiem. Wynika to z faktu, że komórki skóry, które zastępują się wokół oczu, zwalniają swoją aktywność. Z tego powodu zmarszczki i inne oznaki starzenia mogą się łatwiej tworzyć.

Dobry krem iS Clinical Brightening Serum – Serum na przebarwienia 15ml pod oczy, który pomaga odbudować kolagen w oczach, jest jednym z rozwiązań tego problemu. Powinien być w stanie stymulować wzrost nowych komórek. Ponadto powinien być w stanie utrzymać istniejące komórki w dobrej organizacji i na miejscu. Większość kremów, które twierdzą, że pomagają zachować młody i atrakcyjny wygląd okolic oczu, zawiera ten naturalny składnik.

Jednym z tych składników jest Cynergy TK. Wiadomo, że zwiększa produkcję kolagenu w organizmie. Można go znaleźć w różnych kremach pod oczy. Inne składniki wchodzące w skład kremu również powinny być w stanie wykonać tę pracę. Należą do nich Phytessence Wakame i Eyeliss. Wiadomo, że te dwa składniki hamują aktywność hialuronidazy.

Wiadomo, że hialuronidaza degraduje kolagen obecny w okolicach oczu. Odpowiada przede wszystkim za utratę świeżości, jędrności i elastyczności skóry. Na komórki skóry wpływa zbyt duża produkcja kwasu hialuronowego. Uzupełnianie kolagenu to jeden ze sposobów działania tych dwóch substancji. Jeśli jednak produkcja kwasu hialuronowego będzie nadal zbyt wysoka, nastąpi spadek jędrności skóry.

Kolagen w kremie pod oczy powinien wystarczyć nie tylko do przeciwdziałania aktywności hialuronidazy. Powinno również zwiększyć produkcję kolagenu w skórze właściwej. Oznacza to, że krem pod oczy miałby służyć dwojakiemu celom: stymulować produkcję kolagenu w celu utrzymania młodo wyglądającego wyglądu oczu, a także pomagać w zwiększeniu produkcji kolagenu w skórze właściwej, aby przywrócić jej młody wygląd. wygląd zewnętrzny.

Jedną z powszechnie stosowanych w kremie pod oczy substancji, które wspomagają produkcję kolagenu, jest Phytessence Wakame. Wiadomo, że zwiększa poziom kwasu hialuronowego w skórze. Kiedy związek ten połączy się z kolagenem, elastyną i kwasem hialuronowym, efekty stają się bardziej efektywne. To jeden z powodów, dla których ludzie sięgają po kremy pod oczy z Phytessence Wakame.

Jedną z rzeczy, które mogą się nie udać w kremie pod oczy zawierającym Phytessence Wakame, jest obecność oleju mineralnego. W rzeczywistości to on jest przede wszystkim odpowiedzialny za powodowanie problemów u użytkowników. Dlatego twórcy takich produktów nigdy nie wahają się dodawać do nich oleju mineralnego. Po zmieszaniu tego związku z formułami tworzącymi krem pod oczy można spodziewać się kłopotów. Związek zablokuje naturalną produkcję sebum przez skórę wokół oczu. Gdy to nastąpi, skóra wokół oczu stanie się zbyt sucha.

Jeśli skóra wokół oczu staje się zbyt sucha, istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawią się zmarszczki. Zmarszczków nie da się uniknąć, ale zdecydowanie można je zminimalizować. Formuła zawierająca kolagen, elastynę i kwas hialuronowy nie może tego zrobić, ponieważ te tkanki i polimer to wszystkie tkanki tłuszczowe. Dobry krem pod oczy musi mieć rozwiązanie, które w całości rozwiąże ten problem.

Istnieją produkty zawierające Cynergy TK i Phytessence Wakame. To składniki, których powinieneś szukać w produkcie, który obiecuje regenerację kolagenu. Kremy pod oczy zawierające takie składniki z pewnością sprawdzą się dobrze. Nie tylko nawilżą skórę, ale również pobudzą wzrost nowych komórek kolagenowych.

Kolagenu nie da się jednak zregenerować z dnia na dzień. Potrzebujesz określonych ram czasowych, aby uzyskać młodszy wygląd skóry. Top krem pod oczy musi być w stanie to osiągnąć. Musi również zawierać składniki, które zmniejszą widoczność linii i zmarszczek, dzięki czemu można uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd. Tego typu formuły szukaj przy zakupie kremu pod oczy.

Skomentuj