Jak zaimponować karnawałowym makijażem

Panie, nie ma nic bardziej uwodzicielskiego niż pani z ładnym, pełnym, soczystym i ponętnym makijażem oczu. Możesz to osiągnąć, stosując świetny krem pod oczy. Ale kluczem jest wiedzieć, jak zaimponować karnawałowym makijażem, nie wyglądając jak klaun. Ten rodzaj kosmetyków nie jest dla osób o słabym sercu. Nauczenie się, jak to zrobić właściwie, może być bardzo czasochłonne. Jeśli jednak odrobisz pracę domową, nie powinieneś mieć problemu.

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego kremu Pevonia Żel myjący do skóry trądzikowej SpaTeen 120 ml pod oczy. Dostępnych jest kilka różnych, ale musisz wybrać taki, który wykona obiecaną pracę. Nie używaj taniego kremu Pevonia Żel myjący do skóry trądzikowej SpaTeen 120 ml na oczy; zamiast tego wybierz produkt wysokiej jakości. Te kremy pod oczy rzeczywiście zmienią Twój wygląd. Kiedy ich używasz, mają trwać, więc nie chcesz marnować pieniędzy na produkt, który nie będzie działał.

Kolejnym krokiem w nauce robienia wrażenia dzięki karnawałowemu makijażowi jest nałożenie bogatego koloru na okolice oczu. Większość kobiet woli używać złotego, srebrnego lub brązowego połysku. Możesz kupić to samodzielnie lub kupić podkład, który pasuje do koloru twoich oczu. Następnie jak najdelikatniej nanieś kolor na powieki. Następnie weź czystą wacik i zmyj całą powierzchnię. Upewnij się, że kolor jest dobrze wymieszany i równomiernie nałożony.

Kolor ust jest bardzo ważny, ponieważ to jest to, co ludzie w Tobie zauważają. Jeśli chcesz wyglądać seksownie, śmiało nałóż ładną czerwoną szminkę. Jeśli jesteś bardziej ptaszkiem, wybierz pomadkę w kolorze nude. Bez względu na to, na który się zdecydujesz, te pomadki musisz bardzo szybko nałożyć, ponieważ nie utrzymają się one długo.

Cień do powiek to kolejna ważna część Twojego makijażu. Twój cień do powiek powinien pasować do eyelinera. Jeśli masz oko w kolorze oliwkowym lub niebieskim, użyj brązowego cienia do powiek, który ładnie uzupełni te kolory. Aby wyglądać na dzień, spróbuj znaleźć cień do powiek, który ma brązowy połysk, ale możesz również użyć dowolnego koloru jako cienia do powiek.

Ucząc się imponowania karnawałowym makijażem, należy zawsze pamiętać o zastosowaniu eyelinera. Nawet jeśli po prostu nosisz eyeliner z drogerii, powinieneś nałożyć eyeliner przed nałożeniem podkładu. Pomoże to twoim oczom wyglądać na grubsze i jaśniejsze. Należy to również zrobić podczas nakładania szminki. Jeśli nie masz pewności, jak to zrobić prawidłowo, profesjonalista od makijażu w kasie makijażu może być w stanie Ci pomóc. Jeśli nie, możesz użyć małego czarnego pędzelka, aby rozmazać na oku odrobinę eyelinera.

Twoje usta są również ważnym aspektem Twojego makijażu. Możesz dodać brokat lub perełki do ust, aby stworzyć seksowny wygląd. Aby to zrobić, należy najpierw zwilżyć usta wodą, aby były bardziej giętkie. Następnie na usta nałóż cienką warstwę błyszczyka. Dzięki temu uzyskasz najseksowniejszy usta, jaki kiedykolwiek miałaś, ale pamiętaj, aby wybrać błyszczyk, który nie zawiera oleju.

Te wskazówki, jak zaimponować karnawałowym makijażem, to tylko kilka z wielu sposobów na poprawę wyglądu. Najważniejszą rzeczą jest dobranie makijażu, który Ci odpowiada i jest bezpłatny. Na przykład, jeśli jesteś rudą, trzymaj się z dala od czerwonej szminki. To po prostu sprawi, że będziesz się wyróżniać jak obolały kciuk. Zamiast tego wybierz coś neutralnego, na przykład szminkę w kolorze nude. Zwróć uwagę na cień do powiek i usta, a także na brwi, aby makijaż był sam w sobie spójną całością.

Skomentuj