L'Oreal Be the Sky Girl Recenzja szminki i pielęgnacji twarzy

Be The Sky Girl to nowa linia kosmetyków naturalnych marki L’Oreal. Jest to pierwszy w swoim rodzaju i twierdzi, że jest „100% naturalny”. Co to dokładnie oznacza? Produkt jest wytwarzany z naturalnych składników, a nie z syntetycznych lub zapachowych. Składniki są również testowane pod kątem bezpieczeństwa, a na etykiecie należy podać, czy produkt zawiera jakiekolwiek szkodliwe elementy. W przeciwieństwie do zwykłego makijażu składniki wymienione na etykiecie nie są toksyczne, a zawarte w nim składniki są nieszkodliwe.

Be The Sky Girl to linia kosmetyków naturalnych. Formuła skomponowana ze składników mineralnych, takich jak olej kokosowy, nawilża skórę i chroni ją przed słońcem. Jej pomadki zawierają również witaminy C i E, nie zawierają też syntetycznych barwników ani ftalanów. Kolor jest żywy i trwały, ma matowe wykończenie. To doskonała propozycja dla każdego, kto szuka naturalnej alternatywy dla makijażu.

Pomadka Mineral Fusion to popularna naturalna pomadka do ust z witaminami C i E. Zawiera roślinne pigmenty, które mogą mieć korzystny wpływ na Twoją skórę. Jest wykonany z niekomedogennej bazy olejowej z pestek winogron i jest lekki i nie zatyka porów. Jest gładka i ma dobrą trwałość. Jeśli szukasz całkowicie naturalnej szminki, poszukaj etykiety „Berthesky Girl”.

Pomadka marki Be The Sky Girl jest bestsellerem od czasu jej wprowadzenia na rynek sześć lat temu. Produkt na bazie olejku z pestek winogron i zawiera olejki eteryczne, które są dobre dla Twojej skóry. Kolor jest naturalny i bardzo gładki. Jest niekomedogenny i nie powoduje wybuchów. Ma dobrą wytrzymałość i jest dobrym wyborem dla osób o wrażliwej skórze.

Skomentuj