Kilka słów o Genocosmetics

Zdrowie to coś więcej niż dolegliwość lub choroba; to stan pacjenta – środowisko fizyczne i psychiczne oraz relacje społeczne.

Genocosmetics Lab i jego marki Genoxage (spersonalizowane kosmetyki) i Nutregenia (spersonalizowane odżywianie) wykorzystują ADN jednostki, aby pomóc jej poprawić kondycję i samopoczucie.

Czym są genokosmetyki?

Las genocosmetics to produkty opracowane ze składników o działaniu biotechnologicznym, dla skóry, która czuje się bardziej zdrowa. Zdrowie to nie tylko brak dolegliwości i chorób, ale także satysfakcja osobista i nasze samopoczucie.

Genocosmetics Lab, firma zajmująca się biotechnologią stosowaną, która stworzyła markę genoxage (Cosmética Genetica Personalizada), weszła w fazę wstępnej komercjalizacji w celu ustanowienia spersonalizowanej usługi urody i odżywiania, która jest obecnie testowana w kilku krajach europejskich.

Produkty firmy oparte są na genokosmetykach i szeregu składników, które zostały przetestowane w badaniach klinicznych w celu zapewnienia ich bezpieczeństwa i skuteczności. Na przykład Factor G Renew to gama produktów przeciwstarzeniowych, które wykorzystują czynniki wzrostu wyekstrahowane z rośliny Nicotiana benthamiana i zamknięte w nanosomach w celu stymulowania regeneracji komórek.

Założyciele Genocosmetics Lab pochodzą ze świata kosmetyków, biotechnologii i genetyki. Wierzą, że przyszłością zdrowia jest spersonalizowane leczenie i że możliwe jest zrozumienie potrzeb danej osoby przy użyciu jej informacji genetycznych. Wierzą również, że ważne jest, aby wykorzystywać te informacje w sposób odpowiedzialny i etyczny. Są zaangażowani w poprawę jakości życia ludzi na całym świecie poprzez wykorzystanie postępu biotechnologicznego i wiedzy genetycznej do tworzenia produktów, które pomagają im czuć się zdrowymi i szczęśliwymi.

Czy są bezpieczne?

Technologia produktów genokosmetycznych ma coraz większy wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Założyciele Genocosmetics pochodzą ze świata, w którym łączą się piękno, biotechnologia i genetyka.

Laboratorium Genocosmetics i jego marki Genoxage (spersonalizowane kosmetyki) i Nutregenia (spersonalizowane odżywianie) wykorzystują informacje genetyczne do dostarczania rozwiązań i terapii dla każdej osoby. La salud es un concepto mucho más allá de la calidad del aire, del agua y de los alimentos.

GENIDENTITY to nowa kosmetyczna odpowiedź opracowana w celu uzyskania świetlistej, widocznie młodej, nawilżonej skóry. Jego formuła zawiera aktywne składniki, które stymulują aktywność komórkową i wrodzoną ekspresję naszego DNA, stymulując regenerację komórek i wzmacniając ich naturalną ochronę. Posiada również kompleks przeciwutleniaczy, które neutralizują wolne rodniki i chronią przed stresem oksydacyjnym. Wszystko to w lekkim i delikatnym kremie, który jest przyjemny w aplikacji, nietłusty i szybko się wchłania.

Jakie są zalety genokosmetyków?

FACTOR G RENEW odmładzający żel-krem od Sesderma o globalnym działaniu przeciwstarzeniowym, który łączy genokosmetyki z formułą z czynnikami wzrostu wyekstrahowanymi z Nicotiana benthamiana (szałwia) i zamkniętymi w nanosomach, aby stymulować jądro komórkowe, aktywując je i stymulując jego proliferację i aktywność, przyczyniając się w ten sposób do regeneracji twarzy. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz wygładza zmarszczki. Posiada również ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB.

Hairline International Hair and Skin Clinic oferuje rewolucyjne badanie genetyczne skóry, które pozwala odkryć skłonność do dolegliwości, chorób i przypadłości. W oparciu o wyniki tego testu można zalecić zindywidualizowany schemat leczenia obejmujący stosowanie miejscowe, suplementy doustne, zabiegi i dietę, co prowadzi do skoncentrowanych i ukierunkowanych wyników.

Genoxage i Nutregenia, dwie marki genokosmetyków Hairline International, wykorzystują Twoje DNA jako podstawę do formułowania produktów zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie. Produkty te, w przeciwieństwie do innych kosmetyków, są zaprojektowane na podstawie indywidualnego odcisku genetycznego, zapewniając tym samym większą skuteczność.

Jakie są wady genokosmetyków?

Modyfikowane genetycznie rośliny i zwierzęta, które są wykorzystywane w genokosmetykach, mogą mieć również negatywne skutki uboczne. Mogą one powodować problemy środowiskowe i zdrowotne, które początkowo nie były zamierzone. Na przykład, zmodyfikowane genetycznie rośliny i zwierzęta mogą stać się gatunkami inwazyjnymi, które konkurują z rodzimymi roślinami i szkodzą środowisku. Mogą również powodować mutacje w innych organizmach, prowadząc do nowych chorób i wirusów.

Kolejną wadą genokosmetyków jest to, że mogą one prowadzić do nadmiernej komercjalizacji produktów. Może to ograniczyć wybór konsumentów i prowadzić do obniżenia standardów jakości. Może to również prowadzić do braku przejrzystości w zakresie tego, co znajduje się w produkcie i jak jest on wytwarzany.

Ponadto, genokosmetyki mogą być postrzegane jako nieetyczne, ponieważ wiążą się z wykorzystaniem osobistego DNA. Może to naruszać prawo do prywatności i prowadzić do dyskryminacji niektórych grup. Wreszcie, może to również prowadzić do fałszywych reklam i wprowadzających w błąd twierdzeń.