Najlepsze tusze do oczu zostały przetestowane przez kosmetologów

Jeśli kupowałeś jedne z najlepszych korektorów do oczu, najprawdopodobniej natknąłeś się na termin „kosmeceutyki”. Kosmeceutyki to skrót od kosmeceutyków. Głównym składnikiem tych formuł jest Botox. Botox to toksyna, która jest wstrzykiwana do mięśni, aby zapobiec tworzeniu się zmarszczek. Znajduje zastosowanie w zabiegach medycznych i kosmetycznych.

Firmy, które sprzedają te produkty, będą próbowały sprzedać Ci iluzję, że te formuły są tym, czego potrzebujesz, aby rozwiązać swój problem z urodą. Istnieje kilka naprawdę dobrych marek tych produktów, ale nie są one tym, czego potrzebujesz. Firmy te chciałyby, abyś uwierzył, że ich produkt zawiera składniki, które sprawią, że będziesz wyglądać młodziej. Jeśli używasz kremu ShyDeer Zestaw Rytuał Piękna Dla Skóry Mieszanej i Tłustej, który zawiera składniki, które mogą to zrobić, to oczywiste jest, że nie szukasz najlepszych korektorów do oczu.

Musisz zdać sobie sprawę, że przemysł kosmetyczny nie jest regulowany. Nie ma wytycznych, których firmy muszą przestrzegać, opracowując formułę. Jeśli chodzi o testowanie bezpieczeństwa formuł na ludziach, badaniami zajmuje się wyłącznie firma kosmetyczna. Testy są zwykle wykonywane przy użyciu osób, które nie są ludźmi. Osoby te nie mogą przyjmować żadnych leków, więc nie ma sposobu, aby stwierdzić, czy substancje chemiczne zawarte w formule będą miały na nich wpływ. Pojawiły się pytania dotyczące wpływu niektórych chemikaliów na kobiety w ciąży.

Większość najlepszych korektorów do oczu nie jest testowana przez żadną zewnętrzną agencję. Firmy po prostu przedkładają swoje zyski ponad bezpieczeństwo klienta. Nie będą poświęcać czasu i wysiłku, aby dowiedzieć się, czy formuła jest toksyczna. Chcą zarabiać pieniądze, a sprzedaż produktów bez recepty jest łatwa. Nie będą brać pod uwagę toksyczności składnika, jeśli koszt sprzedaży nie jest wart ryzyka.

Najlepsze korektory do oczu są opracowywane przy użyciu składników, które udowodniono klinicznie, że są bezpieczne dla oczu. Dermatolodzy stosują te związki od lat, a wyniki są niesamowite. Mogą pomóc w zapobieganiu jaskrze i innym chorobom oczu. Mogą naprawić uszkodzenia oka spowodowane zaćmą i plamami starczymi, a także leczyć przebarwienia, blizny i owrzodzenia spowodowane uszkodzeniami słonecznymi.

Istnieją setki ekstraktów roślinnych i minerałów, które można stosować w kremach pod oczy i formułach kosmetyków. Problem w tym, że nie wszystkie te składniki są bezpieczne. Wykazano, że niektóre z nich powodują toksyczność narządową, uszkodzenie układu nerwowego i raka. Firmy, które używają tych toksycznych chemikaliów w swoich formułach, powinny zostać wezwane za to, że nie są w stanie sprostać odpowiedzialności za stworzenie bezpiecznego produktu. Firmy kosmetyczne zbyt długo unikały stosowania tego typu składników, a teraz nadszedł czas, aby były czyste.

Najlepsze korektory do oczu składają się ze składników takich jak Funkcjonalna Keratyna, Phytessence Wakame, Eyeliss, Haloxyl oraz Witaminy A, C i E. Są to wszystkie naturalne związki, które zwiększają ilość kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w Twojej skórze ma. Zwiększają również ilość płynu, który zatrzymuje skóra, dzięki czemu można skuteczniej eliminować worki, cienie i zmarszczki. Haloxyl i Eyeliss powstrzymują rozkład twoich worków pod oczami, a Phytessence Wakame chroni kwas hialuronowy przed dalszą degradacją. Te i inne skuteczne składniki zapewniają dramatyczny wzrost jakości Twojej skóry.

Najlepsze formuły walki z oznakami starzenia są najbardziej zbliżone do sposobu, w jaki natura leczy problemy starzenia. Dlatego firmy kosmetyczne od lat nie stosują tych związków. Gdyby tak było, nie znaleźlibyśmy się w takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy dzisiaj. Firmy kosmetyczne postąpiłyby mądrze, gdyby posłuchały rady dermatologów na całym świecie, którzy wiedzą więcej niż ktokolwiek inny, co działa.

Skomentuj