Kosmetyki Medik8 – rewolucja przeciwstarzeniowa

Najskuteczniejszym składnikiem Medik8 jest Super C Ferulic, który dodaje blasku i zwalcza widoczne oznaki starzenia. To najsilniejsza witamina C firmy i działa w łagodniejszy sposób niż retinol. Ten składnik pomaga również utrzymać wilgoć w skórze, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia skóry.

Serum zawiera 30% etylowego kwasu askorbinowego, który jest bardzo skuteczny i bezpieczny do codziennego stosowania. To sprawia, że jest liderem w branży z niesamowitymi efektami przeciwstarzeniowymi. Dodatkowo formuła to marzenie do nałożenia i wchłonięcia. To oznacza mniej podrażnień i dłuższy efekt.

Serum Super C Ferulic firmy Medik8 zawiera 30% etylowego kwasu askorbinowego, który jest zaawansowaną formą witaminy C, która jest zmieniana w laboratorium w celu zwiększenia jej mocy. Rezultatem jest doskonałe serum przeciwstarzeniowe, które nie tylko zwalcza szkody środowiskowe, ale także zwiększa poziom kolagenu.

Receptury Medik8 są opracowywane przez zespół naukowców, którzy prowadzą najnowocześniejsze badania w zakresie pielęgnacji skóry. Wykorzystują te odkrycia do opracowania zgłoszonych do opatentowania składników i formuł, które są ukierunkowane na główne problemy skórne. Mimo dużych rozmiarów Medik8 jest wciąż stosunkowo małą firmą i nadal produkuje tylko małe serie, ale ich produkty są bardzo skuteczne i są bardzo przystępne cenowo.

Jedną z kluczowych różnic między retinolem a innymi składnikami przeciwstarzeniowymi jest ich wpływ na skórę. Retinoidy znajdujące się w wielu produktach do stosowania miejscowego mogą powodować łuszczenie się lub łuszczenie skóry. Retinol w produktach do pielęgnacji skóry Medik8 jest delikatniejszy.

W przypadku skóry wrażliwej najlepiej stosować produkty z retinolem o niskim stężeniu. Skóra może z czasem wytworzyć tolerancję, gdy stężenie retinolu wzrasta. kremy Colway Colvita kolagen + algi + witamina E 60 kaps i balsamy z retinolem należy nakładać tylko raz w tygodniu.

Retinol jest doskonałym składnikiem przeciwstarzeniowym, ale ma też swoje wady. Retinol może powodować skutki uboczne i nie jest wystarczająco delikatny dla wrażliwej skóry. Medik8 r-Retinoate Intense ma być najlepszym produktem przeciwstarzeniowym w historii! Jest zrobiony z retinolu retinylu i aldehydu retinowego, dwóch form witaminy A. Wersja Medik8 jest również droższa niż tradycyjny retinol.

Retinol jest najpopularniejszą formą witaminy A i najczęściej występującym typem w produktach do pielęgnacji skóry OTC. Działa na rzecz odmładzania skóry poprzez zwiększenie produkcji kolagenu. Przyspiesza także odnowę komórkową skóry. Retinoidy działają na poprawę wyglądu skóry poprzez wygładzenie linii i zmarszczek.

Hialuronian sodu to silny środek nawilżający, który przyciąga i odprowadza wilgoć do górnej warstwy skóry. To dodatkowe nawilżenie wypełnia drobne zmarszczki i poprawia strukturę skóry i cerę. Ten naturalny składnik może związać w wodzie nawet 1000 razy większą wagę. Żelowa formuła kosmetyków Medik8 wchłania się w ciągu kilku sekund bez pozostawiania lepkiej pozostałości.

Hialuronian sodu jest wytwarzany z kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w mazi stawowej skóry. Ponieważ nie jest olejkiem, może być stosowany jako środek nawilżający skórę i redukujący widoczność drobnych zmarszczek. Chociaż hialuronian sodu jest bezpieczny w stosowaniu w kosmetykach, u niektórych osób może powodować nadwrażliwość. W związku z tym przed nałożeniem go na skórę warto skonsultować się z dermatologiem.

Ze względu na niższą masę cząsteczkową hialuronian sodu może wnikać głębiej w skórę. W rezultacie może poprawić wygląd drobnych linii i zmarszczek, jednocześnie zmniejszając widoczność porów. Jest również skuteczny w przypadku skóry suchej lub wrażliwej i stwierdzono, że nie jest zatyka porów.

Istnieje kilka produktów, które zawierają kwas hialuronowy. Na przykład Hada Labo Hydr8 B5 Intense Moisturizer zawiera 15% kwasu L-askorbinowego, 1% witaminy E i enzym z granatu, który delikatnie złuszcza wierzchnią warstwę skóry. Kolejnym produktem zawierającym kwas hialuronowy jest Cosmedix Skin Thirst Moisturizer Hyaluronic Acid Cream, kosmeceutyczny środek nawilżający. Krem z kwasem hialuronowym jest kluczowym składnikiem kosmetyków Medik8 i zapewnia doskonałe korzyści.

Skomentuj