Czy kremy na cellulit są bezpieczne?

Czy kremy na cellulit są bezpieczne? To pytanie zadało sobie wiele kobiet, gdy po raz pierwszy zauważyły, że mają cellulit. Tak, ale tylko wtedy, gdy dokładnie przejrzysz wiele dostępnych obecnie produktów. Po dokładnych badaniach, zebrałem jedyne kremy antycellulitowe, które wydawały się mieć zauważalny efekt po regularnym stosowaniu. Potem stało się balansowaniem między kosztami a efektywnością. Kombinacja czynników, które czułam się komfortowo polecając znajomym.

Na początku wahałam się, czy polecić krem przeciwstarzeniowy na cellulit, ponieważ nie byłam do końca pewna, czy wszystkie są sobie równe. Większość kremów twierdziła, że zmniejsza widoczność cellulitu. Podczas gdy niektóre były zdecydowanie bardziej skuteczne niż inne, większość z nich była niewiele więcej niż kremami nawilżającymi z dodanymi składnikami redukującymi cellulit. Jednak w szczególności jeden krem zwrócił moją uwagę, ponieważ zawierał składnik, który okazał się bardzo skuteczny w zmniejszaniu cellulitu . Nazywała się Cynergy TK i została stworzona przez firmę z Nowej Zelandii.

Cynergy TK to unikalny związek składający się z pary białek keratynowych. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Wzmacnia to tkankę łączną pod powierzchnią skóry, co sprawia, że skóra wygląda na bardziej elastyczną. Ponieważ kolagen i elastyna są białkami włóknistymi, pozostaje więcej skóry do noszenia i jędrniejsza cera. Jest to naturalny produkt uboczny naturalnej zdolności organizmu do samoregeneracji. Regularnie ćwicząc i stosując zdrową dietę utrzymujesz wysoki poziom tych dwóch ważnych składników odżywczych, które przeciwdziałają szkodliwemu wpływowi komórek tłuszczowych na Twój wygląd.

Kolejnym naturalnym składnikiem znajdującym się w Cynergy TK jest masło shea. Masło shea jest używane od wieków do zmiękczania skóry, naprawy tkanki łącznej i tworzenia bardziej elastycznej powierzchni. Pomaga również utrzymać wilgoć w skórze, dzięki czemu nie będziesz mieć podpuchniętych oczu i suchej cery. Początkowo myślałam, że masło shea znajdzie się tylko w jednym kremie redukującym cellulit, ale odkryłam, że kilka firm włącza je do swoich produktów. Jeśli jest wystarczająco dobry dla twojej twarzy, powinien zrobić to samo również dla twoich nóg i ramion.

Wiele kremów antycellulitowych zawiera jako składnik kofeinę. Kofeina ma zdolność zwiększania metabolizmu i jest aktywnym składnikiem wielu suplementów odchudzających. Chociaż uważa się, że zmniejsza złogi tłuszczu, kofeina nie jest uważana za niezawodną substancję spalającą tłuszcz. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, szukaj całkowicie naturalnego balsamu antycellulitowego zawierającego składniki roślinne, takie jak olej z pestek winogron i miód manuka.

Kilka kremów antycellulitowych zawiera syntetyczne składniki, które w rzeczywistości mogą być szkodliwe dla Twojego wyglądu. Niektóre zawierają lanolinę, która może zatykać pory i powodować trądzik. Inne zawierają zapachy, które mogą maskować wygląd cellulitu, ale nie robią nic, aby go usunąć. Możesz znaleźć produkt, który składa się wyłącznie z naturalnych składników, ale zawsze upewnij się, że producent stosuje najbezpieczniejsze i najlepsze metody leczenia cellulitu.

Być może najczęściej stosowaną metodą leczenia cellulitu jest masaż. Chociaż to leczenie jest z pewnością skuteczne, ma swoją cenę. Zabiegi masażu cellulitu mogą kosztować od dwustu do ponad tysiąca dolarów. W zależności od techniki masażu, której używasz, możesz również odczuwać bóle ciała, siniaki i blizny. Jeśli szukasz niedrogiego sposobu na cellulit, poszukaj masaży, które nie wymagają płacenia wygórowanych cen.

Najbezpieczniejszy krem na cellulit na rynku to taki, który nie zawiera ostrych środków chemicznych. Wielu producentów daje gwarancję satysfakcji, że ich produkty zapewnią Ci najpłynniejsze, najszybsze rezultaty. Jeśli nie obstają przy swoim produkcie, nie są warci twojego czasu. Poszukaj firmy, która wymaga od swoich klientów przesłania próbki produktu w celu określenia jego skuteczności. Następnie producent udzieli pełnej gwarancji zwrotu pieniędzy. Wybierz tylko taki produkt, który będzie dla Ciebie działał!

Skomentuj