Kilka słów o genokosmetykach

Genocosmetics Lab, które specjalizuje się w genetyce stosowanej w dermatologii i kosmetyce, oraz Eurecat, centrum technologiczne Uniwersytetu Rovira i Virgili, połączyły siły w celu opracowania spersonalizowanych produktów kosmetycznych, które będą oparte na genetyce każdej osoby. Ten nowy rodzaj kosmetyków będzie w stanie uwzględnić genetykę każdej osoby, a także mikrobiotę twarzy, w celu stworzenia produktu, który zagwarantuje jego skuteczność.

Czym są genokosmetyki?

Kilka słów o genokosmetykach

Genokosmetyki to innowacyjna firma kosmeceutyczna, która specjalizuje się w zastosowaniu genetyki do dermatologii, kosmetyki i żywienia. Jej celem jest tworzenie spersonalizowanych, skutecznych i naukowo sprawdzonych produktów.

Firma, z siedzibą w Barcelonie, jest liderem w rozwoju bioaktywnych molekuł, które opierają się na makijażu genetycznym każdej osoby. Jej gama formuł pielęgnacyjnych została zaprojektowana tak, aby stymulować naturalne procesy skóry i redukować oznaki starzenia. Zawierają one czynniki wzrostu, które zostały zamknięte w nanosomach, aby zmaksymalizować ich aktywność i namnażanie. Zawierają również ekstrakty botaniczne, które zostały wzbogacone o referencje naukowe. Świetnym przykładem jest gama Factor G Renew, której składniki działają bezpośrednio na jądro komórkowe, aby odmłodzić i odświeżyć skórę.

Jakie są korzyści z genokosmetyków?

Dzisiejsi konsumenci kierują się silną preferencją dla składników pochodzenia naturalnego. Szukają również sposobów na połączenie holistycznego reżimu dla ciała i umysłu z najnowszymi technologiami, co skutkuje imponującym wachlarzem produktów, które spełniają obie te funkcje.

W Imagene Labs chcemy zakłócić model wellness oparty na jednym rozmiarze dla wszystkich, oferując gamę produktów i usług opartych na DNA, spersonalizowanych pod kątem Twoich unikalnych cech genetycznych, od serum do skóry na zamówienie po mobilne aplikacje zdrowotne. Wszystko zaczyna się od testu DNA, który ujawnia Twoje genetyczne predyspozycje do przedwczesnego starzenia się skóry, uszkodzeń spowodowanych ekspozycją na światło lub osłabienia układu odpornościowego. Następnie łączymy wyniki z Twoim stylem życia i danymi zdrowotnymi, aby stworzyć indywidualny zestaw porad dotyczących pielęgnacji skóry, odżywiania i stylu życia, a także wybór genokosmetyków.

Czy genokosmetyki są bezpieczne?

Kilka słów o genokosmetykach

Genokosmetyki opierają się na genetyce zastosowanej w dermatologii, kosmetykach i odżywianiu. Powstają dzięki laboratorium, które analizuje Twoje geny w celu stworzenia spersonalizowanych produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb i stanu Twojej skóry. Ponadto możliwa jest ocena Twojej flory skórnej i profilu metabolicznego, aby opracować produkty, które są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.
Hairline Genocosmetics to gama produktów do pielęgnacji skóry o działaniu przeciwstarzeniowym, które pomagają stymulować jądro komórkowe w celu odmłodzenia i rewitalizacji skóry. Formuły są wzbogacone o czynniki wzrostu, peptydy i nanosomy, które działają bezpośrednio na komórki, aby pomóc im w regeneracji i odnowie.