Postacie z mamą – jak najlepiej oglądać mamę?

Masz wiele pytań do swojej mamy? Oto odpowiedzi na niektóre z najczęstszych. Niemowlęta uczą się kolejno imion otaczających je osób. Następna osoba obok mamy nazywa się Papa, Baba, Mata lub Dada. Ale co, jeśli twoja mama nie odpowie? Oto kilka sposobów, aby poczuła się wyjątkowo. Oto kilka wskazówek, jak komunikować się z mamą. Warto o tym pamiętać podczas następnej wizyty.

Dobrze podlewaj mamy, ale nie przesadzaj! Ważne jest, aby nie zatopić liści, które mogą sprzyjać chorobom i zmniejszać liczbę kwiatów. Jeśli podlewasz za dużo, mama może stracić swój okrągły kształt, a zbyt mała ilość wody może spowodować, że zwiędnie u niej liście. Nadmierne podlewanie sprawi, że mama straci kształt i będzie sprzyjać chorobom. Moczenie może również spowodować brązowe kwiaty i więdnięcie.

Google dokłada wszelkich starań, aby ulepszyć wyszukiwanie, wprowadzając więcej kontekstu do treści, które wyświetla w swoich SERP. Nowa technologia MUM może jednocześnie rozumieć 75 różnych języków, podczas gdy poprzednie metody uczyły tylko jednego języka na raz. Potrafi także rozumieć multimedia i rozszerzać semantyczne bazy danych. Dopóki MUM rozumie dany język, z pewnością będzie to przełom dla użytkowników szukających informacji w Internecie. To ekscytujący czas dla świata technologii!

Jeśli szukasz imienia dla swojego dziecka, prawdopodobnie słyszałeś już wcześniej termin „maa is mom”. Pomimo tego wspólnego skojarzenia termin faktycznie oznacza „matkę” w więcej niż jednym języku. Chociaż słowo „mama” było pierwotnie używane w odniesieniu do kobiet z klasy robotniczej, teraz jest to termin bardziej nowoczesny. Na całym świecie dzieci nazywają swoich rodziców „Maa” lub „Ba Ba”, co wskazuje na ich uczucie do nich.

Maa jest matką w językach Indii, Turcji i Bliskiego Wschodu. W języku arabskim jest to „Ahmadah”, podczas gdy w urdu „Aszra” jest używane w liczbie mnogiej. W języku perskim słowo matka to aad, podczas gdy w hindi to „aay”.

Kiedy Mata, obecnie 37-letnia, miała siedem lat, skontaktowała się z matką przez Skype, aby porozmawiać o swoim życiu. Po finansowej porażce ojca była zdruzgotana nagłą śmiercią matki. Zamieszkała ze swoim ojcem chrzestnym, ale wkrótce została wysłana do pakowania, gdy dowiedział się o romansie. Potem znalazła nowy dom u ojca chrzestnego, którego ledwo znała, i postanowiła rozpocząć karierę nauczyciela.

W latach po śmierci męża Mata walczyła o przetrwanie. Jej związek z Rudolphem był napięty i oboje byli rozdzieleni na kilka lat. Chociaż nie byli już razem, Mata obwiniła Niemca za śmierć syna. Pomimo tego, że próbowała pozostać w kontakcie z córką, Rudolph zignorował jej prośby o płacenie alimentów i nigdy nie wrócił do niej po zaplanowanej wizycie.

Kiedy Ammu ma bliźnięta, zostaje rozwódką od Baby. Kiedy dzieci są już niemowlakami, opuszcza Babę i wraca do Ajemenem. Jest surową, ale kochającą matką i opiera się normom społecznym. Po urodzeniu bliźniaków Ammu ma romans z Veluthą i wybucha ogromny skandal. Mimo skandalu Ammu wraca do męża, gdy dowiaduje się, że Sophie Mol zmarła na chorobę płuc. Po czterech latach umiera na chorobę płuc.

Związek Ammu z Veluthą jest dramatyczną ucieczką, ale prowadzi do śmierci Ammu. Velutha nie jest dobrym przykładem dla Ammu. Nie wolno jej widywać się ze swoim kochankiem publicznie, więc zmuszona jest ukrywać swój romans w tajemnicy. To ujawnia złożoność tożsamości Ammu. W końcu umiera na gruźlicę w brudnym pokoju hotelowym.

Skomentuj