Kosmetyki na zimową wycieczkę

Na zimową wycieczkę fajnie jest wybrać ulubione marki makijażu i zabrać je ze sobą na wycieczkę. Ale zanim wyjdziesz za drzwi, upewnij się, że Twoje kosmetyki można bezpiecznie zabrać ze sobą. Większość marek jest wystarczająco dobra, aby podróżować samolotem, ale zawsze istnieje ryzyko, że mogą zostać skażone lub w kontakcie ze szkodliwymi chemikaliami podczas transportu. Jak więc wybrać odpowiedni makijaż na zimową eskapadę? Poniżej znajduje się kilka wskazówek, o których warto pamiętać.

Po pierwsze, wiedz, co zabrać ze sobą. Twoja trasa prawdopodobnie będzie obejmować podróż samolotem lub transport lądowy, w zależności od miejsca docelowego. Podróż samolotem wymaga większej ochrony niż transport naziemny. Większość podróżnych zdecyduje się zabrać ze sobą czysty, świeży zestaw do pielęgnacji twarzy zamiast typowych płynnych produktów kosmetycznych, które można znaleźć w większości kurortów. Kosmetyki w płynie należy pakować do czystego, nowego plastikowego pojemnika. Pamiętaj o dołączeniu kremu do higieny osobistej, kremu przeciwsłonecznego, balsamu do ust, żelu pod oczy i środka nawilżającego, a także zwykłych niezbędnych produktów, takich jak krem Bikor Morocco N°3 Cienie do powiek Rainforest przeciwsłoneczny, balsam do ust, żel pod oczy i balsam.

Makijaż nie jest dozwolony na pokładach samolotów, więc będziesz musiał zadowolić się kremami i balsamami, które są specjalnie pakowane na podróż. Są one znacznie łatwiejsze do zabrania na pokład i wygodniejsze do zastosowania w samolocie. Ponadto dostępne są specjalne zestawy kosmetyków dla podróżników, które zawierają zarówno kremy, jak i balsamy. Jeśli Twój plan podróży wymaga rejsu, może być dobry producent kosmetyków, który oferuje je również na pokładzie statku.

Podczas przyjmowania płynów należy natychmiast wyrzucić puste butelki. Kosmetyki należy rozcieńczyć przed nałożeniem. Łyżeczkę produktu należy wymieszać z pół szklanki wody na litr produktów do pielęgnacji twarzy. Ta proporcja jest tylko na początek, zwłaszcza przy tworzeniu kremów, które należy nakładać na całe ciało. Skonsultuj się z pojemnikiem, aby uzyskać dokładne ilości.

Aby chronić twarz, gęsty krem nawilżający jest niezbędnym elementem. Powinna być stosowana także w dzień i w nocy, nie tylko w czasie podróży. Kosmetyki podróżne, takie jak kremy nawilżające, można kupić w każdym stoisku kosmetycznym, ale najlepiej jest czytać etykiety. Etykieta powinna zawierać listę składników wolnych od parabenów. Te składniki są mniej toksyczne i mogą faktycznie pomóc w ogólnym stanie skóry.

Następnie zapakuj tubkę balsamu do ust. Będzie to potrzebne w miesiącach zimowych, kiedy spierzchnięte usta są najgorsze. Twoje usta powinny pozostać nawilżone przez dłuższy czas. Nawilżacz podróżny będzie niezbędny, aby utrzymać nawodnienie nawet w najchłodniejsze dni. Na koniec poszukaj podróżnego kremu do twarzy lub serum pod oczy. Dzięki nim będziesz wyglądać młodzieńczo nawet podczas zimowych wycieczek.

Pamiętaj, aby mieć w swojej torbie naturalny filtr przeciwsłoneczny, nawet jeśli głównie przebywasz z dala od słońca. Opalenizna może uszkodzić twoją skórę. Zimowa pogoda może już powodować przedwczesne starzenie się skóry, więc upewnij się, że wykonałeś kilka dodatkowych kroków, aby ją chronić. Kosmetyki na zimowy wyjazd nie muszą być przesadnie drogie.

To, że podróżujesz samolotem, nie oznacza, że powinieneś skąpić kosmetyków. Być może wybierasz się na krótkie wycieczki do obszaru, który nie jest często odwiedzany przez turystów. Jeśli chcesz uniknąć kupowania własnych kosmetyków, spróbuj odwiedzić sklep za dolara lub duży dom towarowy, który specjalizuje się w kosmetykach. Nawet małe sklepy mogą sobie pozwolić na ładne produkty podróżne.

Jeśli masz specjalne potrzeby lub masz alergie, zajmij się nimi przed zapakowaniem. Nie pomijaj żadnych kroków w tym procesie. Jeśli masz schorzenie lub przyjmujesz leki, poinformuj o tym swojego lekarza przed wyjściem z domu. Jeśli nie masz na sobie tych przedślubnych preparatów, porozmawiaj z dermatologiem o tym, jakie preparaty będą dla Ciebie najlepsze.

Podróż samolotem rzadko jest łatwym zadaniem. Wiele osób nieprzygotowanych na zimny wiatr i śnieg, które napotkają, może poważnie zachorować. Biorąc to pod uwagę, nie musi to być takie trudne. Jeśli zastosujesz się do powyższych wskazówek i upewnisz się, że spakujesz odpowiednie kosmetyki na wyjazd, powinno być dobrze.

Kosmetyki na zimę to coś, co wiele kobiet musi mieć, aby czuć się i wyglądać jak najlepiej. Jednak nie muszą być trudne do znalezienia. Mając trochę planowania do przodu i odpowiednie kosmetyki na wyjazd, powinieneś być przygotowany na świetną zabawę. Tej zimy zadbaj o zdrowie siebie i swojej skóry, stosując odpowiednie kosmetyki!

Skomentuj