Porady dotyczące makijażu: 3 różne porady dotyczące makijażu oczu dla początkujących

Podoba Ci się pomysł wykorzystania oczu jak malowanych sztuczek makijażowych? Czy wiesz, że stosowanie odpowiedniego kremu pod oczy może zdziałać cuda dla odcienia skóry i ogólnego wyglądu? Istnieje kilka sposobów nakładania kremów na oczy. Niektóre z nich wymagają więcej czasu niż inne, ale dobrze wykonane krem pod oczy może mieć dramatyczny wpływ na Twój wygląd. Dlatego niektóre panie dokładają wszelkich starań, aby nauczyć się nakładać krem pod oczy, aby naprawdę wyróżnić się i sprawić, by ich oczy błyszczały!

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest nabranie odpowiedniej ilości kremu pod oczy, aby przyniósł dobry efekt. Zbyt dużo może sprawić, że twoje oczy będą wyglądać na mniejsze, co nigdy nie jest pożądane. Zamiast tego powinieneś spróbować uzyskać około dwa razy więcej niż zwykle. Możesz to zrobić, wmasowując krem Dermaquest Essential Moisturizer Kojący krem nawilżająco-odżywczy 56,7 g w skórę od środka oka na zewnątrz. Innymi słowy, z zewnątrz do środka.

Po nałożeniu kremu należy zetrzeć go z oczu. Kiedy ścierasz krem Dermaquest Essential Moisturizer Kojący krem nawilżająco-odżywczy 56,7 g z oczu, warto robić to od zewnątrz do środka. W ten sposób krem Dermaquest Essential Moisturizer Kojący krem nawilżająco-odżywczy 56,7 g wejdzie w oczy i nie rozsmarujesz go po całym ciele. Ponadto unikniesz „kliknięć” lub „plam” w twoich oczach, które mogą również negatywnie wpłynąć na twój wygląd.

Po zakończeniu nakładania makijażu należy użyć toniku, aby upewnić się, że oczy są całkowicie czyste. Jest to szczególnie ważne, ponieważ niektóre kobiety o tłustej skórze mogą rozmazać makijaż w okolicy oczu. Tonik usunie również wszelkie naturalne olejki, które masz w skórze. Jeśli zauważysz, że twoje oczy po nałożeniu produktu stały się suche, możesz nałożyć krem Dermaquest Essential Moisturizer Kojący krem nawilżająco-odżywczy 56,7 g nawilżający bezpośrednio na okolice oczu.

Na powiekę należy nakładać bardzo cienką warstwę makijażu oczu. W przeciwnym razie gęsty kolor może pojawić się na powiece i w innych miejscach wokół oka. Jeśli cień do powiek nie rozprowadza się gładko, należy użyć wilgotnej gąbki, aby wypełnić luki w makijażu. Należy również bardzo uważać, aby nie nakładać zbyt dużo cieni na już widoczną część oczu.

Następnie możesz założyć eyeliner. Ponownie, chcesz być bardzo ostrożny, kiedy to robisz. Jeśli nie zrozumiesz linii, zawsze możesz wrócić i zrobić to ponownie, dopóki nie zrobisz tego dobrze. Eyeliner może naprawdę rozjaśnić wygląd oczu, a także może je przyciemnić, jeśli nie będziesz ostrożny. Upewnij się, że używasz odpowiedniej ilości. Jeśli zdarzy ci się pominąć dokładną kreskę, zawsze możesz nałożyć mniej lub więcej eyelinera na górną i dolną powiekę, aby uzyskać kreskę dokładnie tam, gdzie chcesz.

Na koniec możesz użyć cienia do powiek, aby zdefiniować okolice oczu. To naprawdę może sprawić, że Twój makijaż oczu będzie wyglądał bardzo naturalnie. Po prostu nałóż kilka warstw na poprzednią aplikację, a następnie użyj niewielkiej ilości wody, aby zetrzeć nadmiar. Możesz również użyć korektora, aby wyrównać naturalne odcienie okolic oczu.

Jak widać, wszystkie te czynności są bardzo łatwe do wykonania i mogą być bardzo skuteczne w przypadku każdego rodzaju makijażu oczu. Jeśli uda Ci się uzyskać idealne kolory, nie będziesz musiał martwić się, że ludzie patrzą w Twoje oczy i zastanawiają się, co nakładasz na oczy. Zawsze możesz ukryć wszelkie wady oczu, takie jak cienie pod oczami lub worki, ale jest to bardzo trudne do zrobienia. Dopóki nosisz makijaż, który nie pojawia się na Twojej twarzy, będziesz w stanie uzyskać idealne efekty cieni do powiek, które chcesz. W ten sposób będziesz mieć wspaniałe oczy, które ludzie z pewnością skomentują, zwłaszcza jeśli zrobi je ktoś dobrze znany.

Skomentuj