Najpopularniejsze produkty przeciwstarzeniowe NeoStrata

Używanie najlepszych produktów dla Twojej skóry jest bardzo ważnym aspektem przeciwdziałania starzeniu się. Na rynku jest wiele produktów, ale jeśli nie wiesz, które kupić, możesz łatwo skończyć z produktem, który nie będzie działał dla twojego rodzaju skóry.

NeoStrata® Gel Plus Salicylic to żel złuszczający, który łączy moc 2% kwasu salicylowego z 15% kwasem glikolowym. Jego gęsta konsystencja i ukierunkowana aplikacja pomagają zredukować zmiany trądzikowe i rozjaśnić problematyczne obszary. Promuje również zdrowszy wygląd skóry.

Kwas glikolowy to substancja chemiczna, która pomaga normalizować proces złuszczania i koryguje widoczne oznaki fotostarzenia. Reteksturuje również skórę i zmniejsza wielkość porów. Ten zabieg jest również bezzapachowy i przetestowany dermatologicznie.

NeoStrata® Targeted Clarifying Gel zawiera opatentowany kompleks NeoHydroxy™, który pomaga zminimalizować stany zapalne związane ze zmianami trądzikowymi. Zawiera również skoncentrowaną prowitaminę A, neoglukozaminę(r) i kwas winowy.

W przeciwieństwie do Bionic Face Cream, Bionic Face Serum jest ukierunkowane na określony obszar i nie jest przeznaczone do stosowania na całą twarz. To serum o wysokiej mocy ma na celu dostarczanie przeciwstarzeniowych korzyści Bionic Face Cream, ale w bardziej skoncentrowanej formie.

Bionic Face Serum zawiera jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy na rynku: kwas laktobionowy. Ten maleńki polipeptyd buduje podstawę struktury podporowej skóry, umożliwiając jej lepsze wchłanianie innych zawartych w niej składników przeciwstarzeniowych. Przeciwutleniacz jest również odpowiedzialny za jedno z najbardziej intrygujących stwierdzeń na temat Bionic Face Serum – odwraca skutki ekspozycji na słońce.

Specjalnie zaprojektowany dla skóry dojrzałej i starzejącej się, Neostrata Matrix Support Antiaging Moisturizer to wysokowydajny krem Academie Mleczko do ciała z filtrem SPF 30 150 ml na dzień. Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 30 o szerokim spektrum, który przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zawiera również NeoGlukozaminę, która promuje widoczną jędrność i gładkość. Pomaga to wyrównać koloryt skóry.

NeoStrata to zatwierdzona przez dermatologów linia produktów do pielęgnacji skóry oparta na badaniach i naukowo potwierdzonych technologiach. Produkty NeoStrata mają zrównoważone pH i zawierają środki przeciwutleniające, które zwalczają oznaki starzenia. Ma na celu korygowanie różnych problemów skórnych, w tym nierównej pigmentacji, zwiotczenia i zmarszczek. Zawiera również peptydy poprawiające teksturę skóry.

NeoStrata Skin Active to krem na dzień i na noc, którego celem jest zwalczanie oznak starzenia. Regeneruje skórę, odbudowuje podstawowe komórki i neutralizuje wolne rodniki. Ma na celu korygowanie oznak starzenia, redukcję drobnych linii oraz eliminację kurzych łapek i nierównej pigmentacji.

Opracowane w celu zwalczania przebarwień i nierównego kolorytu skóry, Enlighten Illuminating Serum firmy NeoStrata to wielozadaniowe serum rozjaśniające. Ta formuła łączy silne składniki, które zwalczają przebarwienia i pomagają zanikać istniejące przebarwienia. Pomaga również zapobiegać przyszłym przebarwieniom i rozbijać istniejącą pigmentację twarzy. Serum można nakładać na twarz, szyję i dekolt.

Rozświetlające serum Enlighten firmy NeoStrata zawiera NeoGlukozaminę, pochodną witaminy C, która pomaga rozjaśnić istniejące przebarwienia i hamuje przenoszenie melaniny. Jest również nasycony ekstraktem z lukrecji, o którym wiadomo, że zwalcza przebarwienia i poprawia teksturę skóry. Zawiera również 4% niacynamidu, który pomaga zwiększyć naturalny obrót komórek i silny peptyd redukujący pigment, który pomaga hamować tyrozynazę, enzym powodujący ciemne plamy.

Stosowanie Enlighten Pigment Controller firmy NeoStrata to świetny sposób na zmniejszenie widoczności nierównej pigmentacji i przebarwień. Enlighten Pigment Controller ma zaawansowaną formułę zawierającą składniki, których działanie zostało udowodnione klinicznie, takie jak retinol i neoglukozamina. Te składniki rozjaśnią Twoją skórę, zmniejszą produkcję melaniny i tyrozynazy oraz pomogą zapobiegać pojawianiu się w przyszłości obszarów pigmentowanych.

NeoGlucosamine to składnik będący pochodną n-acetyloglukozaminy, która jest aminokwasem będącym silnym przeciwutleniaczem i przeciwzapalnym. Działa w połączeniu z Retinolem, aby pomóc zmniejszyć pigmentację i zwiększyć obrót komórkowy. Składniki te są bezpieczne w użyciu dla wszystkich rodzajów skóry i zostały klinicznie udowodnione, że zmniejszają widoczność przebarwień i przebarwień.

Skomentuj