Jak działają nowe mgiełki do twarzy?

Pielęgnacja skóry Sesderma to stosunkowo nowy system, który jest wprowadzany. Głównym założeniem produktu jest to, że to, co zwykle spożywamy w naszej żywności, takie jak białka zwierzęce i enzymy, nie jest korzystne dla naszego zdrowia, a to, co powinniśmy dostawać, to rodzaj odżywczego napoju, który może być wchłaniany do organizmu. skóra. Sesderma robi to na dwa różne sposoby. Pierwszym sposobem jest miejscowe zastosowanie formuły. Drugi sposób to metoda wewnętrzna, polegająca na mieszaniu kapsułki z wodą i codziennym przyjmowaniu. Są nawet osoby, które wolą przyjmować go w postaci płynnej, niż nakładać miejscowo na skórę.

Głównym składnikiem aktywnym w pielęgnacji skóry Sesderma jest Spirulina, pozyskiwana z niebiesko-zielonych alg. Wykazano, że ma wysoki poziom składników odżywczych i może wzmocnić układ odpornościowy skóry, czyniąc ją bardziej odporną na bakterie i wirusy. Ponadto spirulina okazała się skuteczna w usuwaniu toksyn z porów i usuwaniu zanieczyszczeń, które mogą gromadzić się w porach – skutecznie usuwając wszelkie blokady i pomagając zachować zdrowie skóry.

 

Sposób działania propolis polega na tym, że pozostawia na skórze powłokę, która chroni ją przed toksynami. Jednak, gdy ta powłoka jest rozkładana przez naturalne siły rozkładu i bakterie, toksyny są następnie uwalniane z porów. Są one wykorzystywane jako źródło odżywienia skóry. To sprawia, że Sesderma jest jednym z niewielu produktów do pielęgnacji skóry, który wykorzystuje naturalne źródło składników odżywczych.

 

Jednym z pierwszych produktów wykorzystujących sesdermę jako główny składnik był elancyl. Przeznaczony do skóry normalnej i suchej, aby skóra wydawała się gładsza i młodsza. Zawierał również inne naturalne składniki, takie jak witamina C, aloes, marakuja i witamina E. Nawilżacz do twarzy odmładza twarz i zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Chociaż ten produkt wykazał pewną początkową poprawę, sederma szybko zaczęła wykazywać oznaki wysuszania skóry – co oznacza, że ten rodzaj produktu najlepiej nadaje się dla osób, które nie są nadmiernie przetłuszczające się i mają dojrzałą skórę.

 

krem Purles 155 Soft Shield SPF30 Cream Sesaderm to jeden z nowszych kremów do pielęgnacji twarzy, który zawiera sedermę i jest tym, o którym myśli wiele osób, gdy wyobrażają sobie nowy krem Purles 155 Soft Shield SPF30 Cream nawilżający do twarzy. Ten produkt zawiera takie składniki, jak ekstrakt z marakui, który jest naturalnie bogaty w cukry i kwasy. To sprawia, że marakuja jest potężnym alfa-hydroksykwasem, który pomoże złuszczać naskórek i usuwać stare, martwe komórki naskórka. Ponadto może stymulować wzrost kolagenu i pobudzać produkcję kolagenu i elastyny przez organizm.

 

Jednak najlepszym sposobem na zrozumienie, jak działają nowe mgiełki do twarzy, jest zrozumienie samego składu sesadermy. Jak wspomniano powyżej, sesaderm zawiera tylko wysokie stężenia tych składników wytwarzających kwasy. Sesaderm może skutecznie nawilżać suchą skórę, ale nie jest zalecany osobom, które mają wyjątkowo tłustą skórę, ponieważ wytwarza nadmierne ilości sebum, czyniąc ich skórę jeszcze bardziej suchą niż wcześniej. Sugeruje się, aby każdy, kto rozważa stosowanie sesadermu jako zamiennika obecnego kremu nawilżającego do pielęgnacji skóry, powinien również używać toniku o właściwościach przeciwutleniających i nakładać go raz dziennie, wraz z regularnym stosowaniem sesaderm.

 

Innym pytaniem, które może przyjść do głowy, gdy spojrzymy na to, jak działają nowe mgiełki do twarzy, jest to, czy są one bezpieczne. Odpowiedź brzmi tak, są bezpieczne – ale tylko wtedy, gdy wybierzesz odpowiednią markę. Wiele firm produkuje gorszą sesadermę, która nie działa tak dobrze, jak droższe marki. Często robią to, ładując sesadermę tanimi składnikami chemicznymi, takimi jak kwas stearynowy, który jest olejem roślinnym. Niestety, tanie chemikalia nie wnikają skutecznie w pory skóry, a zamiast tego szybko się zmywają i niewiele robią.

 

To, czego chcesz szukać w sesadermie, to marki, które zostały zbadane pod kątem efektywnego działania. Istnieje kilka naprawdę dobrych marek, takich jak Murad, który wykorzystuje unikalną formułę, która współpracuje z naturalnymi olejami naskórkowymi znajdującymi się w Twojej skórze, aby promować zdrowie skóry. Z dobrą sesadermą możesz bardzo szybko pozbyć się zmarszczek i innych oznak starzenia. Jeśli korzystasz z dobrej marki, powinieneś zobaczyć efekty już w ciągu kilku tygodni – co czyni je świetnym rozwiązaniem dla osób w ruchu.

Skomentuj