Prosta pielęgnacja skóry przed wielkim show

Wielkie odkrycie – będę z tobą całkowicie szczery. Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie nie zastanawiałeś się zbytnio nad tym, jak ważna jest pielęgnacja skóry przed swoim wielkim dniem. Pozwól, że cię wprowadzę. Wiele osób nie zastanawia się nad swoją skórą, dopóki nie nadejdzie czas, aby wyjść i spotkać się ze wszystkimi przyjaciółmi na noc tańca. Po przybyciu na miejsce szybko chwytają jakąś rękę, aby nałożyć na twarz, czy to krem, czy maź. Zanim nadejdzie wielki dzień, ci sami ludzie pędzą do domu tylko po to, by dowiedzieć się, że ich twarz jest mocno wysuszona i popękana.

Bardzo ważne jest, aby przed wielkim dniem stosować odpowiedni krem Pevonia Wzmacniacz z kolagenem i kawiorem 30 ml do pielęgnacji skóry. Oznacza to, że musisz upewnić się, że odpowiednio oczyściłeś i nawilżyłeś skórę. Poza tym powinnaś go również stonować i nawilżyć. Reżim pielęgnacji skóry, którego należy przestrzegać, zależy od kilku czynników. Niektóre z nich obejmują porę roku, rodzaj skóry, stopień odsłonięcia skóry, co będziesz nosić itp.

Po pierwsze, nie wchodź do klubu muzycznego lub tanecznego bez uprzedniego nałożenia kremu pielęgnacyjnego. Być może będziesz musiał poprosić o pomoc swojego DJ-a, ale w końcu podziękujesz mu, jeśli masz odpowiedni krem na twarz przed wyjściem na miasto. Nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, gorąco polecam zacząć od użycia idealnego kremu, aby przygotować skórę na wielki dzień. Zaleca się również zaopatrzenie się w butelkę balsamu na czas wyjścia z klubu. Może to również pomóc w przypadku wszelkich uszkodzeń, które mogą już występować na Twojej twarzy.

Upewnij się, że Twoja skóra jest oczyszczona i odżywiona przed wieczornym pokazem. Szybka wycieczka do ulubionej drogerii lub lokalnego sklepu z artykułami kosmetycznymi zdziała cuda dla Twojej skóry. Kup ładny środek czyszczący i tonik do całego ciała. Nie martw się, że wymyślisz i włożysz zbyt wiele produktów. Tylko upewnij się, że wszystkie twoje podstawy są zakryte i że masz czystą, zdrowo wyglądającą twarz przygotowaną na noc.

Dla reszty ciała będziesz chciał skupić się na rękach i nogach. Jeśli masz zamiar nosić krótką spódniczkę, na pewno zechcesz znaleźć coś, co możesz założyć na łydki i bułki. Są to obszary najbardziej podatne na wypryski. Po nałożeniu żelu nałóż krem złuszczający. Pomoże to również pozbyć się martwej skóry na rękach i nogach. Zakończ proces kremem nawilżającym.

Bardzo ważne jest, abyś utrzymywała skórę nawilżoną noc przed wielką nocą. Wypij od ośmiu do dziesięciu szklanek wody, aby zapobiec odwodnieniu skóry. W dniu pokazu zmyj balsam i złuszczaj skórę, aby Twoja skóra mogła wrócić do normy.

Upewnij się, że śpisz ze skórą chronioną przed promieniami słonecznymi. Krem przeciwsłoneczny ochroni Twoją skórę przed uszkodzeniami, zapobiegając jej matowieniu podczas występu. Powinieneś również nosić okulary przeciwsłoneczne, aby nie oślepiać w światła.

Jeśli zastosujesz się do wszystkich tych wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry, powinieneś uzyskać piękny wygląd w ten wielki wieczór. Pamiętaj tylko, że z wiekiem pojawia się również potrzeba dbania o skórę. Skorzystaj ze wskazówek, o których przeczytałeś dzisiaj i upewnij się, że przestrzegasz spójnego schematu pielęgnacji skóry. W ten sposób możesz pomóc swojej skórze od wewnątrz i świetnie wyglądać przez cały wieczór.

Skomentuj