Przegląd kosmetyków do makijażu RVB LAB

Jeśli szukasz produktu do makijażu wolnego od składników pochodzenia zwierzęcego, metali ciężkich i żrących chemikaliów, pokochasz kosmetyki RVB LAB THE MAKEUP. Przekonasz się, że ta włoska firma kosmetyczna nie testuje na zwierzętach ani nie używa w swoich recepturach żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. I jest też wolny od okrucieństwa, nie testuje na zwierzętach podczas produkcji lub w laboratorium.

Ponadto niemieckie firmy muszą przestrzegać przepisów dotyczących metali ciężkich w kosmetykach. Przepisy te uniemożliwiają stosowanie składników pochodzących z obszarów silnie zanieczyszczonych. BDIH, grupa 440 producentów i dystrybutorów kosmetyków, opracowała obszerne wytyczne dotyczące kosmetyków naturalnych i przetestowała ponad 2000 produktów. Na przykład linia makijażu obejmuje podkład, róż i cień do powiek.

Kosmetyki do makijażu RVB LAB to najnowsze kosmetyki przyjazne dla środowiska i wolne od chemii. Marka oferuje pełną gamę produktów do makijażu, które są lekkie, trwałe i odpowiednie dla skóry wrażliwej. Formułuje również innowacyjne produkty do pielęgnacji włosów. Marka ta jest częścią dermokosmetycznego centrum badawczego kierowanego przez znanego z profesjonalizmu i stylu Diego Dalla Palmę.

Podczas produkcji kosmetyków do makijażu RVB LAB nie wolno przeprowadzać testów na zwierzętach. Stosują wyłącznie wysokiej jakości, wegańskie formuły, które nie zawierają glutenu, metali ciężkich ani innych składników, które mogą powodować alergie. W ich linii kosmetyków znajdują się również produkty wegańskie, bezparabenowe i bezglutenowe. Ich produkty są zaprojektowane tak, aby były wygodne, zapewniały długotrwałe, profesjonalne rezultaty i miały modną paletę.

Chociaż L’Oreal twierdzi, że jego kosmetyki są wolne od okrucieństwa, nie ma polityki, aby całkowicie wyeliminować testy na zwierzętach. W rzeczywistości niektóre marki sprzedają w Chinach, gdzie wymagane są testy na zwierzętach. L’Oreal ma politykę, aby nie testować na zwierzętach, ale niektóre z jej marek nadal obejmują testy na zwierzętach. Możliwe, że kupują składniki od firm, które to robią.

Testy na zwierzętach były uważane za najbardziej rygorystyczną metodę naukową. Do niedawna prawie każdy produkt był testowany na zwierzętach. Ale od tego czasu wiele firm kosmetycznych całkowicie zakazało lub ograniczyło testy na zwierzętach lub ograniczyło je do minimum. Inwestują również w badania nad alternatywami dla testów na zwierzętach. Na szczęście przez lata stosowania przez ludzi udowodniono, że wiele składników jest bezpiecznych. Dlatego nadszedł czas, aby kosmetyki się zmieniły.

Kosmetyki do makijażu RVB LAB to dzieło włoskiego kultu piękna. Marka produkuje kompletny i kompaktowy makijaż, wysokowydajną pielęgnację skóry oraz produkty do włosów oparte na biotechnologii molekularnej. RVB SkinLAB, firma tworząca produkty, to centrum badań dermokosmetycznych, które łączy najnowszą naukę i składniki, aby stworzyć produkty, które przywrócą równowagę skóry i zwalczą wolne rodniki.

Profesjonalna linia produktów kosmetycznych łączy naukową dokładność, elegancję i kreatywność, tworząc produkty, które sprawiają, że kobiety wyglądają wspaniale. Używając tylko najlepszych składników, te kosmetyki do makijażu są w 100 procentach włoskie i są wytwarzane w laboratoriach bez testów na zwierzętach. Ponadto marka jest członkiem inicjatywy Responsible Care, która jest grupą firm z branży chemicznej zaangażowanych w ochronę środowiska i promowanie zrównoważonego rozwoju.

Skomentuj