Wskazówki dotyczące zimowej pielęgnacji skóry

Zimowa pielęgnacja skóry jest niezbędna dla każdego, kto żyje w zimnym klimacie. Większość ludzi popełnia błąd, myśląc, że krem na zimę to to samo, co krem do twarzy, ale to nie może być dalsze od prawdy. Krem do twarzy bardziej przypomina balsam do ciała lub perfumy niż krem przeciwstarzeniowy. Naprawdę potrzebujesz specjalnego kremu do leczenia zmarszczek, zwiotczałej i suchej skóry.

Ważne jest, aby stosować krem C Intensive Relief Gel Krem Intensywnie Regenerujący Pozabiegowy 30 ml by Germaine de Capuccini do twarzy, który zawiera odpowiednie składniki, aby zapewnić młodą, promienną cerę przez cały rok. Jakie produkty wybrać? Pierwszym krokiem jest zrozumienie, co powoduje zmarszczki i co może je rozwiązać. Zmarszczki powstają w wyniku utraty kolagenu i elastyny.

Najlepszy krem pielęgnacyjny na zimę będzie zawierał cztery kluczowe składniki. Cynergy TK to niesamowity ekstrakt z wełny owiec nowozelandzkich. Stymuluje wzrost kolagenu i elastyny, dwóch białek odpowiedzialnych za nadanie skórze młodości.

Phytessence Wakame to odmiana wodorostów pochodzących z różnych morskich wodorostów rosnących w Japonii. Zatrzymuje rozpad kwasu hialuronowego, kleju spajającego kolagen i elastynę. Dodatkową zaletą jest to, że Phytessence Wakame zawiera również duże ilości minerałów, takich jak cynk i miedź. Potrzebujesz tych minerałów, aby utrzymać wilgoć w skórze. I chronią integralność włókien kolagenowych.

Koenzym Q10 to niesamowity naturalny krem przeciwstarzeniowy. Współpracuje z naturalnie występującym w organizmie enzymem, aby utrzymać produkcję kolagenu i elastyny na optymalnym poziomie. Oznacza to, że Twoja skóra wygląda młodziej, bez zmarszczek. Wykazano również, że kremy zawierające ten związek zwiększają ilość kwasu hialuronowego w skórze.

Kolejnym skutecznym składnikiem świetnego kremu na zimę jest Keratyna Funkcjonalna. Ten unikalny związek usprawnia produkcję kolagenu i elastyny. Co więcej, może również pomóc zwiększyć ilość kwasu hialuronowego. Nic dziwnego, że ten krem sprawia, że wszyscy wyglądają młodziej!

Jak wspomniano wcześniej, dobry krem do skóry na zimę powinien zawierać różnorodne składniki. Nie chcesz po prostu użyć jednego lub dwóch. Potrzebujesz różnych opcji. Chcesz móc skutecznie leczyć swoją skórę niezależnie od pory roku. Pielęgnacja skóry zaprojektowana tak, aby zapewnić Twojej skórze jak najlepsze składniki odżywcze, zapewni zdrowy blask skóry.

Zima nadchodzi. Ale jeśli poświęcisz czas na zainwestowanie w wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry, Twoja skóra będzie wyglądać świetnie! Zima minie, ale Twoja skóra będzie w szczytowej formie przez cały rok. Przygotuj więc swoje listy zakupów!

Jeśli nie masz pieniędzy, wybierz krem, który wykorzystuje naturalne składniki. Unikaj produktów „z półki”, które widzisz na półkach sklepowych. Zamiast tego wybierz krem, który zawiera olejek jojoba, olejek z pestek winogron, wosk babassu, olejek z awokado, koenzym Q10 i Phytessence Wakame. Szukaj produktów, które zyskały miano bestsellerów na stronach poświęconych zdrowiu i urodzie.

Nie wystarczy wybrać świetny produkt. Musisz go również regularnie używać. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do lata, kiedy możesz „wystrzelić” produkt na twarz i skończyć z nim, zima stawia przed tobą więcej wyzwań. Upewnij się, że używasz kremu, który działa na noc. Zapewni to, że Twoja skóra będzie miała całe nawilżenie, którego potrzebuje, aby pozostała miękka i gładka.

Co najważniejsze, nie opuszczaj dnia. Twoja skóra potrzebuje czasu, aby się zregenerować. Jeśli opuścisz dzień lub dwa, będziesz rozczarowany wynikami. Kremy zimowe najlepiej stosować rano i wieczorem. Po przebudzeniu daj skórze kilka minut na odetchnięcie przed pójściem spać.

Jest jeszcze jedna ważna kwestia, o której należy pamiętać o zimowej pielęgnacji skóry. Najczęściej kupowane produkty nie będą działać, jeśli nie będziesz postępować zgodnie ze wskazówkami. Upewnij się więc, że postępujesz zgodnie ze wskazówkami na każdym produkcie. Nawet jeśli uważasz, że prawidłowo postępowałeś zgodnie z instrukcjami za pierwszym razem, zawsze lepiej zachować ostrożność. W ten sposób wiesz, że w żaden sposób nie szkodzisz swojej skórze.

Skomentuj