Co to jest Sesderma Hidraderm TRX?

Sesderma Hidraderm TRX dla męskiej skóry to silne leczenie trądziku i balsam rozjaśniający. To najnowszy produkt z linii produktów, które wykorzystują silne składniki ziołowe do zwalczania starzenia, wyprysków skóry i ciemnych pod oczami. To lekkie, beztłuszczowe kremy, które działają szybko, powodując zmiany w wyglądzie. Zawiera składnik ziołowy Sesderma, który pomaga rozjaśnić skórę i zmniejszyć widoczność plam starczych, drobnych zmarszczek i trądziku. Ponieważ zawiera naturalne składniki roślinne, jest bezpieczny i skuteczny.

Sesderma od wielu lat jest stosowana zarówno jako tonik zdrowotny, jak i maska przeciwstarzeniowa. Jest również powszechnie stosowany jako krem BIOMARIS Mleczko do ciała BIOMARIS AromaThalasso body pink grapefruit 200 ml rozjaśniający do nocnej pielęgnacji skóry. Możesz kupić ten krem BIOMARIS Mleczko do ciała BIOMARIS AromaThalasso body pink grapefruit 200 ml jako samodzielny produkt lub z innymi środkami na skórę, takimi jak zwalczanie trądziku różowatego i uszkodzeń słonecznych.

Występuje zarówno w postaci żelu, jak i kremu i jest przeznaczony do stosowania dwa razy dziennie. Aby zastosować, po prostu postępuj zgodnie ze wskazówkami na butelce. Potrzebujesz tylko odrobiny, aby pokryć każdą część twarzy, abyś nie musiał wykonywać podwójnie ciężkiej pracy. Możesz również dodać Sesderma do leków na trądzik na receptę, jeśli wolisz.

W badaniach wykazano, że Sesderma zmniejsza nasilenie trądziku o nasileniu od umiarkowanego do ciężkiego zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet. Jednak nie wykazano, aby składnik kiedykolwiek zapobiegał lub leczył trądzik. Niektóre skutki uboczne zabiegu obejmowały zaczerwienienie, swędzenie i pieczenie. Niektórzy użytkownicy zgłaszali również występowanie ciężkich reakcji alergicznych na składnik.

W jednym z badań pracownicy laboratoryjni, którzy pracowali z Sesdermą w zakładzie produkcji farmaceutycznej, zgłaszali bóle głowy, napięcie mięśni, nudności, zawroty głowy i ciężką niewydolność oddechową. Istnieją również doniesienia o poważnych podrażnieniach skóry i w rzadkich przypadkach. W jednym przypadku zgłoszono trwałe wypadanie włosów. Obecnie trwają dalsze badania w celu ustalenia, czy te działania niepożądane są związane z Sesdermą.

Mężczyźni, którzy przyjmują Sesderma Hidraderm TRX jako leczenie miejscowe, odczuwają poprawę wyglądu trądziku. Lek działa w celu regulacji hormonu testosteronu, który odgrywa ważną rolę w utrzymaniu męskich i żeńskich wzorców produkcji oleju. Testosteron tworzy olej w skórze. Ten olejek blokuje pory, powodując pryszcze i trądzik. Dlatego jest często przepisywany mężczyznom cierpiącym na trądzik. Wykazano również, że składnik pomaga poprawić blizny potrądzikowe, chociaż potrzebne są dalsze badania, aby potwierdzić to twierdzenie.

Sesderma Hidraderm TRX nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży karmiące piersią. Dzieje się tak, ponieważ suplement może powodować skurcze macicy i możliwe komplikacje. Jeśli uważasz, że możesz być w ciąży lub karmić piersią, natychmiast przerwij przyjmowanie leku. Nie należy również stosować tego leczenia, jeśli cierpisz na nadciśnienie, wysoki poziom cukru we krwi lub chorobę serca. Ten suplement może być również szkodliwy, jeśli jest przyjmowany w połączeniu z niektórymi rodzajami leków, takimi jak lit, lamictal, sterydy anaboliczne i leki doustne. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem stosowania Sesderma Hidraderm TRX lub jakiegokolwiek innego doustnego leczenia przeciwzapalnego.

Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż Sesderma Hidraderm TRX jest skutecznym leczeniem trądziku, nie jest cudownym lekarstwem. Jak każdy inny produkt do stosowania miejscowego, może tylko tyle. Nadal musisz dbać o zdrową dietę, ćwiczyć dobre nawyki higieniczne, unikać stresujących sytuacji, unikać zbyt mocnego szorowania i dużo odpoczywać. Ta doustna kuracja nie wyeliminuje całkowicie problemów z trądzikiem, ale z pewnością może pomóc w bardziej efektywnym radzeniu sobie z nimi. Więc użyj Sesderma Hidraderm TRX, ale nie zapomnij o innych składnikach zdrowego stylu życia.

Skomentuj