Podstawowe zasady makijażu karnawałowego

Pierwszą zasadą makijażu Carnival jest to, że nie można przesadzać. Należy postępować zgodnie z ogólnymi wytycznymi, aby Twoja twarz wyglądała dobrze na imprezie. Nie należy przesadzać, nie powinno wyglądać tanio. To nie tylko zachwyci tłum, ale także pomoże ci w stroju. Ale nie należy tego robić źle, ponieważ może to doprowadzić do katastrofy. Aby uniknąć tego problemu, należy przestrzegać podstawowych zasad makijażu karnawałowego.

Wybierając odcień, wybierz jasny kolor, który pasuje do Twojej karnacji. Możesz użyć Fenty Beauty Shimmer Skinsticks lub palety Huda Beauty, aby uzyskać olśniewające wykończenie. Jeśli chcesz stworzyć seksowny i lśniący wygląd, wypróbuj holograficzny kolor ust. To zabawna opcja, która zapewni Ci karnawałowy blask. Pamiętaj tylko, aby unikać zbyt wielu kolorów, w przeciwnym razie usta i policzki będą poplamione.

Dla oczu możesz wypróbować żywy odcień średniej orchidei. Najważniejszym kolorem jest Carnival, który jest pięknym średnim kolorem orchidei. Do ust możesz wymieszać olejek do ciała i brokat w sprayu. Te kolory mają sprawić, że będziesz wyglądać olśniewająco i glamour. Możesz to zrobić nawet na nogach i obojczykach. Jeśli chcesz użyć błyszczyka do ciała, spróbuj wymieszać go z olejkiem do ciała. Ten spray pokryje również Twoje brwi.

Twoje usta powinny być lśniące i pełne koloru. Nie powinny być jednak zbyt jasne. Powinny być miękkie i prześwitujące. Do oczu możesz użyć matowej szminki w swoim ulubionym odcieniu. Możesz użyć dowolnego koloru. Jeśli masz ciemniejszą karnację, wybierz jasny brąz. Nałożenie cienia na usta nada Ci piękny wygląd. Jeśli boisz się jaskrawej czerwieni lub różu, wypróbuj neutralny odcień.

Następnie należy prawidłowo nałożyć makijaż. Powinien być nakładany gładko. Nie zapomnij przestrzegać podstawowych zasad aplikacji. Należy unikać ciemnych odcieni, zmarszczek i nierównej skóry. Następnie możesz nałożyć jasny kolor, a następnie zmieszać go z ciemniejszym kolorem. Następnie dodaj blasku ustom. Następnie użyj lekkiego, połyskującego podkładu. I pamiętaj, aby nosić szminkę, która odbija światło!

Po nałożeniu cienia do powiek możesz zaaplikować usta. Twoje usta powinny być różowe i różowe, a policzki czerwone. Twoja twarz powinna być opalona, a skóra gładka i nieskazitelna. Ale nie powinieneś przesadzać. Twoje usta powinny być miękkie i lśniące, niezbyt błyszczące i suche. Ważne jest, aby nosić jasną wargę, która pasuje do koloru skóry. Następnie możesz dodać odważną wargę, błyszczącą wargę i lśniącą powiekę.

Niezależnie od tego, jak nakładasz makijaż, ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad. Należy unikać jasnych i błyszczących kolorów i stosować jasne, subtelne połyskujące kolory, które łatwo się mieszają. O ile nie nakładasz cieni do powiek, nie powinieneś nakładać niczego na skórę. Jeśli masz zamiar spędzać cały dzień na słońcu, unikaj jasnych, mieniących się kolorów. Najlepiej iść naturalnie. Będziesz wyglądać bardziej promiennie, gdy będziesz nosić najjaśniejsze kolory.

Chociaż nakładanie cieni do powiek jest zabawne i ekscytujące, może być również trudne. Zasady nakładania cieni do powiek są dość skomplikowane, ale podstawy są takie same. Na przykład powinieneś unikać jasnych kolorów na twoich oczach. Mogą powodować nieestetyczny wygląd i wysuszać twarz. Poza tym, jeśli nosisz tusz do rzęs, twoje oczy powinny świecić. Jest to ważne, ponieważ może być trudne do usunięcia. Kiedy nakładasz makijaż, musisz poświęcić trochę czasu na jego zmieszanie.

Skomentuj