Co może dla ciebie zrobić mikrodermabrazja twarzy?

Zabieg z mikrodermabrazją może pomóc w wielu problemach. Ten delikatny zabieg złuszczający może zniwelować drobne zmarszczki i blizny potrądzikowe, zagęścić kolagen, a nawet leczyć przebarwienia. Najlepszy zabieg mikrodermabrazji dla Twojej skóry sprawi, że Twoja twarz będzie miękka, gładka i elastyczna. Jeśli zastanawiasz się, co ten zabieg może dla Ciebie zrobić, czytaj dalej!

Stosowane przez dr Brandta kryształy do mikrodermabrazji są delikatne i nie ranią skóry. Mimo, że są wykonane z tlenku glinu, nie są szorstkie dla skóry. Negatywna recenzja przytacza jednak fakt, że olejek miętowy może irytować niektóre osoby. Ogólnie rzecz biorąc, ta metoda złuszczania jest bardzo skuteczna i daje widoczne rezultaty.

Jeśli chcesz usunąć oznaki starzenia, możesz rozważyć mikrodermabrazję, popularny zabieg na blaknięcie drobnych linii i zmarszczek. Zabieg ten pomaga poprawić wygląd blizn potrądzikowych, przebarwień potrądzikowych i plam starczych. Ponieważ zabieg usuwa wierzchnią warstwę skóry, może pomóc w tych problemach. Jednak, aby zobaczyć najlepsze wyniki, należy wykonać kilka zabiegów, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mikrodermabrazji, możesz przeczytać o korzyściach płynących z tej procedury. Ta procedura wykorzystuje kryształy tlenku glinu do fizycznego złuszczania skóry. Kolejny składnik, kwas mlekowy, działa na warstwę rogową naskórka, aby złuszczyć martwe komórki naskórka i zwiększyć obrót komórkowy. Dr Brandt używa również składników przeciwzapalnych, aby zmniejszyć widoczność zmarszczek i drobnych linii.

Mikrodermabrazja to świetny sposób na poprawę wyglądu skóry i można ją łączyć z wypełniaczami skórnymi lub botoksem, aby poprawić swój wygląd. Ta procedura jest całkowicie bezpieczna dla większości ludzi, a także może usuwać plamy starcze i zmarszczki bez operacji. Mikrodermabrazja stała się popularna z wielu powodów, między innymi dlatego, że może zmniejszyć widoczność ciemnych plam i zmarszczek oraz promować młodzieńczy wygląd.

Jednym z najlepiej sprzedających się składników z linii Skincare Dr. Brandta jest unikalna mieszanka ekstraktów roślinnych i alg. Ta wyjątkowa mieszanka składników tworzy niewidoczny gołym okiem film drugiej skóry. Pomaga również zacieśnić kontur oka oraz zmniejszyć widoczność cieni i worków pod oczami. Ten produkt zaleca się stosować od jednego do dwóch razy w tygodniu.

Przed rozważeniem zabiegów kosmetycznych w leczeniu przebarwień ważne jest, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach przebarwień. Chociaż ciemniejsza skóra jest bardziej podatna na powstawanie ciemnych plam, jasna skóra jest mniej podatna na ich powstawanie od słońca. W rzeczywistości ciemniejsza skóra jest bardziej podatna na przebarwienia, ponieważ ma więcej melaniny niż jasna skóra.

Melasma to choroba skóry, która zwykle występuje u kobiet w ciąży, ale może również dotknąć mężczyzn doświadczających wahań hormonalnych. Wygląda jak ciemna plama, która pojawia się na środkowej części twarzy, policzkach lub grzbiecie nosa. W przeciwieństwie do innych problemów związanych z pigmentacją, leczenie melasmy wymaga takiego samego procesu jak inne formy, w tym zabiegu złuszczania.

W Stanach Zjednoczonych na zabiegi kosmetyczne, w tym metody niechirurgiczne, takie jak mikrodermabrazja i wypełniacze z botoksu, przeznacza się ponad 16 miliardów dolarów. Jeśli niedawno miałeś zastrzyk z botoksu lub inny niechirurgiczny zabieg, możesz się zastanawiać, czy możesz później poddać się mikrodermabrazji. Zanim zdecydujesz się na kolejny zabieg, oto kilka ogólnych zasad, które powinieneś wiedzieć o zabiegu.

Przed przystąpieniem do mikrodermabrazji należy upewnić się, że skóra jest czysta i zdrowa. Twój zabieg na twarz będzie zawierał krem Pevonia Tonik Micro-Retinol 120 ml nawilżający i filtr przeciwsłoneczny. Produkty Dr. Brandt zawierają również składniki takie jak kwas mlekowy, kofeina, ekstrakt gotu kola i ekstrakt z kory brzozy. Aby uzyskać maksymalne rezultaty, zabieg należy powtarzać co cztery do sześciu tygodni.

Skomentuj