Azelac i ATPses – dlaczego to idealny duet?

Jestem odpowiedzialny za te rozwinicie. wietnie wyglda, nale do czego potrzebowalimy, lekki, przeciwko zaczerwienieniowy i chroni skory przed slonem.

AZELAC RU to serum despigmentante z activos liposomados, które działają bezpośrednio na pochodzenie manchas cutáneas i mają działanie regulujące wydzielanie sebum. Cuenta con ingredientes de laboratorios Sesderma como acido azelaico, 4-butilresorcinol y undecilenoil boldinol.

ATP (adenozynotrifosforan) jest walutą energetyczną naszych komórek, której używamy do wykonywania wszystkich naszych czynności. Jest on nieustannie syntetyzowany i zużywany w ciągu dnia. W przeciwieństwie do glukozy, ATP nie może być magazynowany, a zatem jego zużycie ściśle podąża za jego syntezą. Pompa sodowo-potasowa (pozycje PDB 2zxe i 3b8e) znajdująca się w naszych błonach komórkowych jest odpowiedzialna za generowanie gradientu jonów w poprzek błony. Nieustannie wypompowuje jony sodu z cytoplazmy do przestrzeni zewnątrzkomórkowej, a jony potasu z powrotem do cytoplazmy. Pozwala nam to zachować normalną równowagę jonową w naszym organizmie.

2. Jest to serum rozjaśniające

ATPses to błyszczące serum zawierające składnik, który jest super energetyzujący dla skóry. Stymuluje syntezę i regenerację komórkową, sprawia, że skóra wygląda na jaśniejszą i bardziej świetlistą oraz wyrównuje cerę.

Woda jest doskonałym rozpuszczalnikiem i zwiększa penetrację innych składników w formule. Jest również dobrym środkiem ściągającym i przeciwbakteryjnym.

Acido azelaico, 4-butilresorcinol, undecilenoil boldina i ascorbil glucosido – potężna mieszanka depigmentacyjnych składników aktywnych zamkniętych w liposomach.

3. To serum ujędrniające

Świecące serum ujędrniające i tonizujące skórę. Zawiera specjalny kompleks ATPses, który daje skórze nową energię, aktywuje procesy regeneracji, poprawia metabolizm komorkowych skory.

Serum zawiera również liposomalny środek intensywnie depigmentujący, który eliminuje przebarwienia i ujednolica koloryt skóry. Zawiera również kwas hialuronowy, który przyciąga wilgoć do skóry i przyspiesza proces jej odnowy.

Serum jest wzbogacone o naturalne składniki, takie jak ryboza, tlen, ergotioneina i niacynamid. Produkt ma lekką konsystencję i nie jest tłusty. Jest idealny dla każdego rodzaju skóry. Można go stosować samodzielnie lub jako dodatek do ulubionego kremu.

4. Serum nawilżające

Serum jest świetnym sposobem na nawilżenie skóry, a także ma ładny blask. Formuła jest bardzo lekka, a produkt łatwo się aplikuje. Jest również nietłusty i szybko wchłania się w skórę, nie pozostawiając lepkiej warstwy. To świetny produkt do wypróbowania, jeśli szukasz czegoś nowego do rutynowej pielęgnacji skóry.

Jest to również bardzo przystępny cenowo produkt dostępny online. Serum jest zapakowane w małą szklaną butelkę, która ułatwia podróżowanie. Jest to świetny produkt do przechowywania w torebce lub kosmetyczce na czas, gdy potrzebujesz dodatkowego nawilżenia skóry.

Linia produktów ATPses to doskonały sposób na dodanie energii cerze i przywrócenie jej formy. Produkt zawiera mieszankę składników, które pomagają skórze wyglądać lepiej poprzez jej ponowne pobudzenie i poprawę przepuszczalności warstwy barierowej. Produkt jest również bogaty w przeciwutleniacze i peptydy, które pomagają chronić skórę przed skutkami stresu i starzenia się. Serum ATPses jest również doskonałym produktem do wypróbowania, jeśli cierpisz na suchość skóry. Serum zawiera mieszankę kwasu hialuronowego i innych składników odżywczych, które pomagają uzupełnić wilgoć w skórze.