Wieloetapowe oczyszczanie z Paula39s Choice

Szczególnie dla tych, którzy mieszkają w bardzo zanieczyszczonych obszarach lub regularnie stosują filtry przeciwsłoneczne, podwójne oczyszczanie może być niezbędnym krokiem do zapewnienia, że pory są dokładnie oczyszczone i wolne od makijażu, nadmiaru oleju i martwych komórek skóry. Może również pomóc innym produktom do pielęgnacji skóry lepiej wniknąć w twarz i być bardziej skutecznym.

Paula39s Choice RESIST Perfectly Balanced Foaming Cleanser jest bezzapachowy i oczyszcza bez zdzierania i wysuszania. Minimalizuje pory, pomaga widocznie zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek i pozostawia skórę gładką i odżywioną – nigdy napiętą ani suchą.

PERFECT CLEANSER OIL-Ta luksusowa mieszanka olejków słonecznikowego, kokosowego, meadowfoam, jojoba i z pestek winogron rozbija uporczywy, długotrwały i wodoodporny makijaż, zanieczyszczenia twarzy, brud, pot i zanieczyszczenia, jednocześnie chroniąc i pielęgnując naturalną barierę nawilżającą skóry. Olejek zmienia się w mleczną emulsję po zmieszaniu z wodą, dzięki czemu delikatnie, ale skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywy makijaż, pozostawiając skórę miękką i gładką bez uczucia tłustości. Formuła jest bezzapachowa i testowana dermatologicznie.

3. Nawilżanie

Niezależnie od tego, czy Twoja skóra jest tłusta, sucha, wrażliwa, czy też jest mieszanką obu, ważne jest, aby wybrać odpowiedni krem nawilżający dla swoich konkretnych potrzeb. Nasze wieloletnie badania wykazały, że skóra w każdym wieku i na każdym etapie wymaga kluczowych składników odbudowujących, które zapobiegają utracie wilgoci, a także przeciwutleniaczy, które wzmacniają i chronią.

Na przykład skóra sucha korzysta z dodatkowych emolientów, podczas gdy skóra wrażliwa wymaga prostych, bezzapachowych formuł ze składnikami wzmacniającymi barierę, takimi jak ceramidy i peptydy. Zawsze nawilżaj skórę po oczyszczaniu, tonizowaniu, złuszczaniu i stosowaniu serum lub zabiegów. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, w ciągu dnia stosuj filtr SPF. Sprawiamy, że wspaniała pielęgnacja skóry jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki produktom, które zostały zaprojektowane z myślą o TWOJEJ SKÓRZE.