Ochrona przed słońcem nie tylko latem

Ochrona przed słońcem jest bardzo ważna. Najczęstszym nowotworem na świecie jest rak skóry i nie należy czekać do miesięcy letnich, aby zacząć stosować filtry przeciwsłoneczne, aby się chronić. Przez cały rok należy nosić kremy przeciwsłoneczne o szerokim spektrum działania z filtrem SPF 30 lub wyższym, a także nakrycie głowy i okulary przeciwsłoneczne. Nigdy nie jest za późno, aby zacząć się chronić. Niezależnie od tego, czy jesteś na dworze zimą, czy w pochmurne dni, pamiętaj, że promienie UV nadal mogą uszkodzić Twoją skórę.

Wybierając krem Guam Drenujący olejek do ciała Guam olio dren 200 ml przeciwsłoneczny, pamiętaj, że dobry produkt o szerokim spektrum działania ochroni Twoją skórę zarówno przed promieniami UVA, jak i UVB. Podczas gdy lato jest często najgorętszym sezonem, zima jest generalnie chłodniejsza i bardziej ponura. Spędzisz więcej czasu, próbując chronić się przed zimnem i wiatrem, dlatego ważne jest, aby wybrać filtr przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania. W ten sposób będziesz mieć najlepszą możliwą ochronę bez wydawania ręki i nogi na krem Guam Drenujący olejek do ciała Guam olio dren 200 ml uszkadzający skórę.

Wraz ze wzrostem promieni słonecznych Twoja skóra staje się na nie bardziej wrażliwa. Dlatego tak ważne jest stosowanie kremów przeciwsłonecznych o szerokim spektrum działania. Pomimo zmieniających się pór roku, nadal ważna jest ochrona skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA. Filtr przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania nakłada się na siebie i stanowi najlepszą ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Na zewnątrz należy również nosić czapkę i okulary przeciwsłoneczne, nawet jeśli jeszcze nie jest lato.

Chociaż wiele osób jest przyzwyczajonych do noszenia kremów przeciwsłonecznych w okresie letnim, należy pamiętać, że słońce nadal może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Na szczęście istnieje wiele sposobów na ochronę. Kiedy jesteś na słońcu, możesz nałożyć krem przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania. I nie tylko ochroni Cię przed promieniami UVA. Najważniejsze jest, aby zawsze nosić krem przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania z SPF 30 lub wyższym.

Pomimo powszechnego błędnego przekonania, filtry przeciwsłoneczne powinny być stosowane, aby chronić się przez cały rok. Promienie słoneczne są obecne niezależnie od pory roku, dlatego tak ważne jest noszenie kremu z filtrem. Promienie słoneczne będą przenikać przez chmury i śnieg, dlatego przed wejściem do wody należy nałożyć krem z filtrem. Co więcej, woda odbija szkodliwe promienie UVA i UVB, co oznacza, że nie tylko latem.

Wybór kremu przeciwsłonecznego z filtrem SPF 50 lub wyższym jest niezbędny do ochrony skóry. Nie należy jednak przerywać stosowania kremu przeciwsłonecznego, ponieważ filtr przeciwsłoneczny wystarczy na kilka godzin. Po dwóch godzinach musisz ponownie nałożyć ten sam produkt. Jeśli nie masz pewności, która jest godzina, możesz kupić wodoodporny krem przeciwsłoneczny. To najlepszy wybór, jeśli planujesz spędzić dzień w wodzie.

Niezależnie od tego, czy jest słonecznie, czy pochmurno, nadal powinieneś nakładać krem przeciwsłoneczny. Wskaźnik UV pozostaje taki sam bez względu na to, czy niebo jest słoneczne, czy pochmurne. Jest to bardzo powszechne nieporozumienie i należy je skorygować, znając fakty dotyczące oparzeń słonecznych. Promienie słoneczne mogą uszkodzić twoją skórę i nie możesz sobie na to pozwolić. Jeśli tego lata planujesz spędzić trochę czasu poza domem, użyj kremu przeciwsłonecznego z filtrem SPF.

Stosowanie kremu z filtrem jest niezbędne latem, ale konieczne jest również zimą. Bez względu na porę roku promienie UVA i UVB są obecne przez cały rok. Mogą nawet przechodzić przez okna i śnieg. Najlepszą ochroną jest filtr przeciwsłoneczny zawierający SPF 50 lub wyższy. Ważne jest, aby kremy z filtrem stosować nie tylko latem, ale także przez cały rok. Jeśli zimą spędzasz czas na świeżym powietrzu, załóż czapkę i koszulę ochronną, a także nałóż krem z filtrem przeciwsłonecznym o co najmniej SPF 30.

Skomentuj