Korff Milano – Nowa Marka w Polsce

Znak towarowy KORFF jest używany w wielu dziedzinach higieny osobistej, higieny osobistej i kosmetyki. Wśród produktów sygnowanych znakiem KORFF znajdują się impregnowane chusteczki do demakijażu oraz wata do celów kosmetycznych. Kosmetyki lecznicze są również częścią asortymentu tej marki.

Marka Korff powstała we Włoszech i cieszy się międzynarodową renomą dzięki opracowywaniu ekskluzywnych rozwiązań kosmetycznych dla przemysłu farmaceutycznego. Jej najnowszym krokiem jest wejście na rynek ZEA, we współpracy z BinSina Pharmacies. Z okazji debiutu w regionie marka wypuściła na rynek specjalną kolekcję kosmetyków do makijażu. Będzie sprzedawany millenialsom. W programie pojawią się wpływowe osoby, takie jak artysta tatuażu Doctor Woo i szwedzka aktorka Noomi Rapace.

Polskie państwowe uczelnie techniczne dzielą się na trzy grupy: liderów, zwolenników i słabych wykonawców. Ogólny system finansowania polskiego systemu szkolnictwa wyższego opiera się na państwowej subwencji oświatowej. Badania naukowe są jednak znacznie mniej finansowane przez państwo i są finansowane w ramach programów grantowych.

Jako naukowa marka kosmetyków, Korff znajduje się w czołówce badań nad pielęgnacją skóry i makijażem. W skład linii wchodzą produkty, które chronią, odżywiają i energetyzują skórę. Kolekcja MIA Korff obejmuje pięć produktów wykonanych z superowoców, najnowocześniejszego składnika w branży kosmetycznej. Superowoce to prawdziwy zastrzyk energii dla skóry. Wykorzystując te składniki, Korff dąży do uzyskania elastycznej, jednorodnej skóry, która jest gładka i nawilżona.

Korff Milano właśnie wystartował w Polsce, kraju, w którym włoska marka jest dobrze znana. Znane są z waty, która jest używana do celów kosmetycznych. Inne produkty to nasączone chusteczki do demakijażu. Podczas naszej wizyty w Warszawie mieliśmy okazję zapoznać się z ofertą polskiego rynku.

Dziś w Polsce działa ponad trzysta małych i dużych firm kosmetycznych. Jako taki kraj jest jednym z wiodących rynków kosmetycznych w Europie. Ponad połowa rynku zdominowana jest przez polskie marki. Mimo to nowa marka kosmetyków może się tu rozwijać, jeśli ma skuteczną kampanię PR.

Z okazji premiery MIA Korff zorganizowała warsztaty makijażu, podczas których zaprezentowano publiczności produkty marki. W wydarzeniu wzięła udział CEO marki Filippa Lagerback oraz jej córka Stella Bossari, która jest twarzą kampanii. W wydarzeniu wzięło również udział pięciu influencerów, którzy reprezentowali różne produkty w linii. Według marki te kobiety odzwierciedlają różne warstwy kobiecej duszy. Panel pięciu influencerów opowiadał o swoich doświadczeniach ze światem urody.

Na polskim rynku marka Korff Milano jest stosunkowo nowa. Jego popularność wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat, ale jego ceny pozostają niskie. Mimo niskiej ceny marka zyskuje silną pozycję wśród klientów i inwestorów. Ponadto ma długą historię we Włoszech i jest powszechnie uznawany w Stanach Zjednoczonych.

Skomentuj