Medik8 Cosmetics – Rewolucja Anti-Aging

Niezliczeni celebryci, terapeuci skóry i blogerzy kosmetyczni przysięgają na serum z witaminą C R-Retinoate Intense marki Medik8. Marka tworzy proste procedury oparte na sprawdzonej wiedzy naukowej.

Medik8 wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby stworzyć gamę skutecznych produktów do pielęgnacji skóry, które są również przyjazne dla środowiska. Brytyjska marka jest pionierem w dziedzinie badań kosmeceutycznych, tworząc składniki, które są łagodne dla skóry i przyjazne dla planety.

Filozofia CSA

Marka Medik8 została założona przez Elliota Isaacsa po tym, jak w 2009 roku odkrył tajemnicę stojącą za przeciwdziałaniem starzeniu się skóry – kluczem jest prosta rutyna składająca się z witaminy C, ochrony przeciwsłonecznej i witaminy A. Jest to znane jako filozofia CSA i pozostaje fundamentalną częścią etosu marki. Każdy produkt jest opracowywany z progresywnymi mocnymi stronami w głównych obszarach składników, co oznacza, że z czasem można nadal budować swoje wyniki. W ten sposób marka kosmeceutyczna stworzyła produkty, które, jak udowodniono naukowo, zapewniają widoczne rezultaty i korzyści dla zdrowia skóry, w tym pomagają zmniejszyć przebarwienia, pigmentację, przetłuszczanie się i suchość.

Firma naukowa zajmująca się pielęgnacją skóry dba również o ochronę środowiska, wykorzystując w miarę możliwości materiały opakowaniowe pochodzące z recyklingu, a także poszukując składników pochodzących ze zrównoważonego i sprawiedliwego handlu. Jest również wolna od okrucieństwa i nie używa parabenów ani ftalanów.

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów tej innowacyjnej marki jest jej pionierska technologia kosmeceutyczna, która pozwala jej tworzyć formuły ukierunkowane na określone problemy skórne. Każdy produkt łączy w sobie składniki o wysokim stężeniu substancji czynnych z niskim procentem innych substancji, co pomaga skórze wchłaniać substancje czynne bez podrażniania jej. Pomaga to marce stać się idealnym wyborem dla osób o wrażliwej skórze, a także tych, którzy chcą rozwiązać uporczywe problemy skórne, takie jak starzenie się, przebarwienia i trądzik.

Ponadto, produkty marki są starannie testowane i badane przez zespół dermatologów i naukowców kosmetycznych, aby zapewnić ich bezpieczeństwo i skuteczność. Są również wykonane z wysokiej jakości surowców, aby zapewnić najlepsze rezultaty i maksymalne korzyści dla skóry.

Dodając do tej imponującej listy referencji, najlepiej sprzedająca się gama retinolu marki, okrzyknięta zarówno przez dermatologów, jak i redaktorów kosmetycznych, jest fachowo opracowana ze zwiększoną stabilnością, aby zapewnić optymalną skuteczność. Odkryj to i wiele więcej w LOOKFANTASTIC, gdzie możesz kupić pełne portfolio Medik8 ze świadomością, że każdy produkt został starannie przetestowany, aby zapewnić rezultaty.

Nauka stojąca za Medik8

Kiedy brytyjska marka Medik8 została założona w 2009 roku, założyciel Elliot Isaacs postanowił zdemistyfikować działanie przeciwstarzeniowe. Odkrył, że pielęgnacja skóry nie musi być skomplikowana. Sformułował produkty ukierunkowane na wyniki oparte na sprawdzonej nauce i do dziś gama produktów Medik8 jest broniona przez dermatologów i polecana przez ekspertów od skóry, redaktorów kosmetycznych i wizażystów. Filozofia CSA marki opiera się na przekonaniu, że witamina C i ochrona przeciwsłoneczna powinny być podstawą każdej rutynowej pielęgnacji skóry, podczas gdy witamina A lub retinol powinny być dodawane, aby pomóc zmniejszyć problemy skórne, takie jak zaczerwienienia, zmarszczki i pigmentacja.

Laboratoria badawczo-rozwojowe marki znajdują się w Wielkiej Brytanii, gdzie opracowują niespotykane dotąd technologie, które maksymalizują zdrowie i świetlistość skóry. Co więcej, wszystkie formuły i składniki, które wchodzą w skład ich produktów do pielęgnacji skóry, są przeznaczone do leczenia konkretnych problemów skórnych i pochodzą od etycznych dostawców. W rezultacie wszystkie produkty Medik8 są niekomedogenne i nie zawierają parabenów.

Kolejnym aspektem marki, który odróżnia ją od innych linii pielęgnacyjnych, jest skupienie się na zrównoważonych praktykach, które są zgodne z ich etosem przyjaznym dla skóry, przyjaznym dla planety. Na przykład marka pomija olej palmowy i mikrogranulki w swoich produktach, a wszystkie opakowania nadają się do recyklingu w domu. Ponadto firma wyznaczyła sobie cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym zmniejszenie ilości odpadów na wysypiskach i osiągnięcie neutralności węglowej do 2025 r.

Jako oficjalny australijski dystrybutor Medik8, The Skin Care Clinic oferuje szeroki wybór produktów marki do pielęgnacji skóry przeciwstarzeniowej i poprawiającej pigmentację. Oferujemy również szereg zestawów, które pozwalają zbudować własną rutynę pielęgnacji skóry CSA w oparciu o konkretne problemy skórne, którymi chcesz się zająć. Na przykład, jeśli szukasz pełnego systemu, który pomoże zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek, zalecamy zestaw Radiance and Retinol. Zestawy te są idealne dla każdego, kto jest nowy w filozofii CSA, ponieważ zawierają wszystkie niezbędne elementy, których będziesz potrzebować, aby zacząć widzieć zauważalne rezultaty. Na stronie internetowej marki można również zakupić pojedyncze produkty lub samodzielnie stworzyć zestaw na zamówienie.

Cele marki w zakresie zrównoważonego rozwoju

Celem marki jest zmniejszenie śladu węglowego swoich produktów zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi, tak aby konsumenci nigdy nie musieli wybierać między wynikami, doświadczeniem i wpływem na planetę. Obejmuje to osiągnięcie neutralności węglowej do 2022 r. i później, zmniejszenie intensywności emisji dwutlenku węgla o 50% do 2030 r., 100% opakowań wielokrotnego użytku, wielokrotnego napełniania lub recyklingu do 2026 r., zmniejszenie zużycia wody w fabryce o 25% do 2024 r. oraz zero odpadów na wysypiskach do 2025 r.

Zindywidualizowana gama produktów do pielęgnacji skóry Medik8 została zaprojektowana w celu rozwiązania konkretnych problemów i problemów skórnych, na przykład zaczerwienień, wyprysków, porów, pigmentacji i starzenia się. Podejście to znajduje odzwierciedlenie w całej gamie produktów, od środków oczyszczających, złuszczających i maseczek po serum, kremy przeciwstarzeniowe i retinoidy. Na przykład najlepiej sprzedające się serum do twarzy Red Alert zawiera mieszankę kwasu migdałowego, który łagodzi i rozjaśnia skórę, podczas gdy Resurface Refiner jest wypełniony kwasami AHA (mlekowym i salicylowym) dla natychmiastowego efektu rozjaśnienia.

Oprócz innowacyjnego rozwoju produktów, zespół Medik8 pracuje nad tym, aby ich produkty były jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Wykorzystują energooszczędne procesy produkcyjne i utrzymują swoje produkty w temperaturze pokojowej, aby zapobiec niepotrzebnemu ogrzewaniu i zużyciu energii. Ponadto wszystkie ich profesjonalne butelki są wykonane w 100% z PCR, a kartony są drukowane przy użyciu papieru z certyfikatem FSC i atramentów sojowych.

Na froncie charytatywnym marka co miesiąc wspiera Cancer Research UK od ponad dekady, a także przekazuje darowizny na rzecz Noah’s Ark, War Child UK i innych organizacji w następstwie klęsk żywiołowych i kryzysów humanitarnych.

Ze względu na swoje silne referencje w zakresie etyki i zrównoważonego rozwoju, zespół Medik8 z pasją pomaga innym markom w dokonywaniu bardziej ekologicznych wyborów w ich łańcuchach dostaw. Są dostępni, aby omówić z Tobą zazielenianie Twojej firmy i strategie zaopatrzenia, więc skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Jako firma, zawsze poszukują utalentowanych ludzi, którzy dołączą do ich zespołu, więc sprawdź ich strony kariery tutaj i zobacz, co jest w ofercie. Możesz również zapisać się na ich listę mailingową tutaj, aby jako pierwszy dowiedzieć się o nowych premierach, produktach i wydarzeniach.

Produkty

Niezależnie od tego, czy chcesz zredukować drobne linie i zmarszczki, zwiększyć produkcję kolagenu, zwalczyć tłustą skórę lub wypryski, rozjaśnić skórę, zniwelować pigmentację lub złagodzić suchość i wrażliwość, gama produktów do pielęgnacji skóry Medik8 została starannie opracowana, aby zaoferować rozwiązania dla wszystkich tych problemów. Zaawansowane formuły marki, najnowocześniejsze technologie i składniki regenerujące to idealne połączenie, które pomoże Ci osiągnąć piękną skórę przez całe życie.

Założona przez Elliota Isaacsa w 2009 roku, Medik8 narodziła się z pasji do dążenia do lepszego zdrowia skóry i wyników. Filozofia CSA marki – witamina C i filtr przeciwsłoneczny w ciągu dnia, witamina A w nocy – jest poparta badaniami naukowymi i okazała się skuteczna dla wszystkich rodzajów skóry. Zaawansowane składniki i najnowocześniejsze technologie marki zostały pozyskane w celu stworzenia kompleksowej gamy serum, kremów nawilżających, filtrów przeciwsłonecznych i środków oczyszczających.

W celu stworzenia swoich wysokowydajnych produktów, Medik8 współpracuje z wiodącymi w branży naukowcami, dermatologami i farmakologami. Marka prowadzi również własne badania w celu przetestowania skuteczności swoich produktów. Rezultatem jest ukierunkowana na wyniki linia do pielęgnacji skóry, która jest wspierana przez wiodących specjalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry, dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej.

Marka postawiła sobie za misję uczynienie profesjonalnej pielęgnacji skóry dostępnej dla wszystkich, zapewniając, że ich produkty są przystępne cenowo i łatwo dostępne. Zawsze opracowuje nowe i innowacyjne produkty, aby zaoferować swoim klientom najnowsze osiągnięcia w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Kluczowe składniki serii Medik8 obejmują witaminę C, peptydy i ekstrakty botaniczne. Witamina C jest silnym składnikiem przeciwstarzeniowym, który pomaga rozjaśnić skórę, zniwelować przebarwienia i wyrównać koloryt skóry. Peptydy są silnym składnikiem ujędrniającym skórę, który stymuluje produkcję kolagenu w celu zwiększenia jędrności i elastyczności skóry. Ekstrakty botaniczne, takie jak rumianek, dzika róża i aloes, dodają skórze właściwości kojących i łagodzących.

Marka jest zaangażowana w zrównoważony rozwój, a jej opakowania są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego. Wszystkie produkty są wolne od okrucieństwa, parabenów i sztucznych substancji zapachowych. Wyznaczyli sobie zrównoważone cele, aby wcielić w życie swój etos “przyjazny dla skóry, przyjazny dla planety”. Dążą do tego, aby do 2025 r. nie wyrzucać odpadów na wysypiska śmieci, a do 2026 r. zredukować emisję dwutlenku węgla do zera.